bugün

an itibarı ile kayseri mitinginde yeniden başladığı yanlış tutumdur.
başbakan:
-iç işleri bakanıma emir verdim 24 saat içinde taksimi temizleyin hamdolsun o kadar da sürmedi.
-bu aralar tencere tavacılar iyi kazandı.

çok yanlış yoldasınız başbakan çok.

edit:
başbakan:
-size makarnacı diyorlar
heyyyoooooo
-size kömürcü diyorlar
heyyyooo
-size koyun diyorlar
heyyyoooo

(seviyorum bu mitingleri izlemeyi be stres atıyor)
kendini yok etme projesinin bir parçasıdır.
(bkz: boşbakan yine üflüyor)
kıpırdadıkça batar bu artık.
ortamı germekten başka bir işe yaramamaktadır. evet.
(bkz: her yorumu intikam kokan solcunun istediği adalet)
direnişin zaferinin itirafıdır.
edit: ilanıdır. ispatıdır. acizliklerini gözler önüne sermektedir. mağlubiyetin ne kadar dokunduğunu göstermektedir.
(bkz: turn me on) şarkısını akla getirir.
insanları kışkırtmaktan başka bir işe yaramaz.
allah bu insanı başımızdan eksik etsin. tez kurtulsun bu millet gerici zihniyetten.
gadasını aldığımın kayseri'de yaptığı konuşmayla ortaya çıkan durumdur, dinledikçe ben bile tahrik oldum. olan biten nedir bilmesem allah allah nidalarıyla köprüyü koşa koşa geçer taksime giderim.
yok vazgeçtim üsküdar'dan ücretsiz motor kesin vardır onu beklerim.
akp'nin içinin boşaldığını, meşruluğunu yitirdiğini ve hepimizin sandığından çok büyük darbe almış olduğunu ve artık yıkılmaya yüz tuttuğunu göstermektedir.
marjinal bir 'başkakan'ımızın olduğu gösterir.

oah yeah recoo!!!
reyhanlı için stk'ların sesi çıkmadı diyebilecek kadar iğrençleşmiş bir tahriktir.
Adam intihar komandosu.
tansiyonu düşürücü yönde açıklamalar yapmak gerekir.
kusura bakmasınlar! biz ortamı germesinide iyi biliriz.
imf'ye borcu kapattık diyor. peki diğer borçlar ne oldu diye kimse sormuyor.

sahi ya; hiç dış borcumuz yok mu?
(bkz: başbakandan çok tahrik olmak) gibi bir duygu durum bozukluğuna neden olur.
ottan boktan tahrik olan yurdum isgalci koyunu meydanda sapo yemek icin yine bahane ariyor.
tahrik ediyomus. demiyo ki nefes alsin yeter ben hep tahrik olurum diye.
pkk aleyhine tek laf etmemiş, halkı pkk'ya karşı tahrik etmemiştir. oysa karayılan 2 hafta müddet verdi. sonra ne olacak çıkıp söylüyor musun?hani nerede senin delikanlılığın? neyin korkusu bu?

TaksimiEzen KandileEzilenAkp
kayseri miting alanındakiler biraz önce vur kır inlesin çapulcular dinlesin şeklinde slogan atmaya başladığında susarak televizyon başındakilere şovunu yapmıştır. bu şekilde halkı birbirine düşürüyor. ne kadar yanlış yolda olduğunun farkında değil.
2 hafta önce gövde gösterisine ihtiyacımız yok diyen parti onlarca miting yaptı. utanmasalar toplu halde 10 kişi görünce konuşma yapacak duruma geldiler. hitler tarzı güç gösterilerini yemiyecek bir kalabalık var burada. yani artık geçerliliğini yitirmeye başlamış atarlar, tahriklerdir.
daha düne kadar bayrağı silmeye çalışan başbakanımız, bayrak kampanyası başlatıyor. herkes evine iş yerine türk bayrağı assın diyor ama bir şartı var. bayraklar, bayrak yasasındaki gibi olsun diyor. yani üstünde atatürk resmi olmasın diyor. gene tahrik, gene halkı kışkırtıyor. en kötüsü de halk bunu yiyor!
halk zaten evlerine bayrak asmış şimdi diyecek ki o bayrak asanlar bizim çağrımıza uydu.
(bkz: seni sahtekar seni)