bugün

önümüzdeki hafta oynanacak olan galatasaray-fenerbahçe maçının yazarlar tarafından yapılan skor tahminleridir.

2-2 berabere kalır gibime geliyor.
2-1 galatasaray alır.

umut ve burak.

köyt.
3-1 galatasarayımız alacaktır.
5-1 galatasaray.
küfür etmeyin gönlümden geçen budur. fanatik galatasaraylıyım.
(bkz: tek krallık galatasaraylılık)
1-1 biter. fenerbahçe öne geçer gs yakalar.
0-3 fenerbahçe koyar gelir.

goller: sow,meireles,baroni
3-1 burak burak burak.
gönlüm tabi ki galatasaray la, bir şanssızlık olmazsa yine alacaktır maçı, gözü fanatizmden körelmiş biri olarak söylemiyorum. galatasaray bu sene bütün önemli maçlarında ezici futbol oynadı şl deki 6 maçında, süper kupa maçında, beşiktaş maçında gerçekten ezici üstünlük sağladılar. bakalım artık, skor tahminim 3-0.
beşiktaş son dakika golüyle alır.
nasıl olur bilmiyorum ama olabilir. allah'tan umut kesilmez.
2 - 0 gs alır. Selçuk ve melo atar.
Not: beşiktaşlıyım.*
4-1 galatasaray alacaktır.Neden sorusuna cevap yoktur çünkü bi bir histir.
ben sıkı bir fenerbahçeli olarak bu maçı 1-2 kazanacağımızı düşünüyorum.
eskisehirsporumuz icin hayirlisi ne ise o olsun. Ozel bir nedeni yok.
maç sonucu olarak berabere bitecek karşılaşmadır. garanticiler kg var yazabilirler.
2-1 gs alır. almıyosa da alsın artık.
Bence ilk yarı geride bekleyen bir galatasaray olacak fenerbahçe bunu değerlendiremez ve üstelik gol yerse maç sonucu olarak = 3.1 gibi bir skor olacağını düşünüyorum. Tahminim 0/1 en mantıklısı diyiyor hadi hayırlısı.
2-1 galatasaray alır.
0-0 fener benimkini alır.
önce mumlarımla konsantre olmalıyım.Yarın bu saatlerde sonucu görürüm.
1-1 berabere bitecek maçtır.
not: gelsin iddia kuponları.
16 aralık pazar günü oynanacak olan galatasaray fenerbahçe maçına dair ulu yazarların skor tahminleridir. (böyle zoraki tanımladım zira daha önce 5 sayfa entry alan bir maçta, paylaştığım skorun tutması üzerine entrymin silindiğini bilirim ben. öylesine düşen adamlar da var burda)

bence maç 2-2 bitecek. umarım saçma sapan olaylarla gerilmeyiz. tek eğlencemiz futbol ne de olsa. kafamızı nereye çevirsek sıkıntı, sorun, yokluk, şiddet. en azından bütün bi pazarı sığ ama mutlu geçirelim.

edit: arkadaş kimse de 2-2 yazmamış. ben gayet klişe oldu diye düşünmüştüm. du bakalım.
ilk yarı 1 ikinci yarı 2 şeklinde olacaktır. skor olarak 1-3.
gönlümden geçen, 2-1 galatasaray'ın lehine sonuçlanır.
Gs 2 - 1 fb.
ne bilyim bi kupa daha alırız.
2 den 1 olacak maç gibime gelmektedir. iddaa severlere duyurulur.