bugün

an itibariyle kanaltürkte dile getirilen iddadır. şok etmektedir izleyenleri.
(bkz: adriana lima ile randevum vardı tuh)
(bkz: olası fotomaç manşetleri)
fenerbahçe bu sefer ronaldinho'yu aldı.

(bkz: aziz başkan beni al)
(bkz: harbi kıyamet)
offf. hani çok eskiden yağmur yağınca insanlar korkarmış ya bu da ona benzedi. (bkz: meteor yağmuru)
bana bir masal anlat baba, içinde tüm izleyenlerim, reytingle share olsun, yalan la dolan sözlerini akıla getiren saçmalık.
(bkz: ha siktir) *
(bkz: hadi oradan seksi)
daha güneş tersten doğmadı yahu.
ne kadar şanssız bir yaşam formu olduğumuza kanıt durumdur.

the fifth element filminde bile kıyamet kopmadan, en azından teselli ikramiyesi olarak milla jovovich gelmişti dünyaya. bize de bu şansla ancak e.t gelir. milla jovovich olmadan yaşamak bir zorunluluk ise, kop kıyamet, gel tufan! kaldı on sekiz saatin!
lan sabah oldu korku falan yok mis gibi uyuyacağım.
fuat abi o kadar dedim. abi o ağrı kesici değildi. bilmediğin ilaçları almasana sen!
biz evdeyiz bize de bekleriz.

kıyamet mi?kıyamet kopar mı la Ramazan'da?
hayırlısı.
zaten 10 saatine yakını iş yerinde geçeceği için an itibariyle istifamı bastım. eğer ki kopmazsa bu şarlatan kimse acaip tazminat kazanırım ondan. bu kadar da zekiyimdir.
abi 2012 diyorlardı.
(bkz: bir 2012 vardı noldu ona)
ulan ya koparsa.
lan fener daha türkiye kupasını almadı ki kıyamet alametleri tam gerçekleşmemiş .
gençler bilmez, bizim çocukluğumuzda bir sakallı bebek vardı. bayramın ikinci günü kıyamet kopacaktı, ben çocuk aklımla bile gülüp geçmiştim ama mahalledeki koca koca amcaların bu saçmalığa inanmasını hala unutamam.
(bkz: ölsek kıyamet mi kopar) *
kopacaksa şimdi kopup beni foça komando acemi den kurtarması ümid edilir..
hele bi de asteğmenlik başlayınca hiç lüzumu yoktur..
tam zamanı şimdi..
böyle bir durum karşısında kalsam.önce bana yıllardır yüz vermeyen kıza işkence yapar,her yazılıdan tam puan almam gerektiği halde hep notumu kırmış olan eski coğrafya hocasını falezlerden atar,o saçma programlarıyla beni çileden çıkaran vtv kanalını yakar,tüm tikkyleri yakalayıp üzerlerine kedi sidiği dökerdim.rahatlarmıydım? hemde çok.
oouuuvvvvv!
*
01:44 ile 18:44 arası bişi olacakmış.el ele tutuştuk bekliyoruz.