bugün

(bkz: anadolu efes)'in kazanıp, seride durumu eşitleyeceği maç olacaktır.

ayrıca biletleri de yarın* itibariyle satışa çıkacak sanırım. gitmezsek ayıp olur dedirten maçtır.

edit: biletler an itibariyle satışa sunulmuştur. http://www.biletix.com/etkinlik/SB430/TURKIYE/tr
saat 20:00'da başlayıp lig tv'den yayımlanacak maçtır. harıl harıl arayacaklara şimdiden söylüyorum: nesine.com'a ücretsiz üye olup maçı da ücretsiz bir şekilde ordan izleyebilirsiniz. dilimde tüy bitti bunu söylemekten. felan diyen olursa sokarım.
Ülker olsa da içsek dediğim maç...

Şaka şaka efes'e başarılar umarım kazanıp seriyi son maça taşırlar.
atılırsa sevineceğim maçtır.
(bkz: ibneliğe kılıf)
real yaralı aslan gibi saldıracaktır dikkatli olmak gerekir. son beş dakikaya mutlaka 15 sayı önde girmeli efes 14 olursa maçı kaybeder.
Başlamak üzere olan.

ayy ne heyecanlı.
155.5 tan alt bitecektir.
ispanyol'ların her türlü tiyatroyu yapmaya çalışıcağı maç oyuncularımız sakin olsun, başarılar efes dj akman son nefes.
saric fazla bireysel oynuyor.
onun dışında lasme nin slaughter a bloğu efsane.
ntvspor yada ntv den yayınlanmayan maçtır.

ps. özelden ülker i gönderebilicek arkadaşlara sevgiler,parası neyse veririz olm.
yahu bu heurtel 2 metrelik adamın ayağının dibine top atıyor.
hep aynı hata.
lig tv 3'te yayınlanan maç. real madrid çok çirkef şu ana kadar.
nesine hesabı olanlar oradan izleyebilirler. tam ekran sorunu var onu da maxhton cloud browser ile çözebilirsiniz.
izleyemediğim, ancak ilk yarısını 39-33 önde kapatan temsilcimizin basit hatalar yapmaması durumunda kendi evinde seyircisine final four hediye edeceğine inandığım büyük maçtır.

haydi kaplanlar!

zöge: olmadı yar.
Güzel bir ülker içeceğiyle izlediğim maç. isteyenler özele ugrasın.
Bu maci kazanirsak final four gelecegini zannedenler var daha.

Cok tatli bisey lan cehalet.
3.çeyrek yine rezalet oynadığımız maçtır. Ayrıca kazanırsak final foura falan gitmiyoruz direk şampiyon ilan ediliyoruz.
yine kufrettirmis mactir. lan ben kendimi bildim bileli su rudy fernandez picine kufrediyorum. skyler white a bile bu kadar saydirmamisimdir.
felipe reyes ellam ediyor kullam ediyor bi şekilde potaya gidip sayıyı yapıyor, şu adamı kessek tamam, rodriguezi zaten dışarda tutuyoruz bi şekilde, iş pota altında bitiyor.
siz izlenmeyen maçtır.
Sağlıklı bir kalple seyredilmesi çok zor olan maç.
izlerken kalp ilaclarinizi yanınıza almanız gereken maç.
adamlar her salladiklarini soktular maalesef.
63-76 biten maç.
rudy amk senin rudy, başına yukardan bok yağsın o nasıl üçlüklerdi öyle.