bugün

hediye insanın içinden gelmeli, nezaman istiyorsan git al, ama olur mu bu gün alırsan seviyorsun demektir, hay sokayım ben sizin ilişki anlayışınıza da aşk anlayışınıza da. sonra neymiş efendim erkekler düşüncesizmiş, hep aynı hediyeler alınıyormuş bir farklılık yokmuş.

evet farklılık isteyen sevgilinize bu yıl hediye almayın farkı siz yaratın.
sancılı bir ayrılığa sebep olabilecek davranışdır.
(bkz: cesur yürek).
eski sevgiliyse sorun yoktur. * *
Çooookkk Saçma Bişey.. Sevgiliyseniz herzaman hediye alınabilen bir durumdur..
"14 Şubata kadar beklenecekse eyyyvaahhh YANDIK. "("Bir DiŞi Sevgili")

NOT: SEVGiLi = Gayrimeşru ilişki *
'biz de bilirdik sevgiliye karanfil almasını ama ne yapalım açtık yedik karanfil parasını' diyerek bir kıvırma payınız da olabilir.
(bkz: hay ben sizin sevgililer gününüze)
(bkz: olan var olmayan var)
olmayan sevgiliye alınmayan hediye muhabbeti.
600 ytl den 300 ytl kira,50 ytl elektrik,30 ytl su ve 60 ytl internet düşünce olabilitesi yükselen davranış biçimi.
(bkz: son şakasını yaptı)

aslında sevgili olarak gördüğünüz kişinin sizi ne kadar sevdiğini gösterir. eğer tepki olarak hafif kırgın takılıyor, ama belli etmemeye çalışıyorsa o sizi gerçekten seviyor demektir...

başka tepkilerde verebilir ve bu sizi sevmediğini göstermez ama yukarıdakini yapıyorsa, siz olayı aşmışsınız...
abazanlığın iyi yanlarından biri olsa gerek.
bir sonraki sevgililer gününe baska bir sevgiliyle girerken, aklınıza gelip tebessüm edebileceğiniz durum.
garipsenmeyecek doğal davranış. Sevgilininde aynı fikirde olduğundan emin olunmalıdır.
bir öpücük yeter benim aşkıma deyip kendini avutma durumudur.
hiçbir şey alamıyorsa insan en azından bir demet çiçek toplar yinede sevgisi gösterir. sevgililer gününde para harcamak şart değildir.
bazen hediye almaktan daha da iyi olabilir.
(bkz: 14 şubatta sevgiliye kandil simidi almak)
(bkz: 14 şubat ta eşine hediye yerine para veren erkek)

edit: ulna gerizekalı bu yönlendirme entryi neden eksiliyorsun. siktir git yönlendirilen başlığa bak, eksiliceksen onu eksile. malak seni!
+ hayatım sana kendimi hediye ediyorum.
- yine mi bamya, sağol tokum.
sevgililer birbirinden uzaktır ve saçma bir gün olan 14 şubata inanmıyorlardır. ne yani illa 14 şubat günü mü bir şeyler alınır.
sevgiliye gereken sevgiyi göstermek yeterlidir kanımca.
sevgilinin isteği üzere gerçekleşen durum .14 şubat ikimizin arasında basit bir gün ve bu yüzden kutlamıyoruz .
olabilir. 14 şubatta herkes sevgilsine hediye alacak diye bir zorunluluk yoktur.
olması gerekendir.ezberden hediye almak yerine içinden geldiği an almak çok daha güzel bir histir.
(bkz: aşkım ben hasta oldum ya)

en garanti yöntemdir. sonra kutlarız denilir ve ileri tarihe aktarılır.