bugün

sonrasında bazı vatandaşlardan barça'nın ligin bitimine 25 hafta kala şampiyonluğu real madrid'e kaybettiğini öğrendiğimiz maç. ağzı olan konuşuyor desek ağza ayıp, ağzıyla konuşan yok anasını satayım. daha ziyade rektal yollar tercih sebebi.
sürpriz olacak getafe nin kazanmasını umduğumu sözlüğe bile yazıp sonra da getafe nin kazandığı maç.Tahmin budur.Her zaman anti-barça.
gece gece dakikalarca küfürleri yağdırdığım maç, onca mac varken 1.10 orandan gittim bitmiş barcelonaya oynadım kupon tamamlamak için.

ne ise, küfürler filan açtım bilgisayarı göz attım tabloya inanamadım, barcelonanın bu sezon la liga'da deplasmanlarda attığı gol 6 maçta sadece 8. yani bu kadar golü la liga'nın sıradan takımları levante - vallecano - zaragoza da atmış* evet sonunda anladım ki asıl kabahat bende, şimdi deplasmanda ha barcelona ha rayo vallecanoya oynamışım ne farkeder? yani kısaca barcelonanın 6 maçlık deplasman performansı hemen hemen rayo vallecano kadar, levante bile daha fazla gol atıp daha fazla maç kazanmış deplasmanda,, bu yüzden benim kuponun yatması da çok da anormal bi şey değil demek ki..

yok aga bu bi kaç yıllık barcelona döneminin bitiişi işaretleridir kim ne derse desin, deplasmanda 6 maçta 2 galibiyeti var sadece, araştırdım önceki yıllar hiç böyle tökezlememişlerdi deplasmanlarda, bu gidişlemi şampiyon olucaklar? bi de bu deplasman performansıyla reale konuk olucaklar 2 hafta sonra, real de bu kadar formdayken önce hoplatır sonra da çiğner geçer bunları.
la liga'nın bu sezon daha çekişmeli olacağını gösteren maç. barcelona ve real madrid seri kazanır, ardından farkı açan takım seri puan kayıpları yaşar. tahminen 25. haftadan sonra müthiş bir lig bizi bekliyor. ha bir de;

(bkz: getafe/#13790686)
aylar sonra oynadığım iddia'da 8 maçın 8. olan ve beni yatıran maç. kısacası arefeyi gösterip bayramı göstermemiştir. şimdi gidip çay koyuyorum.
real'in yenmesiyle birlikte barca'nın yenilmesiyle harika bir gece geçirmemi sağlayan maç.

hala madrid!
spor toto da yanlışlıkla 1 oynadığım maçtır. ehehe
bir takım sürekli kazanırsa futbol ölür. futbolun hayrına sonuç.
'Messi tutulması' yaşayan barcelonanın 1-0 kaybettiği maç. Bu sonuçla barça ligde ilk yenilgisini almış olup real madrid in 6 puan gerisine düşmüştür..
"allahını seven forvete gelsin." -lionel messi-
(#11560026)
barça'nın formsuzluğunun göstergesi olan maç.

bu sene eski barça yok açık ve net. ve karşısında her zamankinden daha iyi bir real madrid var. işleri zor.
bu maçla birlikte real madridle puan farkı 6 ya çıksa da barcelona iki derbiyi de kazanıp puan farkını kapatır.
ayrı ayrı 5 kuponda tek maçım olan maç.

allah belanı versin barcelona. 198 tl kazancımı yedin lan. gidip +7 biten psv maçını bildim senden yattım lan.
90+3.35 te messi'nin topunun direkten döndüğü ve barça'nın 1-0 kaybettiği maç. real ile fark 6 ya çıktı yanılmıyorsam.
90+3'te messi'nin şutunun direkten döndüğü maçtır.
1-0 sona ermiştir. barcelona bu sezon ligde ilk yenilgisini almış oldu.
90. dakikada messi'nin attığı golün ofsayt nedeniyle iptal edildiği maç.
spiker'in pique odaklı anlattığı maç.

- pique içerde,orta geliyor pique yi geçti.
yayının ara ara donmasından ispanyol spikerin seda sayana büründüğü maç *
an itibariyle getafe'nin öne geçtiği maç. 1-0.
gol valera. tek pozisyon tek gol. dakika 66.
canli yayin `ini asagida vermis oldugum mactir, hem de ispanyolca..*
http://www.macyayinlari.c...ona-macn-canl-izle-2.html
getafe nin kazanmasını umduğum maç.
barcelona maçlarını seyretmeme geleneğimi sürdüreceğim karşılaşma. şirinler i izlemek çok daha keyifli olacaktır.
barçamın tahminen yine 3-0 3-1 gibi skorlarla kanırtacağı maçtır. * *