bugün

trt 1 ekranlarından naklen yayınlanacak maç.

http://www.tff.org/defaul...ageID=202&ftxtID=7254
2-0 türkiye'nin üstünlüğü ile sona erecek mücadele. lan bunu doğruluğu kesin olmayan falan entry diye gammazlamayın. şike yaptım ordan biliyorum skoru abura koyim.
özel maçtır kimin kazanacağı konsunda ve dostluk ortamı içinde geçeceğinden şüphem olmayan maçtır.
avrupa birliği kalite ödüllü, kütahya'nın meşhur cimcik besler süt ürünlerinin milli takımımıza başarılar dilediği maçtır.*
hem liglerin bitmesi hem de dostluk maçı olduğundan her iki takımın da kendini sıkmayacağı, bu yüzden 3-0 bitmesi muhtemel maç. sıkmadan bu kadar işte. fazlasını beklemeyin.
halil ve ibrahim üzülmez in goleriyle 2-0 devam eden müsabaka.
sabri ve ibrahim üzülmez in yıldızlaştıkları maç olmuştur. şu an gözümden yaşlar süzülüyor, bu günleri de gördük ya.
duran topların usta ismi sabri'nin frikik şovlarına devam ettiği maç. bu arada delinho, sırf carlos'a özendiğinden o golü attın biliyorum.
arda ve yusuf un güzel bir uyum sergilediği maç.
türkiye'de sabriye diye bir oyuncu olduğunu anladığımız maç.
yarım milyon top kaybı ve saçma sapan oyun düzeni ile illahlah dediğimiz maçtır.
şampiyonlar ligi finalinde barcelona maçını izledikten sonra, adamların şiir gibi paslarını hatırladıkça futboldan soğutan bir hal almaktadır karşılaşma...hele üzerine bir de trt'nin 15 sene öncesine ait çözünürlüğü ile kalitesiz yayınını ekleyin sonra "vay efenim nedir bu bizdeki yabancı sempatisi filan" sempatiyi bırak utanıyorum olm sizden...rezilsiniz !
az önce ömer üründül ve spiker arasındaki ilginç bir muhabbete sahne olmuş maçtır.

ö.ü: ömer üründül
s: spiker

ö.ü: yusuf çok yetenekli bir oyuncu ancak en değerli senelerini heba etti.
S: ...
ö.ü: gençlik yıllarını yani (spikerden yorum gelmeyince anlamadı sanıp açıklama yapma zorunda hissetti kendini)
S: (ısrarlı muhabbet çabasına direnemeyen spiker) evet öyle.
ö.ü: mustafa denizli ile birlikte fenerbahçe'de şampiyonluk yaşadı.
S: evet bazen geç oluyor farkına varmak
ö.Ü: hı hı haklısın
S. hepimiz için öyle, hepimiz için...

(yusuf'tan girip hayat felsefesi yaptılar iki dakkada, teşekkürlerimi sunuyorum.) *
güzel bir oyun izledigmiz mactir. ardanin azerbaycanli oyuncu kirmizi kart yemesiyle hakeme "lütfen oyundan atmayin" diye istekte bulundugu, bu duruma karsilikta semihin penaltida tahminimce topu bilerek kaleceninin üstüne atmasi sonucu (bkz: penaltiyi bilerek kaciran futbolcu), bir milletiz iki devlet hesabi gercekligne kavusmustur... *

Ömer Üründürün ve Spikerin Yusuf hakkindaki felsefe konusmasinda, raki ve kavun eksik olan mactir...(amba efkarlandim beyau)
(bkz: halil ibrahim sofrası)*