bugün

heyecanla beklenen konserdir.
organizasyon sahiplerinin bilet fiyatlarıyla milleti sikerteceği konserdir.
dünyaca ünlü yıldızların istanbul'a akın etmesidir.
devamını bekliyoruz.

gene alkol yasaklanırsa bokunu çıkartırlar..
madonna geldi çuvalına doldurdu paraları gitti, sıra sana geldi, gel canım!
resmi sitesinde daha açıklanmamış lopez severleri sevindiren müzik şölenidir. lopez hayranı olarak mutlaka orada bulunacağım. acaba neresini açacak?
(bkz: uu beybi bi hareketlenme oldu bende)
abd deki rum diyasporasının tehditleri ile k.k.t.c. de bir otel açılışında sahne alma programını tazminat ödemek pahasına iptal eden kadının vereceği iddia edilen konser.
işi anavatandan çözelim bide frikikle işleri düzeltirim demiş olabilir tabi.

sahne performansı karaoke usulü olacağından lopez hanımın bolca çalkalayacağını tahmin ediyorum.

muhtemelen gene beyaz şova çıkar, beyazıt buna yalandan aşık olur, iltifatlar espriler püskevitler .. gözün güzel götün yuvarlak saçların çok bakımlı ohujjş filan yapar.

öyle bir organizasyon olur yani.
peçetelerin hazırlanması gereken konser.
(bkz: yok artık) Gidilesi konser. tabii biletler ekimde tükenmezse.
gidiyorum tutmayın beni ben küçükken bu hatunun aşkıyla büyümeye heveslenmiş bir insanım gitmek mecburidir her genç gitmeyi yürekten ister.
görsel
american express card sahipleri 6 ağustos pazartesi günü satışa çıkacak konser biletlerini, ön satış fırsatıyla, 1-5 ağustos tarihleri arasında %20 indirimli olarak, american express seyahat ve concierge hattı * üzerinden alabilecekmiş.

indirimsiz fiyatlar;
vip sahne önü : 475.00 tl
platinum sahaiçi : 370.00 tl
gold : 225.00 tl
silver : 175.00 tl
bronze : 98.00 tl
kendisi gelmiyo. sadece poposu gelicek. o da osurup gidicek.
kendisini dinliyor olsaydım ''oha, resmen doğum günü partisi.'' diye ortalıkta çılgın atabileceğim bir etkinlik olabilecek konserdi(r).
bir memelinin konserinin bu kadar abartılması anormaldir. yarısında çıktığım konser.
jennifer lopez'in yanılmıyorsam 3 gün boyunca devam edecek konserlerinin ilkidir. şayet bir aksilik olmazsa, yarınki konserine gideceğim ve cenifır ablanın o dillere destan poposunu yakından görme fırsatı bulacağım. "sigortalattırdığı kadar var mıymış, sarkma, pörsüme var mı" vb sorularıma cevap bulacağım. *
şaka bir yana, eğleneceğim konser olacağı kesindir.

edit: dünya gözüyle cenifır'ı gördüğüm, çılgınnnnar gibi eğlenip şen kahkahalar attığım konser oldu. değdi! yine gel cenii, yine gel güzel totolu kadın.