bugün

hayat beni çok yordu değil hayan beni neden yoruyosıaan diyen kızdır.
ekmek almaya giderken yorulmuştur. bi de erkek arkadaşından falan ayrıldıysa eğer... allah kimseyi böyle dertlerle sınamasın.
(bkz: işte bunlar hep sivilce)
matematik sınavından 95 alıp, 100 alamadığına üzülüyordur. yavrum evladım, yazık.
muhtemelen şu an uyumuş, yarın gideceği okulununda yaşayacakları hakkında rüyalar kuruyordur.
14 yaşına gelene kadar 3 tane sbs sınavına girmiş, yıpranmış bir tiptir. hayatı henüz anlamlandıramayacağınızı düşündüğünüz bu tipe bindirilen yüklerin cidden farkına varsanız belki de haklı olduğunu görebilirsiniz.
uyurken çok tatlı görünen küçük kardeşimizdir. yaşı ilerlediği zaman kurduğu cümlenin anlamınıda kavrar. yazıktır. ezmeyindir.
1D nin türkiye ye turneye gelmemesi üzerine demiştir. ya da biberin, justin biber.
14 yaşında aradığım erkeği bulamıyorum diyen kızdan iyidir.
liseli kizlardir. zira lisedeyken kizlar bir derdim var sarkisini soylerlerdi ve aralarinda mor ve otesi grubu cok populer olmustu. biz fakir genclerde kizlarin bir derdi var ne hale geldiler bizim cekmedigimiz dert kalmadi bak adnan senses dinlemiyoruz derdik.
14 şubatta da sevgililer günü kutluyordur. hormonlar tavan yapmıştır.
Bir şeyleri yaşama yaşı, iyice aşağı çekildi artık, normaldir.
kezban evriminin gelişme aşamasını temsil eden kız modudur. bundan sonra ben kız değil kadınım fakat hala bakireyim moduna geçiş yapacaktır.
hayat bilgisi dersinden bahseden kızdır.
muhtemelen ilk yorgunluğudur.
Ergen Benmerkezciliği (Egosantrik Düşünce) sahibi kızdır. Hor değil, hoş görmek lâzımdır.