bugün

moskovada ufaktan hissettirmistir ya da kedi osurdu. ikisinden biri bilemedim. henuz koku yok.
Ataşehir de hissedilmiştir Geçmiş olsun sözlük.
madem sürpriz nokta diyorlar, o zaman kesin bizim karadeniz'deki petrol platformunun işidir bu deprem. Artık ne bok yedilerse.
kadıköy de sigarayı 3 saniye geç yakmama sebep olan depremdir.
merkez üssü şile 'nin 80 km. kuzeyi.
istanbul' da 5. katta olmama rağmen hissedilmemiş depremdir. 7 den aşağısı ürkütmüyor artık. depremle yaşamayı böyle öğrenebildik.
dünden beri marmara denizi içerisinde yaklaşık 2 richter ölçekli 4 deprem olmuş.

hani konuyu depremcilerden duyduğum kadarıyla bi analiz edeecek olursak; karadenizde olan depremi tetiklemiş olma ihtimalleri var.
baltimore'da hissedilmemiştir.
pilot açısından az da olsa malumdu. zaten yürek 20 gündür pırpır, bi sebep yok idi. maalesef hala da geçmiş değil. yürek hala pırpır. hayattan zevk alamamak falan, belki de havaların değişmesindendir. inşallah öyledir.
mart ayının 2 si itibari ile çoğu gürcistan açıklarında olmak üzere 20 deprem olmuş. bi enerji birikimi olduğu aşikar.
Istanbul bebek'teki evimi hali silker gibi sallamistir kisa bir muddet icin.
deprem bir nevi allah ın gazabı insanlara bir uyarıdır.
Deprem karadenizde başlayıp istanbul'a kadar hissedilmiştir. Deprem 4,5 büyüklüğünde olarak tahmin ediliyor. Ancak bana kalırsa çokta büyük değildir yada istanbul'da olduğum için hissetmedim bundan ötürü böyle düşünüyor olabilirim.
17 ağustos depremi yaşamış biri olarak, benim vız gelip tırıs geçen bir olay...
sandalyemin sarsılmasıyla tansiyonumun düşmesinin bir olduğu depremdir hala titriyorum.
aynı zamanda inci sözlükte ki arkadaş tahmin etmiş ve tutturmuştur.

(bkz: 19 mart istanbul depremi) yazınız inciye.
(bkz: içki ve zinanın depremleri tetiklemesi)