bugün

entry'ler (80)

memur deyince akla gelenler

rüşvet yiyen, solcu, kendini kültürlü çağdaş gören.

düşünen her insan ateisttir

bunu diyen gaydir.

2011 ilk oruç dayağı nerede atılacak iddia oranı

yaşanmış olay. küçükköy meydanı, gümüş restaurant parkı. (01.08.2011 saat:13:58)
yaşlı amca: oğlum sigaranı başka yerde içsen. camiden bir sürü insan çıkıyor, oruçlular var aralarında, özenirler.
saygısız itne: amca bu ülkede özgürlük var.
şovenist kamil: ozaman bende özgürüm seni dövmeğe. pataküte pat pat..

iyi yemek yapan erkekte eşcinsellik vardır

eğer doğruysa, ilerleyen yorumlarda psikiyatriste gideceğim entrydir. eğer haklı çıkarsa, uğruna kurban kestireceğim, arkadaşın girdiği entrydir.

birçok sözlük yazarının cehenneme gidecek olması

kuranın cehenneme gideceğini kesinleştirdiği cümledir. zira şirk işlemiştir.

oruç tutmayan saygısızları dövmenin verdiği keyif

oruç tutumuyorum bende. ama yolun ortasında ağzına yarrağı alır gibi oruçlu insanların karşısında sigara içen, ipnelerin dayak yemesi hoşuma gidiyor. bence yanlış bişi, dövülmemeli, sigara götünde söndürülmeli.

2011 ramazan

allah cümlemize hayırlısı ile bit'atlardan uzak, hayırlı bi ramazan geçirmeği nasip etsin

dincilerin hoşgörü sahibi olmadığı gerçeği

kökü maymunlara dayanan, allahın varlığını inkar eden sözüm ona pisliklerin, dindarların onları hoşgörmelerine rağmen, kindarlıklarını küstüğü cümledir.

ulusözlük şeriat rejimine nasıl bakıyor sorunsalı

Şeriat, kuranı kerimin hülasasıdır. zira asıl itibari ile insanın bireysel olarak yaşantısınız düzenler. sadece bir iki husus, yargılama konusunda karar verir. bu bilmemnesine fare zehiri ile kezzab döktüğüm sözde dindarlar, madem şeriata inanıyor ve onu getirmek istiyorlarsa önce devletin tüm varlığının, vatandaşa eşit dağıtıldığı kaidesinden başlamalarını istirham ederim.

ramazanda içmicez 1 ay sabredelim diyen zihniyet

insanın bazı günahlardan sadece o aya hürmeten kaçınması, oruç tutmasa bile bu saygısından dolayı sevap kazanmasını isteyen kişilerin kurduğu cümle.

genel ev temizliği

Evin tek erkek çocuğu olduğumdan bil muteber övünüp durduğum. ancak ablamların evlenip bu diyarlardan göçetmesi vesilesi ile bütün cam silme halı silkeleme, onu çek bunu çekme, perdeyi ters taktın. mobilyaların yerlerini değiştirme gibi işlerin başıma kalmasının genel adı.

sözlük yazarlarının sevdiği şiirler

Benim korkularımm vardı gökyüzüne savurdum.
Yüksek dağlardan yağdı.

Seni seviyorum demekten korkanlardan asla değilim.
Kelimelri kolayca harcadığımıda sanmıyorum.

Ama seniş cebimde kalan son paradan bile daha kolay harcaya bilirim.
Beni bilirsin seni kendi ellerimle sevmesini severim!!!

sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

uki akrabalarımın ve ailemin beni çağırdığı isim. circassian çerkesdir.

sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

dividi, dividi pıleyır. kılima, meyve kokteyli , rahat deri koltuk, sigaram, küllük ve yalnızlık.

bir arkadaşın yapabileceği en büyük şerefsizlik

yıllarca aynı oda da kalıp, herşeyini paylaştıktan sonra, arkadaşlığın 12 inci yılından sonra eşcinsel olduğunu öğrenmek.

sünnilik ve şiilik

ya baştan aşağı bit'at. uydurma. safsata. falan filan. sadece kuran ve sünnet. gerisinin hepsinin ben....

abd nin istese kabe yi yıkacağı gerçeği

abd'nin islama karşı hoşgörüsü vardır, demek ve buna inanmak, aziz yıldırımın koyu beşiktaşlı olduğunu iddia etmek kadar hayal bir durumdur. kabeyi yıkmamasının sebebi, hoşgörüden değil, götünün yememesindendir.

sözlük yazarlarının hayalleri

organ üretebilmek amk. her sabah çocukluk arkadaşımın ayaklarının olmıyışını görmek, uçaktan düşüpte, götü eiffel kulesine denk gelmiş bir insanın yaşadığı acı gibi, aynı acıyı yaşamamak.

timurtaş hoca

yüzlerce kişi arasından, camide iki polis tarafından göz altına alınıp işkenceye maruz kalıp ayak ve el tırnakları söküldükten sonra, yine aynı camide seslenirken, ey benim azaba uğramama vesile olan şerefsiz müslümanlar diye cümle kurabilen tek erkek vaiz.

musevilerin müslümanlar dan üstün olduğu gerçegi

evet museviler üstündür. dünyadaki her müslüman gelip israile bir kova su dökse bogulacaktır ipneler. evet museviler üstündür. kendi insanını aşağılama tarzındaki cümleleri kuran pisliklerden de üstündür.