bugün

Bodrum gundogandayim hayatımda gördüğüm en büyük en korkunç depremdi(17 ağustos da çocuktum tabi) 30 sn falan evin hareket etmesini gördüm ve daha tam bitmedi 5 dk da bir 2 3 saniyelik yine geliyor.
Denizli de hissedilen ve korku yaratan depremdir.
balkonda sigara içtiğim sırada meydana gelmiş depremdir. meydana gelmiş diyorum çünkü haberim olmadı, fark edemedim.

antalya merkezinde bulunuyorum. kardeşim önce konsol olan balkon sallanır bu nasıl iş, ben niye hissetmedim bunu.
Konyadan duyulmamistir geçmiş olsun .
Bi an başım dönüyo sandım meğer deprem oluyomuş. Manisa'dan hissettik. Geçmiş olsun...
Akp döneminde gerçekleşmiştir.
Geçmiş olsun Bütün Ege'yi salladığı anlaşılmıştır.istanbul depremini tetikler mi klişesini de yarın duyacağız muhtemelen.
Korku filmi izlerken avizenin sallandığını ve masadaki fincanın titrediğini görmemle "noluyor amk" minvalinde bir tepki vermeme sebep olmuş bir depremdir. Yanlız zamanlama çok kötü...
fethiye bayağı sallandı, uykumuzdan uyandık.
Muhtemelen Ani hava değişimleriyle bağlantılı olan dePremdir. Bayramın son günleri aşırı bir sıcak vardı ve yaprak kımıldamıyordu. Bu son günlerde ise yağmur yağdı; aşırı bir soğuk oldu yağmurun ardından.

Bu durum küresel ısınma mı her neyse, aşırı bir dengesizlik var havada.
Bu birden ısınıp birden soğumalar, Hayra alamet değil. allah korusun.
Balkonda yakalanandigim depremdir. Zaten depremden ilim ilim korkan ben 2dir balkonda yakalaniyorum. Ama bu gercekten bambaskaydi, bitmek bilmedi.
Tam bir mal yazar söylemi.
Ne izmiri lan mugla depremi. Of cok sallandik ya. Allahim yardim et.
6.7 diyen var 6,3 diyen var allahim cok fenaydi.
izmir değil, bodrum (veya Gökova körfezi) depremi. hayatımda hiç bu kadar şiddetli bir deprem hissetmedim. hisseden herkese geçmiş olsun, Allah en büyük yardımcımız olsun.
Tahminim 5-6 saniye süren deprem. Ilk saniye dolabın salandığını hissettim ama deprem olduğunu tam idrak edemedim. Hemen ardından elektriğin kesilmesiyle olayı anladım ve kardeşlerimi almamla dışarıda olmamız bir oldu.

Yalnız olsam gerçekten korkardım bunu hissettim ama insanın koruması gereken biri olursa birden bir güç geliyor tabii.
Bodrum' da öyle bir sallanmışlar ki, 99 izmit depremini hatırlatacak şiddette ve uzunlukta imiş.
Deprem ve devam eden artçılar sebebiyle, asabı yerle yeksan olmuş arkadaşımın verdiği bilgi bu.
Geçmişler olsun.
Uyanık olduğum halde hissemediğim deprem. Hem de uzun sürmüş baya. Alkah allah.
Ana depremi yolda olduğum için hissetmesemde bir tane kuvvetli ve daha sonra da daha az şiddetli iki artçıyı gayet iyi hissettim. Dikkat edin dostlar.
Korkudan huzur kalmadı. Allah'ım korusun. Bu kadar uzun süren depremi çocukken yaşamıştım. Çok korkuyorum sözlük. Yalnız başına depremi yaşamak çok ürkütücü.
6.4 büyüklüğünde olduğu söylenen deprem. Birçok yere etki etmiş. ilk sallantıdan sonra bir sallantı daha oldu daha sonra artçılar olmuş sanırsam 4.0'ın altında artçı yokmuş. Kalplere direk korku salıyor, insanın bastığı yer titreyince saçmalayasınız geliyor sağlıklı düşünemiyorsunuz.
Kimseyi korkutmak istemem fakat Ege bölgesinde beklenen depremlerden yalnızca biridir.Bu bölgede yakın zamanda 7 nin üzerinde deprem bekleniyor.o yüzden orada yaşayanlara diyebileceğim evlerinin dayanımını bilsinler ve kesinlikle olası bir deprem anında sığınılacak yeri önceden iyice belirleyip yaşam çantalarını orada hazır etmelidirler.Unutmayın deprem değil ihmal öldürür.
istanbulda şehir sular altında kalınca "rahmet", muğlada deprem olunca "allahtan uyarı" diyen çomar yazar beyanı.
yine olan deprem. büyüklük bu kez 5.4. Yatağan/Muğla'dan bile hissediyorum. şaka gibi.
bodrumdan bildiriyorum. ortakent yahşi ve çevresinde artçılar devam ara devam ediyor. geçmiş olsun.

edit: deprem esnasında dışarıdaydım ve ışık parlaması oldu gök yüzünde... Bunu gören sadece ben miyim? ya da yanılıyor muyum?