bugün

Galatasarayın elazığsporu drogba(2)burak yılmazın golleriyle 3-1 yendiği maç. Aynı zamanda elazığ sporun oyun anlayışı yüzünden 6-1 olucak maç sen zaten kümede kalmaya oynuyorsun yapsana 11 kişiyle defans 1 puan al git hala bi atak yapma çabaları
Totem yapıp cünup gittim 31 yendik.
galatasaray'ın elazığspor'un işini 25 dk.da bitirdiği maç. eğer büyük fark olmadıysa galatasaraylı futbolcuların bi yerden sonra işi savsaklaması ve ofsayt bayrağı kaldırmaya alışan olmayanlarda da kaldırıp pozisyonları kesen yan hakem yüzündendir.
2013 yılında hala ofsayt taktiği yapıldığına inanmak istemiyorum. heralde başka bişey denediler de başaramadılar biz farkedemedik diye kabul ediyorum.

-burak yılmaz'a penaltı vermeme konusunda hakemler söz birliği yapmış sanırım. o pozisyonun penaltı olması için daha başka ne olmalıydı bilemiyorum.. heralde üstüne çıkıp tepinmesi falan gerekiyodu..
-bir de melo'ya yapılan hareket mersin maçında dany'nin kırmızı kart gördüğü pozisyondan daha netti ama kart dahi gösterilmedi.
-onun dışında bir de elazığın bir atağında dany'ye faul yapılmadığı halde hakem faul verdi gerçi muslera uzaklaştırmıştı vermese de gol olmayacaktı.

velhasıl kelam melo'nun çılgın attığı, stadın 100. golünü atmanın dr.ogba'ya nasip olduğu, gol sevinçlerinde takımın tam bir aile samimiyeti sergilemesi..
fatih terim'in de dediği gibi ''ay'dan da yönetsem biz şampiyon olacağız şansal'' ;)
iveşa ve bilikayı bağlayan gesenin kazandığı maçtır. elazığın defansı ileride kurması da cabası.
dediğim gibi olmuş (#19375359) ve hatta bide (#19410826) diyorum. bakalım tutacak mı.
serdar gürler in faul yapmadığı halde hakemin faul verdiği maç. Elazığspor korkusuzca açık bir futbol oynadı. 3-1 yenildi ama ezilmedi.

muslera 13 (milyon euro) , iveşa 500 (bin euro)
dany 5 , Görkem 400
gökhan 1 , blica 400
riera 5 , eren 500
eboue 6 , murat 100
melo 11 , sane 300
hamit 5 , köksal 600
drogba 3 , sesar 700 -volkan 125
burak 15 ,sinan 400
yekta 3,5 ,serdar 400
selçuk 12 , aydın 600

yani sonuç olarak; sahadaki oyuncuların değeri gs 80 milyon euro iken elazığ 5 milyon euro.Elazığspor maçta çirkeflik yapmadı adam gibi oynadı. Çıkıpta artislik yapmasın kimse. Anadolu klüplerini dışlamakla elinize hiç bir bok geçmez. artisliği gidip avrupaya yapın.

http://www.transfermarkt....seite/wettbewerb_TR1.html
Drogba'ya sormak istiyorum: 'sen gerçek misin abi? ' adamın real madrid maçında attığı gollerin zekasını ben henüz sindirememişken kısa aralıklarla havalandırdı ağları bugün. çalımları, ayaklarını kullanışı izlenilen maçı daha bir güzel yapıyor. ligimizde böyle performansları görmek mutlu ediyor valla.

edit: beşiktaşlıyım
drogbanin arenadaki 100.golu attigi mactir.
galatasaray'ının net penaltısının verilmediğini, iki takımın da birer nizami atağının ofsaytla kesildiğini, melo'nun gol pozisyonu yaratacakken düşürülmesinin kartsız geçiştirildiğini de tarihe not düşmek gerek.

