bugün

2012/12 şampiyonlar ligi mücadelelerinde d grubunun ilk hafta karşılaşmalarındandır. bakıldığında grup maçlarının en babası olduğu söylenebilir. Real madrid favori olsa da manchester city yabana atılacak takım değildir. iddaa oynayacaklara tavsiyem karşılıklı gol var, 2,5 üstü, 4-6 gol olabilir.
oran belirsiz lakin iddaa tahmin,i karşılıklı gol var.

beklenen oran: 1.40
real'in beyaz ağırlıklı, city'nin mavi ağırlıklı klasik formalarıyla mücadele etmesi istenen maç.
saat 21:45 de başlayacak ve ntv den canlı yayınlanacak şampiyonlar ligi d grubu karşılaşmasıdır.
real madrid'in alacağını düşündüğüm maç. objektif olarak bakarsak öyle geliyor lan bana ne bileyim.
mourinho ve mancini'nin içten içe yanıp tutuştuğu maç. güzel bir versus olacak.
gollü olması muhtemel.

(#hala madrid!)
2002'den beri desteklediğim (bkz: real madrid) ile yıllardır fanatiği olduğum (bkz: manchester city) 'nin karşılaşacağı (bkz: şampiyonlar ligi) maçı.

sırf bu nedenle izlemeyeceğim karşılaşma olacaktır ayrıca.
Ntv naklen verecektir. Formsuz madrid'in bu maçla çıkışa geçeceğini düşünüyorum.
devlerin çarpışması.
ntv kanalından izlenebilecek olan maçtır. bir taraftar formsuz madrid, diğer tarafta ligde son maçta umduğunu bulamayan city. izlemeye değer bir maç olacak.
spor toto'da 15 tutturacakken 3 tane oç takım yüzünden kaybettim, işte iki tanesi city ve madrid. sonuncusu chelsea. iki yakanız bi araya gelmesin amk.

2000 tl yerine 81 kuruş aldım sizin yüzünüzden.
2012 -13 sezonu şampiyonlar ligi d grubu maçi. çok kıran kırana bir maç bekliyorum iki takımında kadro kalitesi ortada real madridin her ne şekilde olursa olsun kazanacağını düşünüyorum.
(bkz: gol olur)
muhtemelen nefis bir maç olacaktır, ligde pek etkili olamayan madrid bu maçla birlikte kendine gelebilir ve barçayla kapışmaya devam eder diye düşünüyorum.
(bkz: mourinhocuumu sinirlendirmeyin len yazık adama)
ronaldo ve agueronun karşılıklı gol atacağı maç.
oyuncular hala ada olmazsa jose önce falakaya yatırır olmazsa vurur kapıyı çıkar. madrid bu maçı almak zorunda.
21:45'te başlayacak ntvden yayınlanacak maç. real madridin baskısı manchester citynin de hızlı hücum çıkışlarıyla zevkli bir maç olacağını düşünmekteyim.
paranın gücünün alt kademeye değil ancak birbirine saygı duyacağı gerekçesiyle sonuç olarak beraberliği tahmin ettiğim maçtır.

nostradamus falan demeyin bak görüşeceğiz.
hayatımda oynadığım ilk iddia kuponunun bulundurduğu bir maç.

kız kardeşime sordum madrid dedi hahaahahahah.

ahahahhah tuttu lan kupon aaaaaaaaahahha.
şampiyonlar ligi finali *.
Mesut Özil'in ilk onbirde çıkmadığı maç. bu yüzden de seyredesim yok, içinde mesut olmayan real madrid neye yarar ki?
iki takımın da defansif orta sahalarla oynadığı maç. m.city de bekler ileri çıkamıyor çünkü r.madrid kanatları malum, ronaldo ve di maria var. 35 yaşındaki maicon ilerde yakalandı mı ronaldo'yu kovalayamaz.

r.madrid orta sahası çok defansif ; khedira yerine modric/mesut olabilirdi. benzema ve ramos ilk 11'de olmalıydı.

m.city'de ise mancini ; toure,silva,bary üçlüsünün önüne nasriyi koyup tevez-agüero ile çift forvet oynayabilirdi. ileride top tutarlardı. zaten bekler çıkmadığı/çıkamadığı için kanatları verimli kullanamıyorlar.
r.madrid in maicon un ordan gümbür gümbür geldiği maç. edit: oyuncu değişikliği eksileyen ibneye kapak olsun!
vasat geçen maç. sanırsın gençler- kasımpaşa.
bari "ntv spor" verseydi dediğim maç. Hiç olmazsa hd izlerdik.

real madrid en kısa sürede bu gol sıkıntısına bir çözüm bulmazsa fırtınalar kopabilir takımda.
higuain in 6 pas üzerinde dağlara taşlara vurduğu karşılaşmadır. *
güncel Önemli Başlıklar