bugün

(bkz: içki ve zinanın depremleri tetiklemesi)
aynı zamanda inci sözlükte ki arkadaş tahmin etmiş ve tutturmuştur.

(bkz: 19 mart istanbul depremi) yazınız inciye.
sandalyemin sarsılmasıyla tansiyonumun düşmesinin bir olduğu depremdir hala titriyorum.
17 ağustos depremi yaşamış biri olarak, benim vız gelip tırıs geçen bir olay...
Deprem karadenizde başlayıp istanbul'a kadar hissedilmiştir. Deprem 4,5 büyüklüğünde olarak tahmin ediliyor. Ancak bana kalırsa çokta büyük değildir yada istanbul'da olduğum için hissetmedim bundan ötürü böyle düşünüyor olabilirim.
deprem bir nevi allah ın gazabı insanlara bir uyarıdır.
Istanbul bebek'teki evimi hali silker gibi sallamistir kisa bir muddet icin.
mart ayının 2 si itibari ile çoğu gürcistan açıklarında olmak üzere 20 deprem olmuş. bi enerji birikimi olduğu aşikar.
pilot açısından az da olsa malumdu. zaten yürek 20 gündür pırpır, bi sebep yok idi. maalesef hala da geçmiş değil. yürek hala pırpır. hayattan zevk alamamak falan, belki de havaların değişmesindendir. inşallah öyledir.
baltimore'da hissedilmemiştir.
dünden beri marmara denizi içerisinde yaklaşık 2 richter ölçekli 4 deprem olmuş.

hani konuyu depremcilerden duyduğum kadarıyla bi analiz edeecek olursak; karadenizde olan depremi tetiklemiş olma ihtimalleri var.
istanbul' da 5. katta olmama rağmen hissedilmemiş depremdir. 7 den aşağısı ürkütmüyor artık. depremle yaşamayı böyle öğrenebildik.
kadıköy de sigarayı 3 saniye geç yakmama sebep olan depremdir.
merkez üssü şile 'nin 80 km. kuzeyi.
madem sürpriz nokta diyorlar, o zaman kesin bizim karadeniz'deki petrol platformunun işidir bu deprem. Artık ne bok yedilerse.
Ataşehir de hissedilmiştir Geçmiş olsun sözlük.
moskovada ufaktan hissettirmistir ya da kedi osurdu. ikisinden biri bilemedim. henuz koku yok.
ülkücü faşistler yapmıştır. yaptırmıştır.
macaristan'da hissedilmemiş depremdir ama haberi alınmıştır.
avcılar'a dokunmayan deprem.

edit: yada ben hissetmedim lan.
(bkz: Çok korktuğumuz anlar)

Boşluğa düşme hissi yaratıp ödümü müthiş patlatmış olan depremdir. Başımı yukarı kaldırdığımda baktığım avize sallanmayınca kendimden bildim resmen.

O değilde midem kazındığı esnada gerçekleşmiştir. Göz göre göre aç gidecek olmayı düşünmek. Evde cıbıl cıbıl vaziyetteyken o halde göçecek olmayı düşünmek. Hayatın bir anı bile boş bırakmaya gelmiyor.
merkez üssü karadeniz olan depremdir. paniğe gerek yok.
"sürpriz nokta" diye açıklanan, her hangi bir fay hattı bulunmadığı için nedeninin araştırıldığı depremdir.
merkezi karadeniz olan depremdir.
Beşiktaş'ta hissedilmemesinin sebebi fay hatlarının kıyıya denk düşmemesidir, içim rahat.
dünya ticaret merkezi'nde ne yazık ki hissedemedik. tüm hızla*çalışmaya devam.