bugün

ölen yada yaralanın olmadığı yönünde haberler gelen yeni bir pkk saldırısı.
otomatiğe bağladılar her gün ve de yol geçen hanı gibi bölge onlar için . sen, ben gitsek otogar'dan adım atamayız lakin terörist karakolun, kışlanın içine kadar giriyor ne iş anlamadım.

http://www.haber7.com/hab...acina-roketli-saldiri.php
bölge halkının istihbarıtçılar tarafından kontrol edilmesi durumunu ortaya çıkaran saldırı.

ek: adam saldırıyı yapıyor yüz metre ötedeki evinde sonra uyuyor, gelenler de bunlar halk diyor.
haberde bu saatlerde olay saatini "iki saldırı da da ölen ya da yaralanan olmadı.PKK'lı teröristler saat 21.15 sıralarında Siirt'in Baykan ilçesi'nde polis ve geçici köy korucularını hedef aldı." şeklinde açıkladıklarına göre 19 ekim de gerçekleştirilmiş saldırıdır.
bugün gerçekleşen hain saldırıdır. Hakkari'nin Çukurca ilçesinde terör saldırısının ardından yürütülen operasyon sırasında meydana gelen patlamada 1 askerimiz şehit olmuş, 5 askerimiz yaralı.

yine allah rahmet eylesin.
Allah rahmer eylesin. Allah bu kalleşlerin yaptıklarını yanına bırakmasın.
Allah düşmanın bile şereflisini versin! Ne diyelim
face de dolaşan bi yazıda akp vekilinin zaiyatın aslında 86 civarı olduğu söylenen vahim durum...
sadece 1 şehit verdiğimizden kimsenin takmadığı olaydır.
maalesef allah korusun şehit sayısı azlığından gerekli ilgiyi görmeyen saldırıdır.bu askerler savaşta ölmüyo bir hiç uğruna yitip gidiyo hepsi.