bugün

gelişmiş bir ülkede asla bulunmaması gerek kızdır. toplumca dışlanmalıdır. laik bir ülkede yeri yoktur bu tiplerin. turşusunu mu kuracak merak edilen kızdır. hayatın en büyük zevklerinden birinin tadına daha bakmamıştır. acilen bu entryi okur okumaz evden çıkmalı ve kendisini işlk gördüğü erkeğin kollarına bırakmalıdır.
Eğer evlenmeyi bekliyorsa namuslu olan kızdır.
eğlenilecek değil, evlenilecek kızdır. başka ülkelerde anormal görülse de Türkiye şartlarında normaldir. çoğu erkek evleneceği kızın bakire olmasını arzu ettiğinden erkekler için olduğu kadar kızlar içinde önemlidir bu bekaret meselesi.
Laiklik zihniyetiyle örtülen orosbuluğa bulaşmamış temiz kızdır.
laiklikle ilgili degildir ahlak guzelligi ve zinanin gunah oldugunu bildigiyle ilgilidir.
bu laiklik ne sivri bir meretmis.
ayaklarına kapanılası kızdır.
Muhafazakar bir ailenin, evlenmeyi bekleyen namuslu ve evlenilesi kızıdır.
doğru insanı henüz bulamamış kızdır.
kutsal şeftalisini kocacığına saklayan alnı öpülesi kızdır. helal olsundur.
adriana lima nın 27 sine kadar bakire olduğunu bilmeyenlerin dövdüğü kızdır.
Sonra her yan aidsli, her yan dogurulup bir kenara atilmis olume mahkum edilmis bebek yahut yetimhanelerde büyüyen yüzlerce çocuk! Bu zevk düskünü zihniyetler yüzünden namus 2 biralik.
laik olup olmamasıyla alakası yoktur bunun. namuslu bir hanımefendidir kendisi. bazılarına sorsanız ondan özgürlükçü demokratı yoktur ama her nedense bir türlü zıt görüşleri kaldıramazlar. milletin namusu onlara kalmıştır. bırakın bu işleri artık, bakire olup olmaması onun düşüncesine kalmış.
itina ile kızlık bozulur, patlatılır dikilir bir enayiye kakatılır gibisinden bir erkeğe denk gelmemiş kızdır.
aferin kızıdır. hâlâ zamanında yaşanmasına inandığı güzel değerleri vardır ve bununla birlikte görecek güzel günler.
bunun adı yobazlıksa eğer, yobazdır da. candır.
Kendine yazık eden kızdır. 25 yaşına kadar neler kaçırmış olduğunun farkında değildir.
belki de bazıları gibi hayata sex gözlükleriyle bakmadığındandır.
Amina kürekle vurulasi kizdir.
özlenilen kızdır.
Anal yapmaktan hoslanan kızdır.
evet 25 yaşına gelmiş bir kızdan beklenen arkadaşlarıyla yatıp kalkması semtte milli olmamış adam bırakmaması. sonra birisi de çıkar o kişiyi karısı yapar. işte türkçe de neredeyse tam karşılığı gavattır bunun...

ahlaki değerler vardır bir de bu değerleri göz ardı eden kimseler vardır. şahsi görüşüm ben karımın daha önceden başka bir erkek tarafından "kullanilmiş" olmasını kaldıramam. dul olur, terk edilmiştir gönül rahatlığıyla evlenirim. ama keyif için kucaklardan inmeyen birisiyle de değersiz gördüğüm şeyleri bile paylaşmam bir eş olarak.

not: biyolojik ihtiyaçların ne olduğunu biliyorum... %20 niz zaten çocuğum olacak yaştasınız ...

Özür dilerim: hassas olduğum bir konu olduğundan
sinirlenip hayvanlaştım üstte "kullanilmiş" kısmında rencide edici ve bana yakismayan bir söz (küfür) kullanmıştım... bu ortamın verdiği rahatlıktan ötürü
iğrençleştim özgürlüğümü kötüye kullandim öfkemin rüzgarı utanç yağmurlarını getirdi. herkesden özür diliyorum.

Yumuşatma editi: tekrardan yazdiklarimi okudum ve hak benim başima böyle bir şey vermesin diyorum. Tamam aşkin gözü kördür sevenler kötü geçmişi affeder ancak bunun da bir sınırı vardır. .
Anüs açıklığı bir çuval gibi genişlemiş olan kızdır.
(bkz: çok ince) *
evvela helal olsundur. iffet-i namusunu korumuştur. zannımca ahlaklı, dürüsttür evlenilesi kızdır. amma ve lakin batılaşma sürecinde çok gerideyiz diye düşünenler ağır kezban vakası olarak nitelendirilmesi en büyük muhtemeldir.
Bulunmaz hint kumasıdır. Saygı duyulması gereken bir melektir.
en güzel duyguların insanı.

kadıköy'de ise bir inbox ötedeyim ehehe.
Namuslu kızdır. Helal olsundur. Bütün alkışlar sevgiler ona gitsindir.