bugün

marmara bölgesinde %50,8 "hayır" çıkartmış ve unutulmaması gereken bir sonuçtur.

https://www.yenisafak.com...ecim-sonuclari-referandum
18 gündür birilerinin ıkınmasına sebep olan sonuçlardır. arkadaş bir ağlamanız bitmedi be.
bilinmeyen sonuçlardır.
nedir bu umutsuzluk yok mustafa kemal bugün öldü yok unutmayacağız, kendinize gelin atamız sizin gibi umutsuzluğa kapılsaydı -ki ona muhalefet edenler sayıca fazlaydı- tüh herkes bana karşı kaybettik deseydi bugün cumhuriyetimiz yoktu.
Ortada kaybedilmiş birşey yok, en azından ben göremiyorum. Yılmak yok bundan sonra da direnmeye devam edeceğiz. Cumhuriyetimiz bir direniş hareketiyle kuruldu bunu unutmayın!
Televizyondan öğrendik yskdan da öğreneydik iyiydi.
Hayatım referandumsa, senin olduğun dönem ege bölgesidir.

Hayırlı yakşamlar.
sonuçlar mühim değil. ulusumuzu ayaklar altına alacaklarmış, aldırtmayız. düzeni değiştireceklermiş, değiştirmeyiz. tarihimizi ve geçmişimizi yok edeceklermiş, ettirmeyiz. tasalanmayın, müsaade etmeyeceğiz.

görsel
(bkz: 16 nisan 2017 osmanlının yeniden kurulması/#36335576)
içler acısıdır.
sağda solda küçücük kişisel bi boku buyutup buyutup hukumetin sucu diye yığarsınız sıçtığımın humanıstleri. ama işinize gelmeyen bi sonuç olunca doguda ki insanı kuçumser onları siklemez desteklediğiniz insanları filozoflaştırırsınız.

3 buyuk şehir kaybetmesine rağmen sevinebiliyorlar. aman ülke 1 küsür milyonun kararıyla bataklığa gidiyo. karadeniz ve iç anadolu ülkenin anasını ağlattı.

ulan şerefsizler herkes oyunu kullandı. seçimini yaptı. istediğiniz olmadı diye o kadar insanı küçük görmek de ne?? erdoğanın bu kadar oy almasının sebebi o sizin kendinizi elit görüp küçümsediğiniz o insanlara değer vermesiydi. toplumda ne kadar karşıt görüş varsa ne ana bıraktınız ne ata. ulan görmediğiniz yaşamadıgınız bir zamanın anlatıları uzerıne atam izindieyiz diyerek bir adama tapıyorsunuz sonra gözünüzün önündekini görmezden gelip kendi egolarınızı milyonlardan üstün kılıyorsunuz.

bişiler biliyorsunuz diye küçümseyemezsin arkadasım bunca ınsanı. bu ülkeyi batıran surecı de jön türkler getirdi hatırlatırım. sağcı solcuyu da okumuslar getirdi. laik yobazı siz pezevenkler getirdi. sözde elit okumuş kesim.

demokrasi diye avazınız çıktıgı kadar bağrıyordunuz!!!! al demokrasi mk! seçen istediğini seçti. havlamayın daha.
Umarım doğru olan budur. Allah milletimizi, ülkemizi korusun hakkımızda hayırlısı olsun.
at yalanı sikeyim inananı.
Bu ülke için korkacak bir şey kalmamıştır artık, geçmiş olsun. Gelecekten beklentisi olmayan insanların korkusu da olmaz, var mı senin beklentin?

Biliyorum, benim de.

Varsa eğer bir tanrı, cehaletinizin vebali boynunuza olacak.
sonuçlar ortada yersen. çok şeffaf bir seçim olmuş öyle diyorlar.
AA %99 sandık açıldı derken ysk %70 açıldı dedi ve atv bu kısma hiç yer vermeden kutlamalara başladı diğer kanallar dillendirmekle kaldı. YSK mühürsüz zarf geçerli sayılacak dedi ki kanunda geçersiz sayılır maddesi mevcutken. Yine yeniden kaoslar. Sonuç %49 terörist oldu sanırsam.
Sonuçların herkese hepimize hayırlı olması dilenendir.
direndik Hayır dedik ama milletin kararı evet oldu.
bize de saygı duymak düşer.
Inşallah yanılan biz oluruz.
Egeli olmaktan bir kez daha gurur duymama sebep olurken ülkemin geleceğinin 1 milyon 330 bin kişinin eliyle tehlikeye atılmasını izlememe sebep olmuş sonuçlardır.

Yazık ki ikisi kalesi olan üç büyük şehirde kaybetmiş ama zafer nidalarıyla balkona çıkanların "daha yeni başlıyoruz." Demesiyle mest olan afyonlu beyinlerle aynı havayı solumaya devam edeceğiz.

Devam edeceğimiz gibi bundan çok değil 3-5 yil sonra kucaklarında çocuklarıyla arkalarına bakmadan bu ülkeden kaçacak olan bu güruhun arkada bıraktıkları pislikleri de biz temizleyecegiz.

Hiçbir haltin farkında olmayan bu güruhun bölünmüş Türkiye'nin muhtelif eyaletlerinde kendi açtıkları çukurun içinde yaşadıkları günü gördüğümüzde üzülecek miyiz peki? Hayır.
Çünkü aslında düşen bunu kendi isteğiyle yapıyorsa ağlama demiş atalarımız. Biz de dediklerini yapacağız.

Herkese huzurlu günler dilemek isterdim ama artık kılavuz istemeyen köyün yolcuları olarak nâmümkün görünüyor bu dilek.
30 yıldır baliciyim ülkenin %51 i ne kullanıyor anlamadım .
Israrla 51-49 demiyor da 25 milyon oy diyor jddkdkdk ah ulan algı sen nelere kadirsin.
evetcileri sokağa dökmüş. havai fişek attırmıştır. arkadaş noldu asgari ücret 1400'ten 2000'e mi çıktı? senin aldığın asgari ücretten kesilen 120tl bireysel emeklilik mi kalktı? istanbul'da verdiğin 1000tl kira 300tl mi oldu? dünyanın en pahalı benziniyle konvoya çıkıyorsun. neyin göt yırtması bu ben anlamış değilim. çeri domatesin kilosu mahalle marketinde 9.99 lan buna mı seviniyorsun?
Var Mısın Yok Musun'daki kutular bile mühürlüydü be.
%99 ı müslümandı bu ülkenin, şimdi %51 i mi oldu? Ben tam anlamadım.
Melih Gökçek'i görevden alsalar bari bizede teselli ikramiyesi olur.
Çıktı balkona. Sanırsın düşmanı yurttan kovmuş. Memleketin yarısı karşı ama sorarsan büyük zafer. Peki.
Şuanda tahminimce YSK'da sandıktan mühürsüz çıkan sahte oylar mühürlenerek yasal hale getiriliyor. AA sonuçları ondan %99'da dondu kaldı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar