bugün

zall ile salca'nın konuk olacağı, saat 11:15'ten itibaren ulusal kanal'da canlı yayınlanacak programdır.

ulusal kanal'ı izlemek için: (#19834732)
sözlük ü ekonomik açıdan masaya yatırmak lazım . batıyor muyuz çıkıyor muyuz neredeyiz efenim ?

edit: bu entry i ben bedava yazdım. ileride parayla mı yazarım. yoksa onlar mı beni paralar bilemem.
sözlüğün böyle programlardan davet alması güzel bir gelişme.
bizim yönetimin orda ne işi oldugu merak edilen programdır. yok muydu şöyle laikçili şakirtli kemalistli dincili bi tartışma programı. senelerdir sözlükte yapılan muhabbetlerle artık uzmanlaştık bu konuda. ve ya yok mu şöyle bizim stadyum tarzı bi program fatihintakendisi ve paul sahilleri çıksaydı da erman toroğlundan nihat doğandan bi eksiğimiz olmadığı görülseydi.
merak ediyorum nasıl bir performans sağlayacak arkadaşlar.

ulusal kanal diğer kanallara pek benzemez.
zall ın tüm organizasyonlarda salca ile gitmesinin nedeni sorusunu tekrar akıllara getiren program.
sözlüğü ileriye çok fazla taşıyamayan ve Binlerce sözlük yazarının emeğinin üstünde yer alan iki şahsiyetin, ulusal kanal'da boy göstermesidir.
memlekette ekonomi programına katılıp ahkam kesmek için hiçbir donanıma gerek olmadığının kanıtı olabilecek program.

zall ın ekonomi programında ne işi var mk. ne diyecek yani? "ekonominin istikrarlı büyümesini sürdürmek için sözlüğün yazar alım arzını artırmamız gerekiyor. sürdürülebilirlik için ise daraltıcı troll politikası uygun olacaktır." bu mudur yani?
izlemek için herhangi bir sebebin olmadığı program.
büyük patronların sahne alacağı canlı yayın olacaktır, aman saatlerinizi ayarlayın ve izleyin arkadaşlar.

--spoiler--
zall ile salca, 28 mayıs 2013 salı günü saat 11:15'te ulusal kanal'da çetin ünsalan'ın hazırlayıp sunduğu ekopolitik programının canlı yayın konukları olacaklardır.

--spoiler--
hayırlara vesile inşallah.
şefimizin tercümanı ile birlikte gittiği program.
(#19606064).
zall ile salca nın katılacağı programmış. pehh!

inci sözlüğün sahibi aynı gün kürdistan bayrağını tutup olay yaratıyor, tüm gözleri üzerine çekiyor. bizimkiler de sik gibi soru-cevap tarzı programlara çıkıyor.

serkan inci '' resimle ilgili açıklama yapılacaktır '' diyerek hem milleti merak ettiriyor hem sözlüğün reklamını sağlıyor. bizimkiler de '' 4 entry ile yazar yapacağız beyler '' tarzı söylemlerle gündem oturtmaya çalışıyor.

adamlar ipsiz bungee jumping yapıyor. bizimkiler taş-makas-kağıt oynuyor.

izleyini siksinler amk kendi payına. saman gibi bunların programı.
yaklaşık 50 dakika sonra izlemeye başlayacağım programdır. ne de olsa canlı yayında uludağ sözlük duayenlerini göreceğim dinleyeceğim. merak eden varsa saat 11.15 te ulusal kanalda ekopolitik programında.
(bkz: hıdır ile bıdır iş başında)
"Zall ve Salca Ulusal Kanal'da"

http://www.sozlukhaber.com/h/825/
takip etmekte olduğumuz program.
(bkz: izleyemedik durumumuz yoktu kardeş)
zall'ın konuşamadığı program. kekeliyon ya laa. *
salca nın bıyıklarıyla göz doldurduğu program. hatta
- salca sen sus, bıyıkların bir şey anlatıyor.
zall ın sözlük aşkı ve heyecanı yine gözden kaçmıyor.
Ismail alpen'in bakkal osman dayı gibi esnaf havasinda bir duruş sergilediği program.

Medya sansurü hakkındaki görüşleri merakla beklemekteyim.
trollere kılıf bulunarak anlatıldığı program.
çok uyumlu iki sözlük insanının katıldığı program. zall ile salca biraz daha birbirlerinin cümlesini tamamlarsa sevişmeye başlayacaklar.
bütün sözlükçülerin ister istemez ulusal kanal'a odaklandığı acaba benim hakkımda da bir şeyler söylerler mi diye merakla izledikleri programdır.