bugün

Elenmememiz gereken mactir elenirsek aziz yildirim ve aykut kocaman istifa etmelidir. Aykut hoca istifa eder belki ama yüzsüzlüğün kitabini yazmis aziz yildirimi anca hapis paklar.
taraftar ölü resmen. bir galatasaray lı olarak saraçoğlu nun o havasını seviyorum. deli gibi taraftar ve gol olunca çıkan o goooool sesi. ama taraftar mehmet topal ın o şutundan sonra bir iki bağırdı yine kuru gürültüye döndü.
selçuk bugün çok kötü...

öyle bir pas attı ki sabriyi aradık o derece.
direkten döndüler...

derin nefes aldık.
direkte patlayan top fenerlilerin canından can almıştır.
maçın uzatmalara gitme ihtimaline binaen aykut kocamanın herhangi bir değişiklik hazırlığına girişmediği maç.

iyimserliğin bokunu çıkartmış mıdır? olabilir...

edit: derken alex oyunda, hadi bakalım kocaman kapak olsun buda bana...
Alex oyuna giriyor... Sonunda *
alex giriyor.
allah kahretsin spartakımızın topu direkten döndü an itibariyle, nasıl atamazsın.
alex girecekmiş ama izleyemiyorum.
alex göster şu aykuta gününü, haydi kralex.
alexin oyuna girmek için hazırlandığı maç. fenerbahçe'nin tek umut kaynağı alex bakalım neler yapacak bekliyoruz.
Alexi kesiyorsun tamam kes sonuct teknik direktorsun ama yerine selcuk gibi bir kazmayi oynatip basari bekliyorsan selcukla duygusal bir bagin oldugunu dusunur herkes. Gs nasil sabri gibi topculari kesince basariyi yakaladiysa aykut hocanin da aynisini yapmasi lazim.
alex'in artık girmesi lazım diye entry gireceğim sırada alex'in hazırlanmasının fenerbahce'nin elenmesini önleyemeyecek olmasının farkında olduğum maç.
çok şükür alex'in girdiği maç. haydi alex, aykut'un bakın aldım alex'i ne değişti demesine izin verme.
Selçuk çıkarken bir de alkışlıyorsun, allahım ya.
büyük kaptan oyundadır. alex in oyuna girerken taraftardan çıkan ıslık (seçluk şahin) ve çığlık (alex) sesleri benim bile tüylerimi diken diken etti.

not: galatasaray lıyım.
büyük kaptan'ın en sonunda girdiği karşılaşma.. aykut niye böyle yapıyorsun anlamıyorum hadi bize karşı böyle şeyler yap ama yabancı takımlara yapma bari yazıktır lan..

alex at golünü kurbanın olayım..

not : galatasarayım..
alex nasıl oynasın şimdi. adamın üstünde çok büyük bir baskı var. mucize bekleniyor heriften. şahsen ben bekliyorum *
aziz yıldırımdan anons beklediğimiz maçtır . evet aziz öt bakalım.
adamların kalecileri çoştu. iki top çıkardı akılara zarar.
fenerbahçe'Den bi cacık olmayacağını dakika dakika izleyemediğimiz maç. ulan altı üstü şampiyonlar ligi ön eleme maçını bile izlemek ülkede lüks olmuş. dünyada bizim kadar söğüşlenip de ses çıkarmayan başka millet var mıdır bilemiyorum. evet fakirim, sigaram bile 5.5 lira.
korner ve direkten döndü...

yuhhh ulan yuh.
fb nin top direkte patladı.
hakemin oç çıktığı maç.