Saat 20:00'de başlayacak süper lig maçı.
Fb'liler tam olarak bu şekilde bekliyor.

görsel
Son 7 maçında 4 galibiyet, 3 beraberlik almış olan alanyaspor’ a karşı galatasaray’ ın zorlu bir sınav vereceği maç. Konsantrasyondan kopmayalım !
1-1 bitecek maç.

tamamen götümden uydurdum.
fenerliler sahanızda yapıştırıp şampiyon olmak istiyor, bu sebeple gs puan kaybetmesin istiyorum.

ilave olarak toki stadındaki maçta hakem gs nin 22 penaltısını vermesin, fenere haksız 36 penaltı çalsın, 4 tane gsliyi oyundan atsın, tamamen taraflı bir yönetimle maçı ve şampiyonluğu alalım istiyorum.

belki o zaman empati yapabilirsiniz ha?
fatih tekke trabzonlu üzmez 6s'yi.

tanım: yataş sponsorluğunda oynanacak olan maç
0-4 kazandığımız bu maçta bu sezonki 27. topumuz direkten dönmüştür.

ayrıca var da portekiz in hırsız lakaplı hakemi melo olmasına rağmen hakemlik hiçbir pozisyon ve yorum olmadan galatasaray ımız tertemiz yenip geçmiştir.
Galatasaray defans ve kalesi > tüm lig.

Galatasaray niye lider çünkü yumurtlayan kaleci ve defansı yok.
Yabancı hakemler yönetmeli.

Yerlilerle olmuyor hacı.

Yerliler malum takıma çalışıyor.
averajımız için de iyi oldu bu sonuç.
Algıcı ve mağdur panpaların gözyaşlarıyla ıslanan maç. Hain cincon kırma umutları !

görsel
görsel
görsel
yataş sponsorluğunda oynanmış bir başka gs maçıdır. samsun ankaragücü trabzon alanya.. koç holding bizim fenerbahçeye yataşın gs ye yaptığı sponsorluğu yapmıyor ya ayıptır. koskoca koç holding bir yataş kadar olamıyor...

haftalardır kazanan alanyaspor kadıköyde son saniyeye kadar galibiyet kovalayan alanyaspor tıpkı trabzon gibi 20 dakikada 4 lük oluyor. hocası daha maçın ilk çeyreğinde saçma sapan itiraz edip kırmızı yiyip tribüne çıkıyor.

--spoiler--

ayrıca var da portekiz in hırsız lakaplı hakemi melo olmasına rağmen hakemlik hiçbir pozisyon ve yorum olmadan galatasaray ımız tertemiz yenip geçmiştir

--spoiler--

hani doğranacaktınız birader maçtan önce bu hakemi ali koç getirtmiş bizi biçecükler diyordun ne oldu ? mansur başkan gibi haykıralım mı şimdi "noğooolllduuuuuuuuuuuuu" *
--spoiler--

hani doğranacaktınız birader maçtan önce bu hakemi ali koç getirtmiş bizi biçecükler diyordun ne oldu ? mansur başkan gibi haykıralım mı şimdi "noğooolllduuuuuuuuuuuuu" *

--spoiler--

E tabi bizi masa başında yenemediğiniz için bahaneler bulunmaya başlanmış ahahahahha. Kardeşim yabancı hakem dediniz geldi, ayrıca evet o hakemleri ali koç ceferinle ali cengiz oyunları sonucunda getirdi hala arkasındayım bunun ama bu maç o kadar tartışmasız pozisyon kısırlığında geçti ki doğramaya imkan kalmadı. Zira bu nedenle senaryo yine “alanya yattı” ya dönmüş:) anlıyorum ama seni kardeşim, galatasaray saha içi ve dışında bu sezon herkesin ayarları ile oynadı arifeyi gösterip bayramı yaşatmayarak yapacak bir sey yok.
olm gs lilerdeki kıvırma becerisi bir dansözde toplansa onun aylık geliri 50 milyon lira falan olurdu. nasıl dönmektir bu arkadaş ? hani hakem biçiyordu olm sizi ? olmayınca şimdi diyorsun ki o kadar mükemmeliz ki biçemedi. eee o zaman dün neden ağlıyordunuz arkadaş. madem bu kadar mükemmelsiniz madem masa başında bile yenilemiyorsunuz dün neden salya sümük ağlıyordunuz hakem bizi biçecek hakemi ali koç bulmuş puan kaybedecez feneri şampiyon yapacaklar diye. bir şeyi iddia ediyorsan gerçekleşmeyince çıkıp özür dilersin ama sizde böyle bir şey yok dün ne diyordunuz bugün neye döndünüz lan gene. doğrayacak adam pozisyon olsun diye mi bekler doğramaya geldiyse kendisi uydurur bir şeyler. bu nasıl bir mantıktır amk ya *
Ya kardesim sizin harbi ayarlarınız bozulmuş. Tutturmuşsunuz bir “öyle dediniz böyle oldu” diye bozuk plak gibi aynı notada kalmıssınız. Dün mükemmellikten ziyade doğranacak bir pozisyon olmadığından olabilir mi? Misal abdülkadir in iptal edilen golü fener maçında olsa iptal edilmezdi. Var müdahale bile etmedi orda. O kadar net faül cunku. Daha 6 hafta var bakalım ne filmler dçnecek 1 maçtali kısırlıktan dolayı sözümüz boşa düşmüş değil. Kaldı ki bizi doğramalarının bir dolaylı hali de sizi alenen kayırmaları olacak bunu da söylemiş olalım.
--spoiler--

Misal abdülkadir in iptal edilen golü fener maçında olsa iptal edilmezdi.

