bugün

an itibariyle gerçekleşen güncellemelerdir.

- yeni butonlar ekleniyor.
- yorum yazdığınızda butona değil enter e basıyorsunuz yorum kayıt oluyor ve daha neler neler.
telefon da enter tuşu da yok ne yapcaz bilmiyorum.
(bkz: o değil de bir yonja vardı ona noldu)

not: i love 2000's, fuck you 2010's
facebook'un zıçtığı andır.
sorunun nette olduğunu düşünüp modeme 50kere aç kapa yaptım pc yi resetledim ama baktım ki diğer sitelere giriyor var bi bokluk dedim ve bu başlığı gördüm bakalım neler güncellemişler *
(bkz: al kırdın kırdın)
(bkz: 16 aralık facebook ta hayvani değişiklik günü)
(bkz: facebooktan soğuma nedenleri)
facebook'un elinde patladığı güncelleme sanırım.
"facebook'un anket ve soru zımbırtısında eşeğin kulağına su kaçar mı?" diye bir anket yapayım dedim tam iki üç kişi oylamaya başlamıştı ki anasayfaya döndüğümde eşek parçalamıştı. bir ton anket mevcuttu.
tekrar yenilediğimde anket sorularından ve linklerinler eser kalmamıştı. tabi birde boys anılar'dan eser yoktu.
m.facebook.com adresinden bir süre idare edilecek durum.
açıldı girebildim.
iyice Formspring'e benzedi mnskym. Formspring'te dakika başı değişiyordu. (Bir aralar) Zaten yeni profil çok s.kik olmuştu. Bu yeni gelen güncellemelerinde güzel olacağını sanmıyorum. Zaten açılmıyor ki yavşak site. 10 kere reset attım Mozilla'ya. Ama bu başlığı görünce anladım ki Mark Zuckenberg yine Facebook'u becermeye çalışıyormuş. Görelim bakalım neler olacak. (bkz: hatce bana kal geldi)
açıldı girebildim.

aynı bok hala bi değişiklik yok.
evet hayvani değişme yok pire kadar bile yok.
eski özelliklere dönmekte olan güncellemelerdir . yaklaşık yarım saat önce yorumları yaparken sadece enter tuşu etkili iken an itibariyle yeniden " yorum yap " simgesi belirmiştir .

ayrıca yine yarım saat kadar önce fotoğraflara bakarken otantik bir slayt gösterisi varken bu da eski haline dönmüştür .

şimdi soruyorum bu güncelleme mi , yoksa çok kaliteli bir saldırı mı ? *
(bkz: arkadaşlar düzeldi)*