bugün

başlığıyla kendini belli eden yazardır.
sözlükteki ağbileri,ablaları tarafından küçük görülen yazarcıktır.
(bkz: hanım koş bizim oğlan entry girmiş)
sözlük formatı gereği hertürlü görüşü bünyesinde barındıran özgür bir ortamdır.18 yaşından küçük üyelerinde düşüncelerini bilsek fena mı olur.
yaştan ziyade sözlükteki ahlaki ortamın , cinsel yorum merakı ile yazarlığa başlayan üyelerden değil. özgür düşünce sistemine sahip her yaştan insanın fikirlerini belli etik kurallar çerçevesinde sergilemesidir.
18 yaş altı nesil kategorisinin verilmesi lazım gelen sözlük yazarlarıdır. sonra olan altıncı nesle oluyor, olmaz.
örgütlenin şeklinde devam etmesi muhtemel cümle.
(bkz: uludag sozluk 18 yas ve alti yazarlar kulubu)
aynı cümlecikleri yazıp duran çocuktur.
sözlüğün kalitesini düşüren yazarlardır.ayrıca ekşi sözlük platformunda olamayan yazarlardır. zira üye olurken +18yaş sınırı getirilmiştir. darısı uludağ sözlük için inşallah.
sadece belli sayıda kelimeleri kullanarak entry giren yazarlardır. ancak ekşi sözlüğe getirilen +18 sınırının layıkıyla uygulandığını söylemek zor. zira o ortamda da kendilerini büyük göstermesine rağmen 18 olmayan yazarlar mevcuttur.
ben 15 buçuk yaşımdan gün aldım. ama büyük gösteriyorum. onuncu sınıftan önceki yaz 30 santim uzayıp basketbol takımına katıldım. şimdi okulun en havalı çocuklarından biriyim. orta okul boyunca ezik bir tiptim. O kadar dalga geçildi ki benimle, sonunda okul değiştirmek zorunda kaldım. lisede sözlüğe kaydoldum. bir anda hayatım değişti. ne kadar çılgınca olsa da kabuğumdan çıkmamı sağladı.

her zaman abilerle ablalarla takılmak nasıl olur merak etmişimdir. sadece yaşça büyük insanlarla uğraşmayı az çok öğrendim. zaman zaman ağladım. ayar savaşlarına katıldım. kankalarla dolu siperlere daldım.çok sevdim ama sözlüğü. kızlarla tanışıyorum. hatta birinden hoşlanıyorum. ben büyüyünce aramızda ciddi bir şeyler olabilir. dudağından bile öpebilirim belki. bunu tehlikeye atacak aptalca şeyler yapmak istemiyorum.

18 yaşından küçük yazarlar aslında iyi insanlar. eğlenceli hepsi. mesela kızlar çok daha tatlı oluyor. orijinalliğini yitirmediğinden bambaşka görünüyorlar. Neyse bu gibi konular yüzümü kızartıyor. 15 buçuk yaşındaysanız ve sözlük yazarıysanız hayat çok güzel.
(bkz: sözlükteki yaş sorunu)
çok iyi işler çıkaran 18 altı yazarlarımız mevcuttur.
(bkz: küçük yazar yoktur az bilgi vardır)
sözlüğe velisinin yazılı izni olmadan giremeyen yazar.
tanım yapmıyorsa ve "nie yha bnde kucuqum ama choq gusel yasıorm!!" şeklinde entry giriyorsa, fazlasıyla şirindir.

(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: hey sen sivilceli)*
akıl yaşı 18 den küçük olan yazarlar var bide. sözlüğümüzde çok bulunuyorlar.

tanım: düşüncelerini belirli bir platformda paylaşmak isteyen, senin benim gibi yazar kardeşlerimiz, arkadaşlarımızdır.
(bkz: sözlükteki çocuklar)
pipboy. mart ayında silcem bu entry'yi. şimdilik dursun.
(bkz: ayıptır evladım ayrılın)
(bkz: buyrunuz benim)**
ezilmemesi gereken yazarlardır, çok iyi entry giren yazarlarda olabilir.

(bkz: aa bu benim lan)
neyse, 6 ayım kaldı *
şu sözlükte fiziksel ve zihinsel gelişimleri etkilenebilir. ondan sonra eli sikinden beri gelmeyen bir nesil yetişiyor.
(bkz: ne çabuk büyüyorlar şaşırıyor insan)
şanslıdırlar, kimliğe gerek duymazlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar