bugün

entry'ler (600)

hiç uyumadan güne başlamak

çok güzel bir duygudur ama saat 12ye dogru perte cıkar.

şaka maka bir kızın sizden hoşlanması

çok hoş bi duygudur.insanda lan ben yakısıklıyım healde hissiyatı yaratırr.

reis sayesinde hastanelerde sıra beklemiyoruz

sanki amk herseyi reis kendi alın teriyle yaptı.şunu bi anlayın artık akpnin geldiği dönemde dünyada bi devrim oldu.ne onun adı (bkz: bilgisayar) ve (bkz: internet).türkiyede yaygınlaşmaya basladı ve herseyi etkıledı yol yapımını mimariyi hastaneleri.dünya gelişti türkiyede bundan etkılendı.ha reisiniz illaki bişeyler yapmıstır ama bu dediklerimide göz önünde bulundurun.

herkes gibi olma isteği

dünya hassas kalpler için cehennemdir demişler.

akp nin en büyük yanlışı

sünnicilik yapması.

merve boluğur

acemi cadıda tanıdık kendısını.o zamanlar tatlıydı.şimdi bi çirkinlik mi desem iticilik mi desem gelmştir.yaşlanmış heralde.

anı yaşamak

ggeçmişin suçluluk duygusunan kurtulup geleceğin kurgu ve endişesinden arınarak anın tadına varmaktır.insanı mutlu eder iyileştirir.

kürt halkının akp ye oy vermesindeki neden

din.kürtlerin sünni olması.akpnin de sünni politika izlemesidir.

allah olduğunu ispatla

bunu benim değil senin deneyımlemen gerekiyor.ben kendı deneyimlerimle bir yaratıcının varlıgını kendi vicdanıma ispatladım bir baska kişi baskasına allahın varlıgını ispatlaymaz kişi ancak arayarak bulur.herkes bulamaz ama bulanlar sadece arayanlardır.

cuma namazı kaza edilebilir diyen chpli

din dogmadır ama inanıyorsan tek dogma kurandadır.hadisleri rivayetlerin bir geçerliliği yoktur.yani cuma namazının kaz edilmesiyle ilgili yanlıs bilmiyorsam bir ayet yoktur.o yuzden bencede edilebilir. (bkz: dini mezheplerin elinden kurtrmak)

süleymancıların liderinin akp den mv adayı olması

süleymancılar nakşibendiler nurcular cartlar curtlar akpyi desteklediğini söylemiştir.müritleri de koşulsuz şartsız bunu kabul eder.sorgulamazlar.karşılıklı menfaat vardır.tayyip yardım eder tarikatları meşru kılar onlarda oy verir.

günün tespiti

bugun mezarlıga gittim.bir an için candan erçetinin şarkısı geldi aklıma"dünyada ölümden başkası yalan"

huzurlu olmak için yapılması gerekenler

deli gibi davranılmadıgı sürece toplumun dayattıgı mantık dısı kurallara uymamak.cinselliği özgürce yaşamak.özgürlüğü aramak.amaç edinmek.hayal kurmak.

deizm

thomas painenin akıl çağı kitabı okunmalı kesinlikle deizme kayan arkadaslar için.on numara bir kitaptır.thomas paine sunu demiştir.tanrı çok yücedir yarattıgıyla iletişim kurabilir ama eger benimle kurmamıssa o kurdugu iletişime benim inanmama özgürlüğüm vardır.çok mantıklı.tanrı dinlerdekinden dha iyi ve daha yücedir.

hz muhammed

büyük insandır ahlaklı insandır.devrimcidir.ama maalesef peygambr değildir.dünyayı bizden daha farklı algıladıgı aşikar.bizden daha zeki odugu da.ama maalesef bugun bana vahiy geliyor diyen kişilere direk psikoz teshisi konuyor.muhammedi sevmezsin ama annesi babasından fazla seven insanları üzmemek için de hakaret etmezsin.aynı zamanda kendisi dünyayı değiştire 100 insanın başında gelmektedir.görmek isterdim.

gece 3 te banyoya giren insanın amacı

rahat huzurla uyumaktır.

sünnetsiz penis ile oral seksin daha zevkli olması

şimdi bu önermenin cevabı yoktur kimse bilemez.zira sünnetsiz bir insan yalatma yasına gelmişse sünnetsiz ne kadar zevkli oldugunu ancak yalatma yasına geldikten sonra kestirdikten sonra anlayabilir.sünnetli bir insan sünnetsiz daha zevkli diyorsa ki en fazla 7 yasında sünnet olunur buda yedı yasındaki çocugun yalatmasının pek mumkun görünmediğini gösterir.bu sorunun cevabını bulmak için eger varsa ergenlık çağından sonra hem sünnetli hem sünnetsiz yalatmıs kişilere sormamız gerekir.

menzil tarikatı

kısa ve öz yobaz ve şekilci mekanıdır.tasavvufla ilgileniyoruz derler ama alakaları yoktur.içten çok dış görünüşe (şekle) önem verirler.gittim pişman oldum.gitmeyin pişman olmayın.

rte nin seçimle gideceğini zanneden saf insanlar

aklımız ermeye basladıgı gunden beri her seçim aksamı husranla sonuçlandı.ama bu seferki farklı tek basına recep %50nin üstünü biraz zor geçer.(hile olmazsa)

atatürkçülüğün anlaşılmaması

atatürk beni anlayın diyor.büyük dehayı anlamak lazım gercekten tanımak lazım.sadece yaptıgı savasları değil, dünya görüşünü siyasi görüşünü anlamak lazım.ataturku anlamak birebir kopyala yapıstır demek değil ben hiç bir dogma bırakmıyorum demiştir.atatürkü anlamak fikrlerini yorumlamak fikirlerini ataturk düşünceleri etrafında geliştirmektir.