bugün

direk orospu çocuğudur. * * *
pipisinin kesilip ağzına sokulmasını önerdiğim nefes alan.
(bkz: sapık ihtiyar)
devlet hastanelerinde mutlaka tanıdığı vardır. başı sıkışınca bu tanıdıklar kurbanın bişeyi yok diye rapor verip çıkartırlar bu amcayı.
djarumturk alet ötme değil ki parmak sporuymuş yaptığı..
bir çifte standardın yasandıgı durumdur, durum igrençtir, rezildir, aşagılıktır ama, mahkeme karar vermiş midir, suclu diye? hani ergenekon için ETÖ denmesini istemeyen bu konuda karar çıkartan ulusalcı bünyeler, hüseyin üzmez adisinin şahsında vakit camiasını suclama girişimi yapmaktadırlar.

ben ikisine de küfretme tarftarıyım, üzmez e de, ergenekon a da, bence terörün babası. ama ulusalcılardan bir nokta da daha ayrılıyorum, bundan da onur duyuyorum, vakit i tebrik ediyorum, buun bir komplo olabilecegini düşünmelerine ragmen, suclamanın igrençligi ve gerçek olma ihtimaline karşı ilk gün yazılarını kesmiştir üzmez in. aydın dogan medyasına ahlak dersidir.
(bkz: şerefsiz)
Şerefsizin önde gideni ,geride durmayanı ,pislik ve arsız hayvanatın tekidir
(bkz: onun bunun çocuğu)
(bkz: seni de arkanı toplayan piçleri de)
(bkz: en kralını sikiyim)
yaş yetmiş iş bitmiş diyemeyiz onun için.
sübyancılık, sapkınlık, sapıklı gibi şeylerde nirvanaya ulaşmıştır.
takdir edilesi adamdır.
78 kez kazığa oturtulasıdır.
tv den beren saatler ve art niyetli et sahneleri eksik olmadıkça 45 liği de 78 liği de 14 lük kızlara çakal olmaya devam edecek.
tv de berenin saatine mi bakıyorsunuz?
doğruyu söyleyin.
Yurdum yobazları tarafından adını ağzımıza alırken besmele çekmemiz istenen necip fazıl kısakürek'in öğrencisi ve zamanında maşasıdır.
tek kişi değildir.
hüseyin üzmez'in izinden giden şakirt moruklardır.
evet adam şerefsizdir orospuçocuğudur ama merak edilen de şudur;

ulan 78 yaşında nasıl kaldırır ki?

kaldırmış mıdır lan yoksa?
sizinkilerden biridir.biliyoruz bizde böyle adam olmaz.ben bu adamın kötü yolda olduğunu farkettiğim anda bırakmıştım zaten.tanım:bu seferki kuklanız.
önce tıka basa yemek yedirilip,popo deliğini iğne iplikle iyice dikmek gerekir bu kişinin,sonraki işkenceler için düşünürüz artık..
azgın tekedir.
hakkında yapacağım en kibar tanımın bile incisözlük formatında olacağı yavşaktır.
Şerefsizdir, haysiyetsizdir, namussuzdur. o yaşına gelmiş ve hala hayattan bir beklentisi olmayan zavallıdır, acizdir.
hadım zamanı gelmiş, diri olarak göülmesi gereken ipne.
78 yaşında nasıl başardığı merak konusudur. hem nasıl erekte oldu, hem de nasıl kızın direncini kırdı?

bu yaştaki bir adamın şekeriyle, tansiyonuyla mücadele etmesi gerekirken...
insan olarak tanımlanamayan yaratıktır.*