bugün

keşan da yaşadığı takdirde ortalamayı yükseltecek erkektir.
Bu coğrafyanın erkeği olduğu aşikardır.
(bkz: bir abazanın günlüğü)
çoğu erkek ama trollerin üzerine salınmalı bunlar.

(bkz: hem siz kazanın hem türkiye kazansın)
18 yaşına gelip bakir olmayan kıza orospu, bakir olan kısa namuslu dendiği bir ülkede
18 yaşına gelip bakir olan bir erkeğin ayıplanmasından daha normal bir şey yoktur.

ha ? birisi zina mı dedi ?
18 yaşında bakire olmayan kızların mevcut olduğu yerlerde gayet normaldir.
dindar kimsedir. zira zinaya girer.
kendine göre kuralları olan erkektir. nasıl sevdiği ve evleneceği kadının bakire olmasını istiyorsa aynı şekilde kadınının da kendisini öyle isteyeceğini düşünerekten, 18 ve ileri ki yaşlarında da bakir kalabilecek erkektir.
en asil duyguların erkeğidir.
pezevenk olmadığı kesindir. olsa da fena olmazdı hani.
allah inancı olan,dünyadan önce ahirette ki yaşamını düşünen gençtir. Avrupa özentisi sayesinde bozulduğumuz şu dönemde inançlarını dalga geçilmek pahasına koruyabildiği için helal olsundur.
kimseyi igilendirmeyecek durumdur,ne yani bize ne isterse 88 yaşında da hala bakir kalsın.
sarı saçlarımı deli gönlüne bağlayacağım erkektir.
dünyanın sadece sex olmadıgını bilen erkektir. Gençlikte beyni aşagı kaymamış demektir. Ayakta alkışlamak gerek.
avrupa nın her şeyini yaptık bi bakirliğimiz mi eksik kaldı ? diye sorulası entry.
pintidir.
23 yaşında olanı var burada. sakin.
evlilik öncesi ilişkiye karşı olan erkektir. ülkemizde çok nadir bulunurlar. zira herkes çükü elinde dolaşmaya başladığı şu günlerde. saygı duyulması gerekir.
Fırsat olmamış veya cesaret edememiştir. Ama gerdek gecesine girmeden bu tecrübeyi yaşamazsa zorlanabilir mahcup olabilir.
hayatı sikle sürdürmeyi erkeklik saymışlar için yüz karası olan erkektir. bu erkeğin onları takmasına gerek yoktur. onlar ezik abisi, erkeklikleriyle alakalı soruları, korkuları var, ispat çabasındalar. sen ne zaman bir kadını istersin, kadının olsun istersin, işte o zaman sevişirsin. aceleye lüzum yok. kafan rahat olsun.
hayatta olmamızın temel sebebi ve yaşamın vazgeçilmezi konusunda neden hala bu kadar dar düşüncelere sahibiz anlayan beri gelsin.
abaza olmayan. herşeyin zamanında yaşanacağını bilen erkektir.
26 yaşında olanı da vardır 35 yaşında olanı da kırkında olanı da. kırk yıllık bekarı izleyin.
evlenmeden ilişkiye kesinlikle girmem diyen erkektir. psikolojik kazı çalışmalarında bu görüşe kız bulamama sıkıntısından bürünen kimsedir.
ya yazarlar niye insanların hayatını bu kadar irdeliyor anlamadım hem size ne kardeşim adam daha geç kalmamış ki tam yaşında zaten sanki 30 yaşında gibi muamele yapıyosunuz hem size ne belki imkanı olmamıştır ailesi,zaman vs. gibi şeyler yüzünden size ne kardeşim ne olmuş sanki yapmışsa yapmış yapmamışsa yapmamış kapatın artık böle trol konularını ya, adama sövdürmeyin şimdi, kendi hayatı kendi seçimi, insanların hayatlarına karışamayız hem en verimli yaş bu yaştır lan 13-14 yaşında seksin neyinden zevk alacaksın bi kere lan bamyasın ulan bamya ayrıca 1. ve 11. entry sahiplerini seri eksiledim ne var lan bunda bu kadar kötğ olan şey anlamıyorum kıyamet mi kopuyor suç mu işledi yani bunda korkunç olan şey ne, insanların bir şeyi bu kadar acayip şekilde abartmalarına anlam veremiyorum ve çok kızıyorum adam sanki ölecek, öyle konuşuyorsunuz sanki işin ucunda ölüm var. Yazık lan yazık