bugün

sevgililer gününde sevgilisi olmayan erkeğin anatomisi. (bkz: sap)
kader diyip üzülmeye değmeyecek kadar sikimsonik bir olay.çok klasik olacak ama 14 şubat'ın ticari bir amaca hizmet ettiğini herkes biliyor heralde.
kapitalizme malzeme olunmadığı için sevinilmesi gereken durum. sevgilin olsa her ne kadar " ayy şekerim bizimiçin her gün sevgililer günü" vs desen de illa ki bir jest yapacaksın. ne gerek var. yaşasın 14 şubat sapları! (bkz: züğürt tesellisi)
Yeni yıla, doğum günlerine, her gece yatağa yalnız giren insanlarız neticede. Üzülmeyelim, bu da geçecek.
sözlükten çıkmayıp oturarak daha çok sap gelir sap gider durumudur.
yalnız insanların içinde bulunduğu durumdur, alıştık artık yalnızız dostlarım.
Bari git eline bir hediye al o kadar işini gördü.
hedef 14 şubat 2015.
sap çıkacağınıza garanti vermez.
her yıl 14 şubata yaklaşırken illaki sevgilimden ayrılmış oluyorum. her 14 şubatta da izmir'de alsancak'a gidip bir kaç tane bira içip sevgililere dik dik bakıyorum. resmen huzur buluyorum.
sevgilim varken de nefret edip kutlamadığımız, yokken de kutlamamanın beni etkilemeyeceği saçma sapan, her ne kadar özel dense de binlerce insanın kutlayıp sıradanlaştırdığı bir gündür. o nedenle sevgilisi olmayıp da üzülen arkadaşlar, bir daha düşünün derim.
mühim olan 14 şubata manitayla girmek degil , 14 şubatta manitaya girebilmektir.
(bkz: yine) (bkz: yeniden) (bkz: daima)
başak vermekle sonuçlanması muhtemel durum. içi kof aşklara inat, yaşasın 15 şubat. *
Geleneksel olarak her yıl yaşadığım durumdur.
değerini bilin o kadar güzel bir şey ki ben kulaklığı takıp yolda ergen sevgilileri izleyerek yürüyüş yapacağım. kendime hediyeler alacağım, yemek yiyeceğim. bana benden iyi yar mı olur?
edit: ne abaza varmış yazacağıma pişman oldum. özel mesaj manyağı yağtınız be...
kapitalizmin kirli oyunlarına inat 14 kubat

http://www.youtube.com/watch?v=DUBcxEhB58M
geleneğini devam ettirdiğim durum.
sevgilisi şehir dışında olursa yine aynı şeydir sap gibi kalmaktır, ya da sevgilisi yanında olup da 14 şubatı siklemeyen bir sevgiliniz varsa da aynı durumdur.