bugün

saat 16.00'da başlayacak olan, stsl 16. hafta maçıdır.
Kale Arkalarının 10lira, Maratonun ise 20lira olduğu maçtır.
samsunspor yorgun bjkden puan alacaktır.*
yorgun beşiktaş'ın ne olursa olsun kazanması gereken maç. lider ile puan farkını 3'te tutmak gerek. * *
bu maçı alırsak, haftaya sivas maçını da alırız.
beşiktaş'ın kazanması gereken maç.

(bkz: iddaa)
samsunspor son haftalarca çok kötü maçlar çıkarmakta . bu beşiktaş çin avantaj değil de dezavantaj olmalı , beşiktaşıma patlamasında samsun ne oluyorsa olsun . bu arada bana 2004 de ki samsun faciasını hatırlatan maçtır , hiç unutmayacağız heralde .

son olarak , gündüz maçları beşiktaşıma yaramıyor kazansak bile zorlanıcağımızı hissediyorum hem detakımın en önemli isimleri yokken ...
beşiktaş ın farklı kazanıp, samsunspor un başına ertuğrul sağlam'ı getireceği maç olur.
şehr-i samsun'da hareketliliğe neden olan maç. Umarız dostça olur, hak eden kazansın.
beşiktaş ın kazanacağı maçtır.
beşiktaş ın sahaya rüştü hilbert sidnei egemen ismail necip ernst veli fernandes holosko pektemek onbiri ile çıkacağı karşılaşma.
tek gollu bir galibiyet veya 0-0 beraberlik cikar buyuk ihtimalle bu mactan.yani sahsen ben kisir bir futbol bekliyorum.
8jk'nın kazanmasını istediğim maç.

beter ol şehr-i asansör.
samsun an itibariyle sokmuştur.

rüştü?..
en azından berabere bitsin.
samsunum benim. . bu maçı kaybetsen de yanındayız.
beşiktaşın pozisyona giremediği maç.samsunun 2 net gol pozisyonu var.
beşiktaş ilk yarı ne Q7 nin ne de simao yu çok aradı . sadece almeida yı aradı. uç noktada bir santrafor eksikliği vardı . pektemek çok top ezdi , holosko ise kalabalık defansta etkili olamadı . edu eğer kadrodaysa holosko nun yerine ikinci yarının başında alınmalı . he ilk yarıyı beşiktaş 1-0 yenik kapattı , bu saatten sonra maçın dönmesi zor yine bir gündüz maçında bafilenemk üzereyiz eğer ola ki maç dönerse carvalhal ın testislerini öpmesi lazım beşiktaş tarafarının . *
stad şehrin dış kısmında bulunmasına rağmen taraftarın coşkusu şehir içinden duyulmaktadır.* Sanırım samsunspor taraftarıyla öne geçti maçta. Dediğimiz gibi hak eden kazansın efendim.
maçı izlemediğim için yenilecek olan beşiktaşın samsunsporla olan maçı.
eğer samsunspor büyükşehir belediye maçındaki gibi gol attık diye tamamen geri çekilirse kaybedeceği maçtır.

haydi samsun bastır..
carvalhal'in edu'yu kurarıcı olarak oyuna soktuğu maçtır. evet, bildiğimiz edu'yu...

yeter artık ulan! carvalhal gitsin tayfur gelsin
hakikaten, carvalhal gitsin tayfur gelsin 10. sırayı çok özledik.
zenke'nin yardırdığı maç.
an itibari ile beşiktaş penaltı kazanmıştır.
edit:gol oldu
edit2:lan bu entry neden eksilenir anlıyamıyorum ki
fırat'tan hizmete devam.

o nasıl penaltı ulan?!