bugün

Titriyorum hâlâ. Eşyaların sesi kulağımdan gitmiyor, Çok korktum ya :(
Şiddetliydi ve uzun sürdü.
iyi sallandık, çok uzun sürdü.
Manisadan hissedilendir. Yeter la.
camdan atlamak yerine başlık açtıran depremdir. Uludağ hayat kurtarır.
Antalyada hissedilmiştir. Baya bildiğiniz ilk kez bu kadar uyanık şekilde hissettim dışarda sokak lambaları sallandı. Antalya da böyleyse izmir de olsam kafayı yerdim heralde.
ya amına koyayım ne lan bu yatakta 4 döndüm. bu doğa olaylarını ayarlayan kim aq.
https://m.emsc.eu/earthqu...ate=n/a&euromed=World

Izmır olmuş. 6.5

Yerin hemen 2 km altında. Vay mk.

Çok geçmiş olsun atatürkçü kardeşlerim.
Tüm egeli kardeşlerime geçmiş olsun diyorum. Marmara da sorun yok şu an. Allah korusun efendim. Dışarı çıkın derhal.
Ne çabuk başlık açtınız daha avizenin sallantısı durmadı.
Bir an gene ritim bozukluğum tuttu sandım. Denizli'yi baya salladı. Geçmiş olsun herkese.
Korkutan depremdir. Iyi salladı
muğlada hala artçilar devam ediyor. bir şeyin habercisi mi yoksa büyükten sonra gelenler mi
edit : daha bugün ameliyat oldum sondam var. bodrumda 6.3 müş.
Depremden 1 dakika sonra manyak gibi havlayan köpekler sayesinde "köpeklerde mi bir sorun var yoksa tekrar mı edecek " diye düşündüren depremdir.
Çayımı yudumlarken camdan korkuyla aşağı inen insanları izledim katılım azdı.
IMDB:6.3
Aydında'da hissettiğimiz depremdir biraz panik olup babamı uyandırmaya gittim yat ulan bu saatte deprem mı olur dedi.
insan eşini dostunu arar, millet buraya yazıyor amk.
Neyse, geçmiş olsun..
Kandilli 6.8 diyor.
6,3 büyüklüğünde olmuştur. Berbattı yarabbi;

Kaynak.

görsel
--spoiler--

Biz kızların gece deprem olunca yaptigi ilk şey ne yazık ki sütyen giymek.

--spoiler--
Uyuyamadım. Kalktım salona geldim. 5 dakika geçmedi izmir ' deki tanıdıklar yazmaya başladı . Annemi aradım hemen. Uykudan kalkmış. Koltukta oturmuş öylece dua okumuş. Baya uzun sürdüğünü söyledi.

Geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın. Bu sefer istanbul' da hiç hissetmedim.
Gölova merkezi 6.3 olan depremdir. Deprem bitti ben sallanıyorum. Batdaktaki su sabit ama. Allah'ım sen koru.
Ödüm koptu benim.
fethiye de bayağı sallandı.
yunanistana kadar yol bulmuş depremdir..
Uzun süreli ve şiddetliydi.
Tam uyumaya niyetlenip kendimi yatağıma attığım sırada gerçekleşmiştir. "yatağı salladım yahu domuz gibi olmuşum " diye düşündüren sonradan eşyaların zangırdamasıyla fark edilen depremdir.