--spoiler--

kanka sen daha tam ayılamamışsın belli. bak anlatmaya çalıştığım şeyi gelip kendin sağlamasını yapıyorsun. fenerbahçeye olsa iptal edilmezdi.. nereden biliyorsun olm ? kahin misiniz siz lan ? adam kalkmış portekizden buraya gelmiş daha 1. dakikada ağlamaya başladınız "ali koçun adamı bizi biçecek kesin" diye. al işte biçmedi diyorum sana bu seferde biçecek pozisyon olmadı diye kıvırıyorsunuz.. zaten anlatmaya çalıştığım şey bu sen kendin gelip beni destekliyorsun farkında değilsin. ne biliyorsun fenerbahçeye olsa iptal etmeyeceğini ? öteki hakem orta hakemin penaltısını iptal ettirmedi mi daha pazar günü ? daha dün haksız çıkmışsın adam gelmiş adam gibi maçı yönetmiş hata yok tıpkı bizim karagümrük maçı gibi tertemiz maç yönetmiş. o kadar çamur attınız hakkına girdiniz adamın şimdi hala fenerbahçeye olsa iptal ettirmezdi diye iftira atıyorsun.
fatih tekke'nin kırmızı kart yediği maç.
--spoiler--

kanka sen daha tam ayılamamışsın belli. bak anlatmaya çalıştığım şeyi gelip kendin sağlamasını yapıyorsun. fenerbahçeye olsa iptal edilmezdi.. nereden biliyorsun olm ? kahin misiniz siz lan ? adam kalkmış portekizden buraya gelmiş daha 1. dakikada ağlamaya başladınız "ali koçun adamı bizi biçecek kesin" diye. al işte biçmedi diyorum sana bu seferde biçecek pozisyon olmadı diye kıvırıyorsunuz.. zaten anlatmaya çalıştığım şey bu sen kendin gelip beni destekliyorsun farkında değilsin. ne biliyorsun fenerbahçeye olsa iptal etmeyeceğini ? öteki hakem orta hakemin penaltısını iptal ettirmedi mi daha pazar günü ? daha dün haksız çıkmışsın adam gelmiş adam gibi maçı yönetmiş hata yok tıpkı bizim karagümrük maçı gibi tertemiz maç yönetmiş. o kadar çamur attınız hakkına girdiniz adamın şimdi hala fenerbahçeye olsa iptal ettirmezdi diye iftira atıyorsun.

--spoiler--

kardeşim bak, öyle diyorum çünkü aynısının, aynı takıma atılmış ve iptal edilmemişi var bak buraya bırakıyorum;

https://twitter.com/siyah...;t=o1kDp73LU0TuukjZkDd2Ag

al geri sar izle tutarlıyız yani...

e canım benim bana iftira atıosn diosn da sen bizim her yendiğimiz takım için istisnasız "yatıyorlar" diyorsun ama * o iftira olmuyor mu?
YATIYORLAR OLM NE DiYECEZ BAŞKA * AYLARDIR SORUYORUM HALA SAMSUN MAÇINI TRABZON MAÇINI ANKARAGÜCÜ MAÇINI FALAN MANTIKLI OLARAK AÇIKLAYAMIYORSUN.

BiR ARA 4 HAFTA ARKA ARKAYA iLK 15 DAKiKADA MAÇlarI BiTiRDiNiZ. YENDiĞiNiZ TAKIMLARIN HEPSi BiZE KÖK SÖKTÜRDÜ. ŞU ANDA HALA KAFAYA KAFAYA GiTTiĞiMiZE GÖRE FB-GS BiRBiRiNE DENK TAKIMLAR. BiZE KÖK SÖKTÜREN BU TAKIMLAR SiZE 15 DAKiKADA NASIL 2 LiK 3 LÜK OLABiLiYOR ? HANi BiZE 15 PUAN FALAN FARK ATMIŞ OLURSUNUZ DERiZ Ki GS LiGiN ÇOK ÜSTÜNDE AMA ÖYLE BiR ŞEY DE YOK.. BU KADAR GÜÇLÜ KUVVETLi iSENiZ ÇEKYANIN KÖY TAKIMINI DA 15 DAKiKADA ELEYEYDiNiZ GARDAŞIM BEN ONU SÖYLÜYORUM SANA.
--spoiler--

bize kök söktüren bu takımlar size 15 dakikada nasıl 2 lik 3 lük olabiliyor ?

