bugün

fantezi ürünü kıyamet günü için ünlü kişilerin tükettiği yorumlardır.

-kim cürret eder buna. mamafih soruşturmayı bizzat ben yürüteceğim cancağızım. (savcı turgut)

- houston we have a problem (anonim)

- vallahi öptürmem, ölürsün aşkımdan (bekir irtegün)

- neyse, ütüyü yarın yaparım o zaman (yurdum ev hanımı)
20 aralık 2012 iş başvurusuna giden genç adama verilen cevap ;
- bugün git, yarın gel.
"ya yok ebesinin amı artık" by turgay kaptan.
-hamdolsun kıyamet koptu.

recep tayyip erdoğan.
"bize öyle bir yazı gelmedi" kamilyaka kaymakamı.
"ergenekon davasıyla ilintilendirilebilir" taraf.
" mayalar darbe planı yaptı" vakit.
haydi, ya allah bismillah.

-boşbakan-
yozgat yerköy belediye başkanı;

korkmayın bişey olmaz avradını sikiyim.
acun: olmayacak bi takım elbisesine varım.
hülya: girdim iddaa. olacak.
acun: olmayacak
hülya: olacakkk
acun : olmayacak dedim
sergen: ya bari buna idaalaşmayın ya. nası bişeysiniz çözemedim ha. vay anasını ..
çingene : dünya yansın s...mde değil.
rıdvan dilmen: koptuuğğ koptuu kıyamet koptu yapma allahım yapmaa.

selçuk şahin: inceldiği yerden koptu.

(bkz: selçuk şahin in mükemmel espri anlayışı)

öldük öldük dirildik -kim derse artık.
Tarkan: Ulan 20 yıldır yakalarsam muck muck diyorum, son bir gün. Bu günde öpemezsek s...çtık.
13:11 de kopacakmış diyorlar. cuma namazını mütaakip yani.
başbakan tayyip erdoğan:

bakın bu tür spekülasyonlar yine cehapenin altından çıkıyor, ve diyorum ki hamdolsun bu kıyamet de bizi teğet geçecek inşaallah.
Mhp lideri Devlet Bahçeli: işsizin işsazın işsazsız
budagol değil bee!

-mecnun ç
fatih terim: wat ken ay du samtayms? Ay dont naw
Ömer celakıl: 21 aralığın en önemli özelliği 19 aralıktan sonraki ilk cuma günü olmasıdır. Karşımıza yine 19 sayısı çıkmıştır. Ayrıca kıyametin 2012 de kopmasının bir diğer sebebi de, bu yılın rakamlarında gizlidir. 0 atarsak 21 ve 2 kalır. 21-2=19 elbette bu tesadüf değildir.
sıkıntı var.

sergen
21 aralık için şirinceye gidenler, dinden çıkabilirsiniz. (ilyas öztürk)
kıyamet nedeniyle resmi tatil olması beklenen gün...
bir 1461 trabzonspor değildir

hehe hehe edit: pardon o başka bir entrynin konusuydu *
nihat doğan: allah sizi inandırsın memleketimin kıyameti bir başka kopacak yaav.
ah dangozlar, ah aptallar, ah mal oğlu mallar, ah bir gram aklı olmayan ilkel tek hücreli organizmlar. size diyorum size evet, her allah'ın yıl başısı bu saçma sapan kıyamet senaryolarını tartışan sözde uzman gerçekte aptal mahlukatlar...

kardeşim insan bir düşünür ya valla düşür otururda söyle düşünür... hepimiz bir gün Allah'ın taktiriyle öleceğiz ve ebediyete intikal edeceğiz. denilmemişmi kuran-ı kerim'de ''yaşayan her nefis bir gün mutlaka ölümü tadacaktır'' diye? e tamam işte sen ölüdünmü senin kıyametin koptu senin için bu kadar bu hayat. peki, bunu biliyorsunda tek merak ettiğin şey sen mezera girdikten sonra yattığın yerden beri ''yau ben şimdi öldüm öldümde, acaba dünya kaç yıl daha var olacak?'' bu mu yani tek derdin? sen kendi ölümünü hiç merak etmiyorsun ama tek derdin dünyanın yok olacağı gün. çok saçma gelmiyormu sizede açıkçası sadece kuru merak bunların ki. eğer dert etmek istiyorsak illa ki bir akibeti, kendi akibetimiz önemli. çünkü yüksek bir ihtimal dünyadan önce öleceğiz bir çoğumuz...

başka işiniz gücünüz yok mu sizin?
Herkes gider Galatasaray kalır.

Galatasaray Taraftarı
mehmet ali aydınlar : elimizdi kiyamıtin kıpması içın yitirli dilil yok.