bugün

tsi 23.00'da başlayacak ve ntvspor'dan canlı yayınlanacak olan, la liga 13. hafta maçı.
getafe'nin bir an once bitse de kurtulsak su zulumden diye dua edecegi mac.
an itibariyle 0-0 devam eden maç, dakika 15. geç başladığı için pek ilgi çekmeyen maç. *.
barçamın tahminen yine 3-0 3-1 gibi skorlarla kanırtacağı maçtır. * *
barcelona maçlarını seyretmeme geleneğimi sürdüreceğim karşılaşma. şirinler i izlemek çok daha keyifli olacaktır.
getafe nin kazanmasını umduğum maç.
canli yayin `ini asagida vermis oldugum mactir, hem de ispanyolca..*
http://www.macyayinlari.c...ona-macn-canl-izle-2.html
an itibariyle getafe'nin öne geçtiği maç. 1-0.
gol valera. tek pozisyon tek gol. dakika 66.
yayının ara ara donmasından ispanyol spikerin seda sayana büründüğü maç *
spiker'in pique odaklı anlattığı maç.

- pique içerde,orta geliyor pique yi geçti.
90. dakikada messi'nin attığı golün ofsayt nedeniyle iptal edildiği maç.
1-0 sona ermiştir. barcelona bu sezon ligde ilk yenilgisini almış oldu.
90+3'te messi'nin şutunun direkten döndüğü maçtır.
90+3.35 te messi'nin topunun direkten döndüğü ve barça'nın 1-0 kaybettiği maç. real ile fark 6 ya çıktı yanılmıyorsam.
ayrı ayrı 5 kuponda tek maçım olan maç.

allah belanı versin barcelona. 198 tl kazancımı yedin lan. gidip +7 biten psv maçını bildim senden yattım lan.
bu maçla birlikte real madridle puan farkı 6 ya çıksa da barcelona iki derbiyi de kazanıp puan farkını kapatır.
barça'nın formsuzluğunun göstergesi olan maç.

bu sene eski barça yok açık ve net. ve karşısında her zamankinden daha iyi bir real madrid var. işleri zor.
(#11560026)
"allahını seven forvete gelsin." -lionel messi-
'Messi tutulması' yaşayan barcelonanın 1-0 kaybettiği maç. Bu sonuçla barça ligde ilk yenilgisini almış olup real madrid in 6 puan gerisine düşmüştür..
bir takım sürekli kazanırsa futbol ölür. futbolun hayrına sonuç.
spor toto da yanlışlıkla 1 oynadığım maçtır. ehehe
real'in yenmesiyle birlikte barca'nın yenilmesiyle harika bir gece geçirmemi sağlayan maç.

hala madrid!
aylar sonra oynadığım iddia'da 8 maçın 8. olan ve beni yatıran maç. kısacası arefeyi gösterip bayramı göstermemiştir. şimdi gidip çay koyuyorum.
la liga'nın bu sezon daha çekişmeli olacağını gösteren maç. barcelona ve real madrid seri kazanır, ardından farkı açan takım seri puan kayıpları yaşar. tahminen 25. haftadan sonra müthiş bir lig bizi bekliyor. ha bir de;

(bkz: getafe/#13790686)