bugün

seçkin yazar topluluğudur. sözlüğe renk katarlar.
benimde üyesi olduğum genç yazarlar grubudur.
(bkz: butun sozluk bagyanlarina selam ederim)
(bkz: oglanlar da olur)
karizmatik, akıl küpü üstelik sempatik yazar topluluğudur, yaşıtlarımdır. *
1 ytl borç almak için gayet ideal insanlar.
sıradan başlıyorum.
hayatını yaşaması gereken yazarlardır.
23 yaşına ulaşmış yazar grubudur.
bir çoğu üniversiteden mezun olmuş, kimisi askere gitmiş gelmiş, evlenip çoluk çocuğa karışan yada işe başlamış dünya kadar arkadaşlarının olduğu yazarlar topluluğu. yaşlanıyoruz lan yavaş yavaş.

saçımda beyazlar çıktı. saydım tam 8 tane. geçenlerde mahallede çocuğun teki amca topu atar mısın dedi. felaketim oldu ağladım lan. bok gibiyim sözlük, zamanı geri çevir allahsız...
20li yaşların ilk çeyreğini geride bırakmış benim de dahil olduğum yazarlar topluluğudur.
(bkz: buyrun benim)
kutlu doğum yılının yanı sıra, ay ve günü de manidar olan yazarlar bu başlık altında beri gelsin.

doğum tarihi : '19.07'.1987
doğum tarihi : kadiköy
tuttuğu takım : *
bi s.k olmayan yazarlardır efendim. 1987 doğumlu yazarlar kusura bakmasın ama her doğum yılına bi başlık açılıyo ya.. o başlığı açanın anneler gününü kutlayasım geliyor. çok hem de.. öyle böyle değil...
(bkz: satchafunkilus)
şanslı yazarlardır.
yaşıt bir kız arkadaş bulma girişimidir.
87 li kızlardan ümidini kesmiş yazardır.
evet o ben.
alın size bir tane daha.* pek de güzel dönemde yaşamayan yazarlardır.bula bula mezun olmak için, kriz dönemini bulmuş yazarlardır.*
aralarında abimin de bulunduğu topluluk. sözlükte yazdığımı, hele de nickimi öğrenirse olacakları düşünmek bile istemiyorum*.
(bkz: hayırdır ne işin var gene)
iyi yazarlardır.
hadi lan bi ankete doğru düzgün katılayım bari: yaşlanıyoz oğlum haberiniz yok. alooo ! kime diyom. daha oyun oynuyo!
iyidirler iyi. *
1987 rakamı bir ahengi, bir karizmatikliği simgelemekle birlikte, dahil olduğum yazar grubudur.
23 yaşında pazar günü evde pijamalarıyla pc başında vakit öldüren yazarlardır. hep şu yaşlara gelsem dediğim yaşlardı ama eskiden daha iyiymiş sanki, hayat mücadelesi yoktu sırtımızı babaya dayayıp günlerimizi geçirirdik. bir de evlenip çoluk çocuğa karıştığında hepten hapı yutacağımızı anladığın yaşlardasın.
daha da fazlası 07.07.1987 li yazarlardır. (bkz: platinum)
gençliğinin baharındaki yazarlardır.