bugün

türkiye şartlarında orta boylu erkek olmaktır.
(bkz: zürafada da boy var)
(bkz: faydası olsa ona olurdu faydası)
içinde bulunduğum grup. erkek için iyi bir boydur.. türkiye şartlarında kızlara göze uzundur.
bildiğin cücedir.
175 180 arasi boya sahip erkekler cuceyse daha uzunlari da kazik oluyor bu durumda...
(bkz: allahin yatattiklarini begenmemek)
sevgili babamin da dahil oldugu boy grubudur.
ideal erkek boyu olan 185 ten kısa olan boy.
Necati Şaşmaz'ın altında Kenan imizalıoğlu'nun ise üstünde kaldığı benim ise dahil olmaktan mutlu olduğum boy aralığındaki erkektir.
kısaymış hacı bu boydaki erkekler asdghjklşijn! taşak mı geçiyosunuz kafanız mı güzel lan? ideal erkek boyu de 185 filan diye öten ibibikler var. hasta mısınız oğlum siz? bak normal gülemiyorum sizin yüzünüzden randoma bağladım amına koyim sşlşkjldhgjsdf! 185 ne lan? milimetre mi santimetre mi? 185 ideal ama 180 kısa he mi? nereye vurdunuz lan kafanızı?

ortalama anlayışınızın eline vereyim lan!

o değil de bu entrymi okuduktan sonra merak ettikleri ölçüyü gösterebilirim ortalama belirleme enstitüsü sevdalılarına. boyum 1.83-küsuratlı salladım ki doğru sansınlar diye slşkjhdf! bu kapsamda yer almıyorum yani ama bu boydaki adama kısa dediniz hafız kırık mısınız be siz amına koyim? slşkşkş! ve hatta :-)

edit slşşmknskjf: sanki kodumun coğrafyasında bütün kızlar 1,70-1,75 boylarında da yurdum koca götlü sarkık memeli kızları beğenmezmiş bu erkekleri kısa diye. ne güldüm lan akşam akşam.
Günümüzde kıçı yere yakınlar kümesine dahil edilebilecek erkek.
kısadır.
hep kısa boylu kızların denk geldiği erkektir. bende dahil.
benim de içinde bulunduğum, ortalama boydur.
(bkz: orta boy)
183 cm üzeri dünya yapısına aykırı olduğu için yaşlandığında kambur olma ihtimali olmayan erkektir.
180 olduğum için yorumlara bakarak bunalıma girmemi gerektiren olay. Bunu savunanlar kadınlar ise kendi cüceliklerinden desteksiz atmaktadırlar. Ne yaptınız yav kısa 165 ve 170 arasıdır.
ortalama türk erkeğidir, civan grubuna dahil değildir.
- canım bi cocuk var boyu ben diyim 175 sen de 180, bugün geldi yanıma benden hoşlandığını söyledi.
+ yaa ama ortalamanın baya altındaymış, bize gelişi 185 biliyosun.
- öyle de 160 boyumla evde kalıcam bu gidişle nabayım sudenaz
+ ne uzunu ne kısası en makbulu içinde kalanı derdi annem bi dene sen.
180'dir o. şaşmaz.
orta boylu erkektir. hele hele kisa falan asla degildir. 1.80 ve üzeri ise uzun boy sinifina girer. 1.70 ve alti ise kisa boydur. bu tartismaya konan son noktadir. hadi yatalim artik.
az daha uzayaydım iyidi diye düşünür.
ideal erkek boyu.
1.80 boyundayım ama 1.85 olmayı isterdim diyen erkeklerle dolu olan grup.

(bkz: ben)
dahil olduğum ortalama uzunluk. Orta boylu kısmına girer. kısa diyenler minare misiniz amk? Biz kısaysak 165 olan adam daha topraktan filizlenmemış ottur la o. Avatarda falan değiliz olum kafanızı f1 pistinde arabadan kafayı çıkartıp yere sürttürdünüz heralde. Neyse diyeceğim şu uzun değiliz amma kısa da değilik hani.

Edit: Lan hep 31. Entryler benim oluyo.
Normaldir.
uzun olmadığı kesindir. lakin kısa da değildir.