bugün

son günlerde sıkça yaşanan bir durum... sadece türkiye de değil bütün avrupa sözlükleri 95'lilerin ayak sesleriyle inliyor... korku, nefret, çekememezlik hepsi bir arada. ve biz sözlükteyiz. güzel yazı defterimizdeki mürekkep kurumadan kıçınızı tekmelemeye geldik. son ders beden olduğu için eşofmanlarımızla geldik hatta.

belki bir tolstoy veya turgenyev değiliz ama, 2,5 aylık puşkin'in tatlı üslubunu aldık da geldik. 15 yaşında ülkenin en önemli sözlüklerinde görev almaktan mutluluk ve gurur duyarız. sadece yazıların var olduğu bir dünyada kokuşmuş çorapları andıran eski yazarlara sözlüğü dar edeceğiz...

no where for old men maybe woman. viva 1995. ahmet hamdi siyavüşgil lisesi 10/b'den arkadaşlarıma selamlar. ve hatun yazarlar. ileride içinizden birisiyle sevgili olabilirim. hatta daha da ileri gidip dudaktan öpüşebilirim. şimdilik umrumda değilsiniz.

hey on beşli on beşli. sözlük yolları taşlı. 15 liler geliyorrr. kızların gözü yaşlı... bu türkü devam edecek.
1995 doğumluların kurduğu hayallerden biri. daha büyüyecek de adam olacaklar abisi.

(bkz: daha uyku vaktin gelmedi mi senin)
benden yaşça büyük oldukları için hissettiğim duygu. büyüklerimize saygılıyız.
lafa geldiğinde sözlükte ne ırkçılık ne de ayrım var. fakat 15 yaş ve altı yazarlara kötü muamele edildiği bir gerçek.
(bkz: o zaman çarşı karışır hemşerim)
genç nüfustan korkmaktır.

(bkz: gençlik ateşine dayanamamak)
böyle birşeyin varlığını duyduğumda bütün dünyadan korkmama sebep olmuş bir hadisedir, durumdur, olgudur. kendimden 9 yaş küçük birinden korkacaksam eğer, yaşamaktan, nefes almaktan korkuyorum.
ahahah siktiğimin gençleri diye başlanıcak sözleri ilgilendiren saçmalık. facebook mu kitlendi lan acaba?
(bkz: güzel konuş lan büyüklerinle)
kendini önemli ya da bir şey hisseden ergen yazarların ortaya attığı saçmalıktır.
(bkz: benim senin yaşında kardeşim var lan)
(bkz: altıma sıçtım)
(bkz: her yerdeler)
(bkz: başlığa tıklarken altıma sıçıyordum lan)
(bkz: başlığı gördüm altıma sıçtım)
(bkz: ağzına da sıçabilirim)
(bkz: 1995 in laneti)
(bkz: açmayın bebeler var)
(bkz: hassiktir diyorum hassiktir).
geceleri sözlükte gezinti sebebim; hepsi uyuyor çünkü...
başlık: 1995 doğumlu yazarlardan it gibi korkmak.
sonuç: sözlükten silinmek.

vincent ugurlu
altıncı nesil silik.

hadi geçmiş olsun.
1995 doğumlu birinin okuyup yazabilmesi demek benim epey yaşlandığım demektir ki; evet ürperdim bir an.
kız arkadaşın 6 aylık bebek kardeşinden korkmaktır.

- hii! eyvah kardeşim!!!
- len beşikte daha, salak karı!
öldürür insanı. gördüm inanamadım yanlış görüyorum sandım bu ne hırs yahu? kardeşim 95 doğumlu hergün de dövüyorum yani. yapmayın bitanelerim n'olur.
gidin hormunlorunuzla oynayın lan 15lik veletler.
bunlar limbik sistemin suçu efendim, kendilerini çok matah sanıyorlar.
ön lobunuz geliştiğinde görürüm sizi ben.
(bkz: terbiyesiz seni kınarım bak)
(bkz: sözlükteki liseliler)
(bkz: burdan hedelere selam gönderiyorum)
+ (bkz: ısırır mı abi)
- (bkz: parcalar bile).