şampiyonluk yolunda en güzel maçlardan biri olmuştur.
drogba'nın her zamanki gibi hayvanlık yaptığı karşılaşmadır. ha pardon ama bu adam çok yaşlıydı değil mi?
Didier Drogba'nın ''işte ben buyum'' dediği maçtır.
Galatasaray'ın 25 dakikada bitirdiği maçtır.
vay anasını. ben elazığı yendik zannediyordum ama giren çıkan bukelamunlara olmuş. herifler 3'ün 1'ini aldılar acıyla kıvranıyorlar.

şikeciler sizi. her maç elle gol atıyorsunuz hakemler nizami golleri saymıyor rakiplerinizin. hala bık bık ötüyorsunuz. bu sene de kadıköyde koyunca size bakalım nasıl ağlayacaksınız.

(bkz: kadıköyde kupa kaldırmak)
(bkz: fener ağlama)
(bkz: ışıkları söndürün geliyoruz)
felipe melonun ne kadar hirsli oldgunu gosterdigi mactir.
"ben olsam drogba'yı almazdım" samet aybaba
Galatasaray'ın SB Elazığspor'u 3-1 yendiği maçtır.
drogba-melo şov olarak geçen, kaldı mı 4 dedirten maç.
münih'in 9 attığı maçları gördükçe, galatasaray'a kızdığım maçlardan biri. lan bu kadar mı savsaklanır bir maç.
drogba reyizin kobrayı saldığı maç olmuştur. yalnız bu kobra en çok kuşları ürkütmüş olacak ki şike mike saçmalıyorlar buralarda. geçen sene melonun kobrasıyla kuşlara gol attığını düşünürsek drogba kuşları parçalayacak.

her şey bi kenara gene kadıköyde şampiyon olacaz, gene stadı yakacaklar, gene devletin polis arabasını devirecekler şimdiden dert oldu amk.
real madrid maçından sonra izlediğim ilk maç gittik daha bismillah melo o topa vurulur mu diyenlerin arasından maç 1-0 oldu, dakika 30 maç 3-1 idi ve oynanan oyuna bakılırsa herkesin kafasından en az 5-6 geçiyordu çünkü elazığ bildiğiniz açık oynadı pozisyon da buldu atamadı ama pozisyonların da kralını verdi, muslara yine iyiydi tabi ama maç 30.dk skoru ile bitti. galatasaray resmen ofsayt rekoru ve gol kaçırma rekoru kırdı, hakem ofsayt konusunda o kadar bozulduki burak ın ofsayt olmayan pozisyonuna bile ofsayt çaldı artık, el alışkanlığı edindi adam ofsayt bayrağı kaldırma konusunda. işin komiği ise burak ın ofsayt verilen pozisyonlarda golü atması verilmeyenler de kaçırmasıydı, velhasıl kelam galatasaray ın 7-8 gol atıp averaj artırabileceği bir maçtı ama olmadı.
elazığ nın bireysel hatalarla 3 gol yediği müsabakadır. bilica maçın ırzına geçmiştir.
tüm kancıkları susturmuştur parçalı , 4 maç sonra sevinmek doya doya hakkındır parçalı.

dip not : drogba keşke hiç futbol hayatını bitirmesen.
drogbanın adam gibi adam olduğunu anımsadığımız, burak a yine sayıp sövdüğümüz.
hakemin 1 kırmızı 1 penaltı ve sayısız ofsayt vermediği maç olmuştur.
melisler yine ağlamıştır.

ek olarak son pasları zamanında verebilsek herşey çok daha güzel olacak
o da seneye artık*
borunun fenerlilere girdiği maç.
galatasaray' ın rahat oynayıp hak ederek kazandığı maç. eğer ilk yarıda sağ taraftaki yan hakem 3 hatalı ofsayt bayrağı kaldırmasa ve burak yılmaz' ın biçilmesine penaltı çalınsa, 4-5 farkla da bitebilirdi. galatasaray beklenen skoru aldı.

(bkz: yolcu yolunda gerek)
güncel Önemli Başlıklar