--spoiler--

olum onu da dönüp hocana soracan biz ne yapalım? sen demiyor musun hep ağlamayın çıkın oynayın diye, e siz de cıkın oynayın atıp 20 dk 3 er 4 er...bizimkiler çıkıp oynuyor, 10 dk 3 atar, 20 dk da 5 atar o günkü forma bağlı olarak. aynı mantıkla sizden fark yiyen hatay bizim ligde tek mağlup olduğumuz maç sen de bu şekilde onların sana yattığını mı itiraf ediyorsun *
mel mel'in yaptığı mal mal yorumları okudunuz. işin aslı şudur ki aylardır kendi başarısızlıklarına bahane olarak öne sürdükleri yabancı hakem uygulamasına geçildikten sonra bu maçta tökezlememizi düşünüyorlardı ama minik kuşlara daha önce yaşattığımız yüzlerce hayal kırıklığına bir yenisini daha ekleyerek rakibi farklı bir skorla ezip geçtik. şimdi de görüldüğü üzere artık suçlayacak başka birşey bulamadıklarından rakibi maçı satmakla suçluyorlar. siz iflah olmazsınız. akp'den hiçbir farkınız yok. nasıl ki onlar yaşanan her felakette kutuplaşmayı kullanarak sanal bir düşman yaratıp toplumu ona yönlendiriyor ve sorumluluktan kurtuluyor siz de aynısını yapıyorsunuz. böyle devam ettiğiniz sürece de başarıya ulaşamayacaksınız. çünkü şapkanızı önünüze alıp biz nerede hata yapıyoruz diye düşünmüyorsunuz.

dünkü maçta galatasaray ilk yarı çok kötü bir oyun ortaya koydu ve o oyuncularla o şekilde oynamaya devam etseydi puan kaybı kaçınılmazdı. ama okan hoca ikinci yarı kerem ve aurier gereksizlerini oyundan çıkararak yerlerine kaan'ı ve ziyech'i aldı. böylece takımın dokuz kişi oynamasını engelledi. barış'ın da sol kanata geçmesiyle galatasaray oyunu domine etti. bunda barış'ın ve ziyech'in bireysel başarılarının payı çok büyük. ilk yarı hesapsızca koşan alanyaspor ikinci yarı özellikle ikinci golün de verdiği moral bozukluğuyla oyundan iyice düştü ve üstünlük tamamen galatasaray'a geçti.

biz oyunu bu gözle okuyoruz ve hatalarımızı ona göre düzeltiyoruz. sizin gibi hayali komplo teorilerinin peşinden koşmuyoruz. işte bu yüzden her zaman sizden daha başarılıyız.
tamamda birader o kadar güçlü iseniz neden şampiyonlar liginden elendiniz neden uefada basit takımdan iki maçta 6 yediniz ? o günlerin hiçbirisinde mi gününüzde değildiniz..

ulen iyi ki bir hatay sizi yendi hee içinize dert oldu. hakemler bıraksa antalyada yeniyordu sizi kasımpaşada. o maçlardaki rezillikleri çabuk unutuyorsunuz * samsuna bakıyorsun yığınla sizin eski futbolcu var. samsun başkanı çıkıyor maçtan sonra kafaları bizimle ama kalpleri gs ile diyor. daha ne diyecek bu adam ?? antalya başkanı maçtan sonra feryat ediyor hakkımız yendi diye. zaten sonradan malum video ortaya çıkıyor hakem yanlış penaltı vermişim diyor. ankaragücü maçında kazımcan mevzusu var misal. atılan tüm goller kazımcanın hataları ne hikmetse.. trabzon maçında 5 yiyen takımın kalecisi teknik direktörü gülerek sahadan çıkıyor trabzon taraftarı gs tezahuratı yapıyor. bunların hepsi mi normal arkadaş. ama hatayın başında volkan var diye bize yatmış oluyor sizden intikam almış oluyor. 1 tek örnek verebiliyorsun 2. örneğin yok. ben sana 5 örnek veriyorum cevap yok *
mel mel bakan gibson' ın yorumları şaşırtmadı çünkü aşırı fenerbahçe sevgisinden ötürü futbol konusundaki yorumlarının objektif olmadığını düşünüyorum. adam her konuda mükemmel yazıyor ama konu fener ve futbolsa olmuyor işte.
her neyse... galatasaray' ın zirve için ne kadar iddialı olduğunu 7 maçtır yenilmemiş bir rakibe, hem de deplasmanda, 4 gol atıp bir kez de direği döverek gösterdiği maç.
bir de penaltı kazanmadığımızı vurgulamak isterim.
(bkz: sen sus kız birgül) *

anasını sattığımın yerinde hepiniz objektiflikten ölüyorsunuz bir biz fenerbahçeliler fanatiğiz tamam lan. hani ben donuzdaydım len gene sözlükten çıkış yapıp mı okudun.