bugün

16 yasinda oldugundan dolayi uzunumsu yazindan sadece 2 3 kelime okudum ve anladm ki cirkin ve asosyal bir kardesimizsin.
(bkz: derdini sikeyim)
6 yıl daha kasarsan benim gibi olabirsin dediğim durum.
normal olan durumdur.
görüyorum ve 21 diyerek arttıyorum.
(bkz: çocuk yuvası uludağ sözlük)
(bkz: uludağ sözlük kreşi)
çalışan anne babalar artık uludağ sözlük var üzülmeyin !
senin yaşında kızların takıldığı bir yere gitmeye başlayıp(kültür merkezi, bir spor, kurs) bu durumu kısa zamanda kendi lehine çevirebilirsin. yeter ki konuşmanla ve karakterinle kaliteli bir insan olduğunu belli et derdim ama daha yaş 16. o yaşta en son dert edilecek şeylerden biride sevgili mevzusudur.

benden sana tavsiye, günlerini gelecekte bilgili, kültürlü, konuşmasını iyi bilen ve özgüveni yüksek biri olmaya harca. ilerde ekmeğini çok yersin.
beyni olmadan sevgilisi olanların memleketi olan memleketimiz için ideal bir soru arkadaş haklı yardımcı olun.
Bu adam 5 yıldır 16 yaşında amk skgkdk. Net.
16 yasindaysiniz ve yokluktaysaniz hayat cok zor. Lütfen çocukları pistten alalım.
başlığı açan alpay ibnesi olmasaydı bende yazacaktım 21 yaşındayım vs. vs. vs. ama yok alpay olduğuna göre yeni bir troll şekli.
Eğer trollememiş olsan, gerçekten 16 yaşında olsan bu entryni favlayabilirdim. Ama sen asosyal ve çirkin ergenleri eleştirmeyi tercih etmişsin. Yarak kürek bir adamsın. Yaşın ilerlemiş olabilir ama düşünebilme kabiliyetin 12 yaşından sonra durmuş.
sabretmesini salık vereceğim yazar beyanı. pes etmeyin isterseniz oluyor. libido içinizde.
sag eline iyi bak, sevgilin orada dedigim durumdur.