Şeref yoksunu o. evlatlarının yaptığı eylemdir.

Allah binbir türlü belanızı versin. Çözüm sürecininde onu uygulayanında allah belasını versin. Çözüm süreci dediniz it gibi ürediler şimdi de başladılar işte.
An itibariyle tv kanalları uç askerimizin şehit olduğu yönünde son dakika haberleri geçiyor.
çözüm sürecinde olmuştur. saygılar.
üzücüdür. ve provokasyon diyen ilk kişinin ağzına sıçmak istiyorum.
Soysuzların yaptığı hain saldırıdan biridir.allahım sen sabır ver.
Bi kere de aramaya inansanız keşke;

(bkz: hakkari de 2 şehit 1 askerin durumu kritik)
köpeklikten insanlığa geçememiş şerefsiz bir ırkın yaptığı kahpe eylemdir. şerefsizler hemen açıklama yaparlar provokasyon diye , bizimle alakası yok diye, çözüm sürecini istemeyenler yaptı diye. alın o sikik şehirlerinizi kendi kendinizi sikin artık köpek soyları. siz insan bile değilsiniz . sizinle masaya oturanlar da sizde bir gün hesap vereceksiniz .
içler acısı. yazık.
Amk bu millet daha ne yapsın. Memlekette herşeyi beleş yiyiyorsunuz. Ulan orospu çocukları arkadan vurmak nedir? Işid soydaşlarınızı götünden sikerken siktir olun gidin ışidle savaşmaya kodumun fareleri.

Amk hazır bu puştların çoğu ayn el arab'ta iken kaldır bütün filoyu dümdüz et soktuğumun memleketini bitsin bu dert.
Ana bacı sövmek bana yakışmaz ama ananı bacını sikiyim PKK.
Kanı bozuk ve kahpe insanların mehmetçiğimize karşı yapmış olduğu bu saldırı lanetliyorum. Vefat eden askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyorum.
Allah belanızı versin kahpe dölleri.

işi siyasete vuranlar azcık olgun olun başta her kim olursa olsun bu kan ile beslenen şerefsizler durmayacaktır, zihniyetleri bozuk o bozuk zihniyet tamir edilemeden bu kan durmaz. Şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum onların mekanı zaten belli.

Allah türkü korusun ve yüceltsin. Amin.
Şimdi mit in yapmış olduğu fişlemeler sonrası pkk yanlısı olduğu bilinen tüm doğuluları alıp suriye'ye bırakma zamanıdır . dünya karşı Çıksa farketmez. 10 milyon mu ; 10 milyonunu defedeceksin. pkk lılar zaten kış geldiği iÇin aÇlıktan geberir. Gerisini işid halleder.
biz de bu çocuklarımızı vatanı korusun diye yolluyoruz. bir maşa seçmek zorundayız ya, ateşi elimizle tutmamak için, işte bu ölen şehitler bizim maşamız. çözüm süreciymiş, zikmişim çözüm sürecini. çözüm süreci diyoruz ama ne işse bir türlü çözemiyoruz. pkknın başını içeride; yağla, balla beslerken, bizim çocuklarımız dışarıda ülke koruma adına canlarını veriyor. biz kendi iç sorunlarımızı çözemezken, dış sorunlarımızı, pkk sorunlarımızı nasıl çözeceğiz merak konusu.

allah belanızı versin. bu şerefsizlere bela okumak az ya neyse.
başlığı protesto ediyorum...

sanki çatışmada öldüler... silahsız ve sivil 3 insan öldürüldü.

doğrusu;

(bkz: hakkaride infaz edilen 3 türk/#25540303)
şerefsizce saldırıdır. birlerinin köpekliğini yapmıştır yine taşeron örgüt. hayatını kaybedenlere allah rahmet eylesin.
Net yazıklar olsun diyorum.
orospu çocukları. admin özür dilerim ama bu orospu çocuklarının nerde adı geçse küfredesim geliyor kan beynime sıçrıyor orospu çocuğu kelimesine yakışan tek örgüt oldukları için sürekli aynı küfru ediyorum tekrar özür dilerim.
Oruspu çocuğu solcuların sırrı ebeyinin sorumlusu olduğu olay sırrı abey selo başlanmış alın oruspunun evlatları ne istediniz lan bu çocuklardan .
1.bıçak kemiğe dayandı
2.sabrımız taştı
3.çözüm süecine yönelik provokatif eylem
4.asla taviz vermeyiz
5.pkk ile görüşme söz konusu bile olamaz

ninni.. türkiyem ninni....
Sokayım akp nize çözüm surecinize siktirin gidin lan bu ülkeden .
hain soysuzlar tarafından gerçekleştiren kalleş saldırı.

Başımız Sağolsun.

haince pusu kurarak askerimizi şehit eden kansız, şerefsiz köpekler bilmeli ki. bu memleket 3-5 domuz sürüsüne boyun eğecek kadar aciz değil. bu memleketin ferdi olarak, türk milleti, türk gençleri olarak kuva-i milliye ruhu tekrar uyandığında. birer domuz gibi gezindiğiniz o dağlarda. ölmek için yalvaracaksınız.

bu arada açılım ne durumda devam mı (!) !!!!!!!!!!!!!!!
yasalar işletilmediği sürece daha çok duyacağız bu işleri...

dağda gezenin vurulduğu, teslim olanın asıldığı kanun düzenidir çözüm.

taviz vermenin çözüm olmadığını artık herkes görsün.
3 şehidimiz var. allah sevenlerine sabır versin.

nasıl bir süreç ki bu her ay mutlaka bir kaç canımız gidiyor. hala 'şehit haberleri gelmiyor ne istiyorsunuz?' masalını anlatıyor iktidar yardakçıları.

bu çapsızlara göre şehitlere üzülmek için sayının 10 ve üzerinde olması gerekiyor yani. gerçi realitede de durum bu değil mi? yarın kim anımsayacak giden bu canları?
allah rahmet eylesin. orospu çocukları nın eseri.