bugün

ergen olmaları. kanları hızlı aktığı için badboy onları süründüren erkeklerden hoşlanmaları. kesinlikle ve kesinlikle tipe bakmaları. bu yaşlarda aşkın ne olduğunu bilmiyorlar çünkü. dalgalı davranışlar sergilemeleri. bakirelik özelliklerini yavaş yavaş kaybetmeleri, ilk öpüşmeleri vs bu yaşlarda yapmaları. 11. sınıfa gitmeleri. kendini beğenmiş tavırlar sergilemeleri. ailesinden gizli saklı işler çevirmeleri vs.
Aile rızasıyla evlenebilmeleri.

Ondan sonra hela vela velvela xd.
17 yaşında olmaları.
17 yaşında olmalarıdır. 30 yaşındaki herkesin aynı olmadığı gibi 17 yaşındaki gençlerde birbirinden farklı karakterlere sahip olurlar.
Sadece yaşının bile bir seksapelitesi vardır.
-üniversiteli olmak için can atarlar.
-demet akalın eşliğinde düğünlerde aptalca hareketler yaparak oynarlar. (bkz: evli mutlu çocuklu)
-arkadaşlarından biri sevgilisinden ayrılır, oturur hep beraber ağlarlar.
-iyi sevişir bunların birçoğu. *
-çıkabilecekleri berk adında bir çocuk ararlar.

edit: eksileyen ergen, aynı bokun lacivertisin anlaşılan.
destekli sütyen.
kendilerine yakın olduğum için rahatlıkla söyleyebilirim ki, 18 olmak için gün sayarlar. 18 yaş partisini gece kulübünde kutlamak en büyük hayalleridir. 18 oldukları gün ehliyet kursunu yazılacaklarını (!) iddia ederler. ah bir 18 olayım o zaman görün siz beni! favori cümleleridir.
facebookta en az bi tane 30 derecelik açıyla çekilmiş siyah beyaz resimlerinin olması.
feleğin çemberinden geçmiş olduklarını sanarlar.
hepsinin on yedi yaşında olmaları. *
abileri varsa şayet, abilerini deli ederler. abi olmak kız babası olmaya eşdeğer lan bence.
justin bieberşarkıları dinleyerek zaman geçirmeleri ve bu işten vakitleri kaldığı zaman justin bieber ile ilgili internette araştırma yapmaları.
bunalım olup hiçbirşeyden mutlu olmamaları bunların en büyük özellikleridir.
çoğunun zor kızlar olmalarıdır. birçok örnek gördüm çevremde, oğlan kişisi ne kadar bilgili, zeki, eğlenceli bir tip de olsa bizim 17 yaşındaki kızımız kabul etmeyecektir. sebebi ise allah ile o arasındadır, kimse de bilemez.
Alkol ve sigaranın kendilerini havalı gösterdiğini sanmaları ama tam aksine onları ergen yaptığını bilmemeleridir. "Ben artık 17 yaşındayım taam mı topuklu da giyerim makyaj da yaparım." kafasında gezenleri de mevcuttur.
17 yaşındayken;
küçük meme,
sivilce surat,
koca popo,
ayrık dişler.
not: geride kaldı arkadaşlar, eksilemeyin o ben değildim. *
alkolitesi yüksek ortamda asi-dik reaksiyon gösterirler.
hırçın kuzu gibi olurlar.
94 doğumludurlar.
(bkz: düm düz mantık)
boylarının küçük, götlerinin kocaman olup dünyayı kendisi yaratmış gibi davranmalarıdır. aptallardır genelde.
Topuklu ayakkabıyla yürüyememeleridir.
hayatlarını Sürekli arayış içinde geçirirler. *
kendinden büyük erkeklerle çıkma isteği.
sinirli olduklarında "bak regil oldum çok moralim bozuğk tımamm mıııı?" gibi acayip bir dişil tepkileri de mevcut kişilerin özellikleridir.

liseye giderken bir kız böyle demişti...sonra ben bu kıza sürekli "ne o gene mi regil oldun gerginsin" filan diye takılmış idim. bokunu çıkartmıştım. böyle de iticiyim.