bugün

hoşgelmiş sekizinci nesil yazar.

ilk iki tarihi anladık da, 1925 şeyh sait ve akabinde gelen sıkıyönetimler ile, 1987 sanırım kenan evren döneminin sona ermesini kapsayan bir döneme atıfta mı bulunuyor ?
garip bir hesap adı olan yazar . hoş gelmiş entropileriyle bizleri coştursun renk katsın .
göztepe* takımını tutan 87 doğumlu bir yazar olduğunu düşünüyorum. atatürkçü'dür, cumhuriyet'i sever, izmir'lidir.*
8 mart 1987 cok yakindan ilgilendiren tarih.anam anam güzel anam dünyaya güzel bi kiz doğurmuş .
"nasıl bir nick alsamda millet merak edip nickaltımı şendirse?" sorusunu sorup 1881 1923 1925 1987 cavabını alan yazar. bir ara da 1010111010101 falan meşhurdu.
dikkat çekici nickli yazar.
(#13207702)güzel yazmış, hoşgelmiş.
(#13209441) 2 yıldır burda da birde yazar özlüyor efendim.
göztepeli olması yeterli olan yazardır. yine de ilk üç sıra genetik olmayan kardeşliğimizi ilan etmiştir.

(bkz: hoş geldin bro)
nickini görünce 1987 doğumlu oldugunu düşündüğüm yazar. eğer 1987 doğumluysa ve böyle bir ncik alıyorsa ergenlikten hala kurtulamamış vah ki ne vah.
harflerle kafayı bozmuş yazar. gün içinde alfabedeki tüm harflerle ilgili girdi girerek istatistiklere adını yazdırmıştır.
'atatürkçü 87 doğumlu izmirli ve göztepe fanatiği' böyle düşündüren nesildaş yazar
edit:87 doğumlu değilmiş gerisi doğruymuş..
1925-1881=44

1987-1923=64

4x4=16

16-6=10

10x4=40

kutlu olsun.
1881 ve 1923'ün anlamı belli zaten. 1925 ise... ne yapıyorum lan ben, neyse ne. millet toplanmış, da vinci şifresi çözüyor mübarek. hoşgelmiş bu arada.
(bkz: #13218915) burada yazdıklarıyla gamzen okunu böbrüme saplayan arabesk yazar.

(bkz: yok böyle bir dünya)
(bkz: sen sexten haber ver yiğidim)
(bkz: özenti nickler)
buram buram seksapelite kokan nikiyle bütün kızlara selam çakan yazar derdim ama bu nik bildiğin lise 2 tarih kitabı terk yahu.
neyse karşim hoşgeldin.
(bkz: özenti)
adam alkol var dedi, boşları satıp gittim.
2nci kattan reserved.
kanımca, atatürk doğdu, türkiye kuruldu, millete darbe vuruldu, millete 2. darbe vuruldu demek isteyen yazardır. ya da buna benzer birşey. neyse, hoş gelmiştir.
seri selam edilesi yazar *. selam sana binsekizyüzseksenbirbindokuzyüzyirmiüçbindokuzyüzyirmibeşbindokuzyüzseksenyedi.
nickindeki 1925 in ne anlama geldiğini merak ettiğim uuser.

edit: göztepe'nin kuruluş tarihiymiş.
sözlükte savunduğu düşüncelerin sonuna kadar arkasında duran ve bu özelliği sebebiyle dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. bunu yaparken diğer yazarları da gülümsetmeyi eksit etmiyor sağolsun * ayrıca bu yazarı tüm yakın çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin bütün entrylerini keyifle takip edebiliyor . *
(#13278193) ve (#13278222) yanında sürekli birilerinin olması gereken yazar. *
(#13278193) intihara meyilli olduğunu düşündüğüm yazardır.*