bugün

pazar günü sınava girecek olan efsane nesildir.
Ilk sbsye giren, buyuk ihtimallede son ygsye girmis nesildir. Babadan ogula nesil bunlar*
96 yilinda araba kullananlara kus turlerini hatirlatir.
Sbs de Full çekmiş olabilir asadaw.
efsanelik bi tarafı olmayan nesildir,
Eğitim sisteminin kobayı olan nesildir.hep de bizi bulur zaten.
öğrenecek çok şeyi olan nesildir.
bu ülkede okuyan herkes eğitim sisteminin kobayıdır ufak arkadaş.

ben okula başladığımda 1-5 6-8 ayrı ayrı okullardaydı. orta 1 diye bir kavram vardı mesela.
2. sınıfa geçtim bu değiştirildi orta 1 oldu 6.
ben 8. sınıfa geçtiğimde lgs oldu oks.
ilk yıl üniversite sınavına öss olarak girdim, 2. yılımda öss oldu ygs-lys.
üniversiteye başladık 3. yılımda büt zorunlu oldu, yaz okulları kaldırıldı çoğu üniversiteden.

vs. vs. işte, senden önce de farklı değildi yani. senden sonra da olmayacak.
1996 lıların yazmayı öğrenmesi.
Pek de efsane olmayan nesil.
Efsane değil olsa olsa evşahanedir. evden çıkmaz kimseden korkmazlar. efsane dediğin 70ler olur (bkz: 80ler) olur. Bosna savaşında dünyada yoktun, Özal'ın suikaste uğradığında vitamin bile değildin. Baba Bush Oğul Bush'u bilmezsin. kollu (bkz: atari) ile oynamadın. (bkz: gazoz kapağı) kibrit kağıdı, çelik çomak, oynamadın. Senin en büyük olayı (bkz: IŞiD) onu da araştırdığın için değil de orda burda gördüğünden biliyorsun.
Şimdi efsane olmak istiyorsan ilk görevin hesap makinesi ile (bkz: LEBLEBi) yazmak hadi bakim koş!
efsane falan değildir. 80 lerde genç olamadığı için yakınmaktadır.
bilmeyenler dinlesin laura branigan self control.
edit: vurun kardeşlerim acısını benden çıkarın tabii.
98'ler geldi bence yerine.
Siz önce ergenlikten çıkın amk..
96 efsane hmm.. bi düşüneyim ben.
Benim neslimdir. Geçen 18 yaşında birine istek attım. Apla yanlışlıkla attın demi :Ddd diye sırıttı. insanı kendine küstürten erkek neslidir.
Toz pembe hayatın son demlerini yaşayan nesildir.

Tuttuğunuz şeyin kapı kolu olmadığını anlayacaksınız ufaklıklar.
aralarında bulunduğum nesildir. yalnız kızları 2019 yılı itibariyle baya bir yol yapmış oluyor daha yeni modellere yönelmeliyiz.
Dahil olduğum bahtsız nesildir.

Çoğunluğu yeni yeni hayatlarını kurmaya başlamaktadır.
96 doğumlu insan mi olur ya, 96 model Şahin olur, Doğan olur, doğan görünümlü Şahin olur.
Bunlar Z kuşağına giriyor mu?
Lütfen aydınlatın beni.
Bu konuda ihtilaflar var..
96 model araba gibidir. hiç haz etmem. efsane falan da değillerdir. en efsanesi 90'dır. 90'dan sonrası sapıtmıştır.