bugün

cuma günü oynanacak maç.elazıg boruyu döşeyecek muhtemelen.

saat 20:00 da başlayacaktır.
drogbalı, sneijderlı cimbomun; serdarlı , sesarlı gakgoşla oynayacağı maçtır. Elazığspor için kendini kanıtlama maçı bir nevi. inşallah GAkgoş kazanır maçı.
elazığsporun cinconu domaltacağı maç.

demedi demeyin.
Bazı eziklere kapak olacak maçtır.
talimatların ilgililere şimdiden verildiği maçtır.
Yılmaz vural döve döve bir puanı alır diye düşünüyorum. Kısır futbol oynamıyorlar karşılık verebilecek hatta öne geçebilecek potansiyele haiz bir takım. Tabii ki rakip Galatasaray göz ardı etmemek lazım. Benim tahminim eşitlik bozulmayacak puanlar paylaşılacaktır.
zaten tribünde oturacak olan fatih terimin, ilk devreyi yenik kapatması durumunda nereye çıkacağı merak konusu olan maçtır.

stad çatısına çıkış varmıdır acep?
Tff'nin ünal ile gizli görüsmesi neticesinde Seyircisiz oynanmayacak olan karşılaşma. Bir de çıkıp demezler mi gizli kapilar ardinda neler dönüyor falan diye. Yazık amk.
Galatasaray'ın maçının rakiplerine dert olduğunu görmemi sağlayan maçtır.
fatih terim'in stad çatısına çıkmışlığı var mıdır bilmiyorum, ama rakiplerini stad dışarısına çıkarıp evlerinde kupa almışlığı vardır.
2 senedir sahasina yetkili kisilerden baska kimse girmeyen galatasaray'in hakem kiskirtmalari sonucu 2 taraftarin atlamasi ve tribunlerin isliklamasina ragmen sahasinin kapanmadigini gorunce aglayan kus takimi taraftarlarini gene aglatacak mactir.
yılmaz vural'ın üç puandan çok "büyük takım yendim" demek için galibiyet parolası ile çıkacağı maç (hele ki galibiyeti fenere de yarıyor. adam da hasta fenerli).
bir galatasaraylı olarak "hafife almamak lazım" uyarısını yapayım.

ilk golü atarsak dağılırlar.
gese 1-0 mağlup duruma düşer. terim olmadığına göre topçulardan biri çamura yatar hakemle kavga eder , öyle öyle diğer topçular ve taraftar gaza gelir. 3-1 alırlar.

bakınız ordu ve mersin maçları.
Felipe melo nun penaltı kurtaracağı maçtır.
felipe melo'nun gol atacağı maç.
Burak yılmaz yedek kalabilir.
bir cuma günü oynanacak maç. cuma, yine cuma.
geçen hafta elazığspor'un galip gelmesinden dolayı bu maç puan için yırtınmayıp fark yiyeceği maçtır
Galatasaray' 3 ihtimalden 1 ini alacağı karşılaşma daa ; bu cuma günü oynarsa yenilir mantığını insanlar nerelerine dayanarak üretiyorlar acep meraklardayım ; futbolcular gün mü seçiyor.
Yenilgi Cuma gününe denk geldi diye cumaları yeniliyoruz ne demek lan.
galatasarayın puan kaybedeceği maçtır.
galatasaray kazanır ise yüzde 80 işi bitirmiş olur. çünkü geriye kalan dört haftalık süreçte biri kadıköy deplasmanında olmak şartıyla alınacak iki beraberlik ve iki galibiyet bu sezon da şampiyonluk kupasını kaldırmamızı sağlayacaktır.
ayrıca bu sene de kadıköy de şampiyonluğumuzu ilan edersek çok manyak bir durum olacak.
ilginç bir şekilde hakemi belli olmayan maç.

referandum mu yapıcanız lan?
fırat aydinus u verin artık büyük maçlara. bir tek onun adaletine güveniyorum hakemler arasında.
yorumlara bakınca vay amk. galatasarayımızın hiç mi dostu yok kardeşim dememize neden olan maçtır.
galatasarayındır.
bu saate kadar açıklanmayan hakem ataması bülent yıldırım ile sonuçlanmıştır.

bülent yıldırım ne yahu? olm siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz napıyorsunuz anlamadım...