entry'ler (77)

yazarların burçları ve yükselenleri

Koç-yengeç.

pkk lıların devrimci olduğu gerçeği

Masumları öldürmekle devrimci olunmaz önce insan Olmayı denesinler becerebiliyorlar mı bakalım insan olmayı.

küçükken psikoloji bozan şeyler

Tarkan filmlerindeki ahtapot.

götte daracık pantolon kafada türban

Parayla imanın kimde olduğu belli olmazmış. Bunlar bir de kafalarını deve hörgücü gibi yapıp 5 metre topuklu ayakkabı giyip 10 kilo makyajla dolaşırlar. Türbanlı ama tesettür yok. Bunlar üniversiteye başörtüyle giremeyen Atatürk'ü islam düşmanı mason ilan eden onlar konuşur akp yapar sözlerinin yılmaz sözcüsü hüloğloglardır.

atatürk ü sevmeyen ülkücü

Öyle ülkücü olmaz Atatürk'ü sevmiyorsa ülkücüyüm demeyecek.

tek kelime ile ak parti

Hüloooğğ. Söylenecek çok şey var ama en kısa özeti bu.

abdullah öcalan

Taksim meydanında veya Kızılay meydanında sallandırılıp leşinin şehir şehir gezdirilmesi gereken oruspu çocuğu it.

29 ekim 2014 şanlıurfa pyd konvoyu

Kobanideki masum kardeşlerimize yardım etmek için Türkiye'den geçiş yapan peşmergenin alkışlar ve Türkiye cumhuriyetine hakaretler eşliğinde gittiği konvoydur hatta günü de manidardır 29 Ekim cumhuriyet Bayramı'nda halkın ellerinde sözde kürdistan paçavralarıyla geçiş yapmışlardır.

habur rezaletlerini görüp akpye oy vermek

Rezalet mi? Bize göre rezalet, ak partililere göre kobanideki masum kardeşlerimize yardım için giden özgürlük savaşçılarını karşılamak neden rezalet olsun ki?

hamile karısına meyve alırken infaz edilen asker

Önceden Dağda saldırırlardı üniformalı askerimize şimdi Şehre indiler sivil dolaşan askere saldırır oldular çünkü demokratik hakları var çünkü çözüm sürecindeyiz çünkü onlar masum ve kardeşlerimiz... Siz hala bu çünkülerle kandırılmaya devam edin.

uğrunda ölünecek şeyler

Allah vatan özgürlük aile.

1996 doğumlu efsane nesil

Eğitim sisteminin kobayı olan nesildir.hep de bizi bulur zaten.

sehit haberi verilirken kameraya gulen mallar

Pkklı itlerin yapacağı götlüktür.

haray haray men türkem

bir çok Türk'ün yapamadığını Araz Elses'in yapıp Türklüğünü dile getirdiği haykırıştır.

tokat a tohat diyen tokatlı

benimdir. tohatlıyız işte ağız alışganlığı.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

Çiy Düşüyor gözlerimden ıslanıyor yanaklarım kurumuş toprak gibiyim zamansız yağmur beklerim.

atatürk mezardan kalksa ülkeden kaçacaklar listesi

En başta rte kaçar.

uygur türkleri

Kobanide masum teröristler ölürken uygur Türkleri'ni kim hatırlar ki zaten.

ülkü ocakları nın türkmenlere yardım kampanyası

Bu gibi eylemlerin devamını bekleriz zaten ülkücüler yapmazsa yapacak başka kimse de yok.

odaya kapanıp bütün gün kitap okumak

Yapmayı çok istediğim ama sınavlardan fırsat bulamadığım eylem.