Sevgilisiz geçirdiğim gündür.
St valentine günü.
aşk bir güne indirgenecek kadar anlamsız olmadığından çoğunlukla gösteriş amacı taşıyan gereksiz bir gündür.
görsel

Bu sene de yalnız değilim çok şükür.

Gerçi 182839292 kişiye de kutlama atmıştır ama olsun, kadınlar çok mu farklı sanki?
MURAT EVGiN SEVGiLiLER GÜNÜ ŞARKISI
https://youtu.be/Pm1Pfe6edlw?si=Yn6keo91sirwYniQ

helal olsun sana murat evgin bu kadar kaliteli bir şarkı yaptığın için tebrikler
Bir sözlük kızının günlük sevgilisi olabilirim.
mottomuz belli...

fuck you valentines, love you ballantines.
Yalnız geçirilen bir gün.
Hala ergence bulduğum, Anadolu insanlarının önemsediği kutsal gün
sevgilisiz olarak beşiktaş'ta konsere gitmeyi düşündüğüm bir gün. benim sevgilim de kendim.
Ayrılacaksınız.
"Desem ki sen benim için
Hava kadar lazım
Ekmek kadar mübarek
Su gibi aziz bir şeysin
Nimettensin, nimettensin"

Cahit Sıtkı Tarancı
papaz valentine'nin sonunu hazırlayan sevgililer....
sonra sonra sonra kapitalist sistem milleti topyekün kucağa almaya başladı...
anneler günü, babalar günü demenleri de aynı sikindirik sebeplere dayanmaktadır.
papazın kabahati yok.
Hiç bir Zaman 14 Şubat'ta yanımda sevgilim, kız arkadaşım, manita olmadı. Ya uzakta ya hiç denk gelmedi.
Küçüğe okuma bayramı, büyüğe saçının dramı, pimpirikli ortanca karıştırır kafamı. Muhacir de... Temiz kalmış sevgilerin Sevgililer Günü kutlu olsun!
https://youtu.be/7C17T_a5qDQ
asla 14 şubat günü hediye alınmaz. ya 13 ya 15 şubat da alınır.
Biraz Kerhanecilik ve bolca hayal kırıklığıdır.. Bütün kızlar maksimum romantizim ve hediye bekler. Bütün erkekler de birkaç tatlı söz ve vereceği hediye sebebiyle günün sonunda fantastik bir seks.
Sevgilim varken bile kutlamadım. Öyle bir gün.
Saçma bir gün.
ticaret bayramı. bugün en çok sevinenler de çin'den getirdikleri o dandik ürünleri millete kaç katına kitleyenler ve halihazırda çiçekçi böcekci vesaire kişilerdir.
yoksa insan sevdiğini her gün durmadan hatırlar ve sever.
iyi uykular.
tüm mangal yürekli sevgilileri üsküdar bereket dönere bekliyoruz.

görsel
(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)

kapitalistlerin icadıdır;
komünistlerin olsa herkesin bir sevgilisi olurdu..
Eşini, nişanlısını, sevdiğini toprak altına koyanların acısına saygıdan sanıyorum ki kimsenin içinden gelmeyecek. Sevdiğiniz adına bi kuruma bağış yapmak daha anlamlı olacak.
adı paşa olup, henüz kaybolmamış bir golden retriever kadar yalnız gireceğim gündür.
(bkz: oğlumuz paşa'yı getirenler maddi olarak ödüllendirilecektir)
yarındır. ilkokul arkadaşlarımdan birinin doğum günüdür.
genelde hediye verme şeklim çok başka olduğu için hediye almaya ihtiyaç duymam ama bakalım. nasip.