bugün

2013 nba finalleri 7. maçı. san antonio nun 6. maçta kazanması halinde oynanmasına gerek kalmayacak.

edit: miami kazandı. son maç perşembeyi cumaya bağlayan gece saat 4 te cnn türk te yayınlanacak. efsane bir 6. maçtan sonra yine bir efsane maç olması temennisiyle.

edit 2: arkadaşlar maçlar oynandığı yerin tarihine göre açılıyor. kafa karışıklığı olmaması için hangi günün gecesi olduğunu ayrıca belirttim.
mimai'nin seriyi son maça taşıyacağını düşünüyorum, seninleyiz miami.
spurs şampiyon olacağı için oynanmasına gerek kalmayacaktır.
miami nin seriyi son maça taşıyacağını düşündüğüm salıyı çarşambaya bağlayan gece saat 04:00 da oynanacak maçtır.

edit: önceki maçla karıştırmışım. bu maçı da miami alır.
spurs un kazanması halınde yenı şampıyonun bellı olacağı,mıamının kazanması halındeyse şampıyonun son maçla belırleneceğı Allah ın amerıkasında olması nedenıyle de gecenın mı sabahın mı ne bı köründe olan karşılaşma.

büdüt:tarıhler karışmış bu gırı aslında 18hazırandakı maçın. teşekkürler caraskal
seyirciye 7. Maçı izlettirecek nba maçı.
(bkz: süper final)
chris bosh'un son dakikalarda sergilediği muhteşem performans ile miami heat 103-100 kazanmıtşır. şampiyonluk umutlarını sadece 1 maç daha uzattılar. şampiyon spurs olacaktır.
lebron haterslarının heyecanla 6 maçta olanları yedinci maçın başlığına yazdıkları mücadele. lebron burdan o yüzüğü vermez, 6 maç nasıl geldi ise 7. maçı bırakmaz heat.(#20139424)

--spoiler--
chris bosh'un son dakikalarda sergilediği muhteşem performans ile miami heat 103-100 kazanmıtşır. şampiyonluk umutlarını sadece 1 maç daha uzattılar. şampiyon spurs olacaktır.
--spoiler--
miami heat in yüzüp kuyruğuna getirdiği ve kanımca şampiyonluğu kendi sahasında yar etmeyeceği maçtır. aynı zamanda lebron james için bir intikam mücadelesi olacağından kazanacaklarını düşünüyorum. ancak bunun için tabii ki öncelikle savunmada rakibin ekstra skorerlerini 6. maçta olduğu gibi durdurmaları ve takım halinde rakibi top kayıplarına zorlamaları gerekiyor. hücum ribauntlarını mümkün mertebe rakibe kaptırmamakta da fayda var. dwyane wade in sağ dizindeki sakatlık devam ettiğinden gözler yine lebron da olacak. chris bosh dan öncelikle savunma olmak üzere biraz da hücuma destek gelirse bu iş bitecektir.

kısaca zorlu bir maç olacak. 2 takım da bileklerinin hakkıyla buralara geldiler ve heat in en azından tony parker ın sakatlığından faydalanması gerekiyor. maça damga vuracak diğer oyuncular için akla ilk gelen isimler tabii ki ray allen, mike miller, mario chalmers, danny green, gary neal olabilir.

go heat!
duncan reyiz bir yüzük daha alsında öyle bıraksın dediğimiz 7. maç.
yarın gece oynanacaktır. boşuna beklemeyin.
bu gece oynanacak ve miami nin alacağı maç.
basketbol şöleni... gönlüm spurs'ten yana ama lebron'ın bu işin peşini bırakacağını sanmam. yeter ki wade ayak altında dolanmasın.
miami heat'ın kazanmasını istediğim maç fakat bir taraftan da duncan, parker, ginobili'nin yaşlarının ilerlemesi nedeniyle son şampiyonluklarını da yaşamalarını isterim. ama olsundur, go heat!
miami yenerse mvp belli. san antonio yener ise parker mvp olmaya en yakın isim. tabii bu akşam danny green abartırsa ya da duncan tatlı bir performans sergiler de son bi defa mvp yapalım şunu derlerse bilemem. ikiye falan da bölebilirler yani. göynüm spurs'ten yana lakin mvp karmaşası yaşanmaması açısından miami yense daha iyi olur. *
miami heatimizin kazanmasını diledğim maçtır. lebron gününde olursa o şampiyonluk bizim.

maçtan sonraki edit : lebronum mvp bile olmuştur.
san antonionun kazanmasını can-ı gönülden istediğim maç.

(#19858500)
san antonio spurs için sabahlayacağımız maç.

böyle bir kadro daha gelmez.

(bkz: tim duncan)
(bkz: manu ginobili)
(bkz: tracy mcgrady)
(bkz: tony parker)
çoluğu çocugu konu komşu, akrabaya gönderip rahat rahat izlemek için evi boşalttığım maç.
bu gece hayatı durduracak olan maçtır. son maçta süre alamayan udonis haslem in tekrar yedeklerde boy göstermesi bekleniyor. dwyane wade in sakatlığı yine onu zorlayacaksa tüm gözler lebron james de olacak. yine iyi bir savunma ile heat in alacağına inanıyorum.
yaklaşık 5 saat kalmıştır. uyusak mı? oyun mu oynasak ? dizi mi izlesek ? napsak lan?
miami'nin kazanıp şampiyon olacağı maç.
Kesin bir şey söyleyemiyor insan ama 6. maçı izleyen herkes Miami ancak şansıyla şampiyon olabilir yorumu yapmalıdır bence.* Ben Miami'yi tutan biri olarak şampiyonluğu haketmedikleri kanısındayım. Özellikle Lebron bu finallerde uçurur diye düşünürken hala mental olarak sıfır olduğunu farkettim ve büyük hayal kırıklığına uğradım. Ama yine de GO Heat!
sonucuna göre çok farklı hikayelere gebe, heyecanı doruğa ulaştıran bir maç. ağzımın suyu şimdiden akmaya başladı. 4 saat kaldı. hey ya.