bugün

ben 11 yaşındayken atmosferde vitaminlerdi.
ben gibi bişeydir.
yılımız itibariyle 20 yaşında yazarlardır.
ben doğarken filizlenmiş olabilirler.
o kadarda yaşça küçük olmayan yazarlardır aslında rivayete göre 98 doğumlu yazar bile bulunuyormuş sözlükte.
(bkz: bu başlıkta 91 li panpalarımla şukulaşıyoruz)
(bkz: 1998 doğumlu yazarlar)
espritüel kişilikleriyle sözlüğe neşen getiren yazarlardır.
(bkz: ahanda ben)
Dahil olduğum güruhtur. ayrıca lanet olsun 91li çocuklara büşra, zeynep, merve, emre ismi koyma ekolüne .
şu an üniversite 3. sınıfta olması gereken tayfa.
bunun uludağ sözlük'e ne katacağını bilmemekle birlikte; onlardan biri benim efendim.
benden 1 yaş büyük olan yazarlardır.

ablam, abim olurlar.

(bkz: büyüğe saygı)
içinde bulunduğum cemiyettir.
kardeşim ve diğerleri..
kızları güzel, erkekleri yakışıklıdır. güzel kardeşlerim benim.
şu an üniversite beşe giden yazarlardır. okula erken yazıldılarsa tabi.
kim aramıştı ?
(bkz: buyrun benim)
Benimle aynı yıl doğmuş yazarlardır.
seneye kayılacağım zirvedir.
1 yaşla kaybetmek.
içinde bulunduğum yazarlar.

Daha 2-3 sene önce arlanmaz ergenler değil miydik lan biz?
Dalga geçilen 90'lı nesilin ilklerinden değil miydik?
Şimdi millete ergen der olmuşuz, üniversite biterecek, askerliği çoktan bitirecek yaşlara gelmişiz.
22 yaşına gelmiş yazarlar. *
götlerinin kılları ağarmış yazarlardır....91 ne la...
bende varım. orta yaş bunalımında gibi hissediyorum kendimi. özlediğim tek şey mahalle maçları. sürekli bunlar geliyor aklıma. burun vurmanın yasak olduğu adımlar ile oyuncuların alındığı çatal,90 gibi terimlerin kullanıldığı mahalle maçları. acıkmayı unuttuğumuz akşam ezanı ile eve gittiğimiz günleri. özledim. hem de çok.
neden yapıyorsunuz ki bunu ? Bana hala 90lar denince 10 yıl öncesiymiş gibi geliyo bi bakıyorum 2003 ne alaka ya öyle yıl mı olur? 80'leri kıl payıyla kaçırmış gençleriz ayrıca bu da bize bir ayrıcalık katar mı katmaz ne burç ne doğduğun yıl hissettiğin yaşta ve kişiliktesindir de ben kendimi yaşlı hissediyorum o nolucak
(bkz: 22 yaşımda olduğumu sözlükten öğrenmek)