bugün

üstlerine kömür atmak için orada olacağız ! denilesi mitingdir. o zaman dağılırlar. halkmış koyundan halk mı olur ?
görsel
iç savaş çıkarmak isteyen büyük provakatörün planladığı mitinglerdir.
doğal vs yapay.
bazı eziklerin miting nedir? kalabalık nasıl toplanır? sorularının yanıtını uygulamalı olarak alacağı mitingtir. bekle kazlıçeşme ak gençlik geliyor. evet.
tayyip şaşırma sabrımızı taşırma diyen koyunların katılacağı mitingdir.

http://www.youtube.com/watch?v=9LeNQJM1los
fiyat odaklı şahısların toplanacağı miting.
şimdiden düşük zekalılar arasında paniğe yol açmıştır. onlar için geliştirmiş olduğum paniğini sikeyim butonunu devreye sokuyorum. evet.

buyrun paniğini sikeyim butonu; http://bit.ly/Ws7BoV
intikamcı partinin yine intikamcı eylemidir.
akp'nin meydan okumasıdır. ters tepecektir.
aslında gereksiz ve zamanlaması yanlış bir mitingdir.
bu arada:

--spoiler--
halkmış koyundan halk mı olur ?
--spoiler--

teröristten halk yapmaya çalışıyorsunuz ya kaç gündür koyundan neden olmasın?
Şimdiden kurufasulye yemeye başlayarak hazırlandığım mitingdir.
photoshop'u için bizzat kasacağım miting. malum ak photoshopçular epey bir beceriksiz. ben o kalabalıkları çok güzel clonelarım.
lys sınavının olacağı gün olması saçmalığın daniskasıdır.

14.30 da başlayacak olan yabancı dil sınavı vardır. bu sınav yanlış hatırlamıyorsam 16.00'da bitecektir yani miting'ten bir saat önce.

meydanlar 1-2 saat önceden dolmaya başlayacağı düşünüldüğünde öğrencileri olumsuz etkileyebilir. miting yapılacaksa 18.00'da başlamalıdır.

hani böyle bir zamanda miting yapmak ne kadar mantıklı oda ayrı bir konu.
16 haziran 2013 ak parti koyunluçeşme mitingidir.
kazlıçeşme'yi akepe'nin miting alanı zanneden akkoyunların katılacağı mitingdir. kazlıçeşme akepe tarafından kamulaştırılmaya çalışılan yaklaşık 300 derici esnafın tapularıyla sahip oldukları bir alandır. ancak tam akepelilere göre bir miting olacaktır. mazlumun malına konma ve kendine pay çıkarma zaten bu hükümetin en büyük vasfıdır. kazlıçekme ile ilgili mahkeme halen sürerken tayyip efendi yargı kararını beklemeden bu alan miting alanıdır diye açıklamıştır. şaşırmayın efendim araştırın. sonra yok bize yine lafı koydular, vay efendim hep rezil oluyoruz demeyin.
2. cumhuriyetin ilanı.
ankarada sincanda yapilacak olan mitingdir cunku yandaslari hep oradadir yiyorsa gel tandoganda yap denilir.
milli iradeye saygı mitingleri olarak adlandırılan mitingler. iyi de milli irade akp seçmeni mi sadece. diğerleri kedi yavrusu mu? ayy pardon çapulcuydu onlar. kutuplaştırmayı daha da artırmasın da kim nerde istiyorsa orda miting yapsın.
bugün kulaklarımıza kadar gelen mitingdir.

amk ankaranın en uzak köylerinden birinde, allahın siktir ettiği yerde çalışıyorum ama adamlar oraya bile araç gönderip anons yaptırıyor. milleti zorla çağırıyorlar, sonra da kendiliğinden sokaklara çıkan çocuklarla bu kitleyi kıyaslıyorlar.
Lys kurbanlarının 'o günlerde lysler var sikerim mitinginizi iptal edin lan hemen' benzeri çıkışmalarda bulunmasına neden olur.
orospu çocuğu zihniyetnde olanların hala kömür koyun gibi cümlelerle kıskanmaya başladıkları miting. ulan it oglu it bir sen mi akıllısın? ne koyunundan, kömüründen bahsediyorsun? zaten başımıza ne geldiyse sizin bu iğrenç zihniyetinden dolayı geldi.
insanlar ak partiye oy veriyorsa çoğu sizin bu pis zihniyetinizden dolayı veriyor.

not: akpli değilim, hayatım boyuncada hiç oy vermedim.

ayrıca tayyip erdogan hakkında ki görüşlerim (#19380436)
devletin imkanları sonuna kadar kullanılarak istanbul ve istanbul'a yakın il, ilçelerden insanları kimini gelmezseniz hakkınızda işlem başlatılacaktır diyerek toplanacağı kalabalıktır. gezi parkı, ankara veya izmir gündoğuda toplanan kalabalıkla karşılaştırmak komedi olur sadece.
bazılarının "gelmezseniz hakkınızda işlem yapılır hebele hübele gibi" hayaller ve yalanlar savurduğu mitingdir.

hayal dünyanızı sevsinler.
(bkz: ak parti mitingi)
(bkz: beşiktaş başkanlık seçimi)

derseniz ki hangisi daha şerefli bir izlenim sunar biz vatandaşlara şahsi fikrim beşiktaş kongresi olacaktır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar