süper lig 32.hafta maçı. saat 19.00'da başlayacaktır.
emre mor ve penaltı faktörlerine göre sürpriz bir skorun oluşabileceği maç. karagümrük geçen seneki karagümrük olmasa da bu ne zaman ne yapacağı belli olmayan markao ve emre mor sayesinde ilginç bir şeyler yapabilir.
bir de umarım fenerbahçe bu maçta penaltı kullanmaz.
bunun dışında fenerbahçe' yi galibiyete daha yakın görüyorum. umarım maç sonunda hakemleri konuşmayız, futbolu konuşuruz.
fenerbahçe' nin penaltı kazanmaması ve rakibin fener' i zorlaması dilenen maç. başka bir şey istemiyorum.
gs'li velet sözlükçülerin fenerbahçelilerden daha çok ilgi gösterdiği maçtır. sakin olun önce sizi deli edeceğiz sonra tedavi edeceğiz.
Arkadaşlar gol olmuş hiç haber vermiyorsunuz...
Küme düşmemek için mücadele vermesi gereken takım stada rakim takım taraftarını dolduruyor.

2023-2024 sezonu kadar kirli bir sezon yaşanmamıştı. 2010-2011 sezonundan bile daha şaibeli bir sezon oynanmakta.

Edit: alıntılayan seviyesiz arkadaşa hangi küfrü ederse misliyle iade ediyorum.
(#46960984) o da bir şey mi tr*bzon denilen yerde binlerce tr*bzonlu gs'den gol yerken eşşekler gibi tepiniyordu dünyada kendi takımı gol yerken tepinen tek taraftar sen düşün.

Tanım: bol bol himmetcispor götü yakan maç.
Algıbahçe’ nin yine penaltı kazanıp kullandığı maç. Sıktı artık ya !
Beklenen penaltı ve kırmızı kartlar geldiğine göre işlem tamamlanmıştır.
bir kırmızı, bir penaltı görev tamam aa.koyim.
şikesaraylı himmetçilerin ağlama duvarına çevirdiği maçtır.
Algıbahçe’ nin ikinci yarısında penaltıdan gol attığı ve rakibin 10 kişi kaldığı maç. Bunlara rams park’ ta 4-5 atacaksak böyle olmaya devam etsin ama. Sadece 4-5 atacaksak olmaya devam etsin.
ağlaksaraylıların var hakeminin "yabancı hakem" olmasına rağmen hala ağladığı maçtır. penaltı kararı hatalı olsa adam oradan uyarır. kırmızı kart hatalı olsa uyarır kararı iptal ettirtir. ki 2.penaltıda çağırdı iptal ettirdi şimdi. her penaltıdan sonra ağlıyorlardı hakem yabancı gene penaltı kazandık gene rakibe kırmızı çıktı. tıpkı "konferans liginde" sürekli atak yapan fenerbahçeye normal olarak verilen penaltılar gibi.. keşke orta hakemlerde yabancı olsa da ligin bitimine 3 hafta kala şampiyonluğu ilan etsek.

siz daha durun yarın sizin torreira veya barış alper lig başından beri rakibin kaval kemiğine tekmeler savurdukları, topuklarına bastıkları halde gösterilmeyen 5 er kırmızı karttan birer tanesini görsünler o zaman daha iyi ağlayacaksınız. var hakeminin babası da fenerbahçe taraftarıymış f.ck the cimbom diyormuş alın size yeni ağlama bahanesi *
zaten karagümrük yattı oynamadı kankası fener takımına, hakem desteğine ihtiyaç yoktu. buna rağmen sadece bir farklı önde kuş.
--spoiler--

zaten karagümrük yattı oynamadı kanka takıma,

--spoiler--

ondan 1-0 öne geçip 45 dakika bize kan kusturdular dimi. yatacakları belli olmasın diye önden manyak gibi oynayıp 1-0 öne geçtiler evet. adamlar küme düşecek lan küme daha sizinle de maçları var.

yatma kalkma işleri yarın belli olacak. bakalım haftalardır kazanan kadıköyde zar zor 2-2 berabere kalabildiğimiz alanya gs ye karşı ne yapacak..
Yarın cincon'un maçı ne olursa olsun, umrumda değil. Ben hiç yorum yapmam. Ne hikmetse bu cinconlular kendi takımından çok Fenerbahçe'nin maçına yorum yapıyor. Çok büyüksün Fener'im.
Oğlum kararlar doğru olsa da konuşuyorsunuz olmasa da ne biçim insanlarsınız.

iki satır teknik taktik konuşmayı öğrenin.
Hakem de hakem bıktırdınız amk.
(#49660692) ile ne yazık ki haklı çıkarmış maç.
zamanında galatasaray' ın penaltılarına eleştiri getirip duranlar bu sezon dut yemiş bülbül sessizliği yaşıyor. bir ara ben bile '' acaba haklılar mı ? '' diye düşünmüştüm ama baktım ki adamlar kendi takımının hatalarını, lehine yapılan hakem hatalarını görmezden gelip galatasaray' a taarruz ediyor, o zaman olayın iç yüzünü anladım.
sadece her başarısız olduğunuzda, galatasaray zirveye yaklaştığında, zirveye çıktığında, maç kazandığında aklınıza geliyor futbolda adaletin olmasının gerektiği. yani öyle bir duruma geldi ki, galatasaray nefretiyle kimsenin elle dokunmadığı halde icat edilen penaltıyı savunanı görünce artık fenerbahçelilerle futbol konuşmayı bıraktım. geçen bir fenerliyle oturdum, alıştığım gibi feneri övdü, korudu, galatasaray' a saydırdı, şakaya vurup gülümsemekle yetindim. çünkü sonucu olmuyor tartışmaların.
bıktım artık ya. iyi futbol oynasalar sürekli anlayacağım da oynamıyorlar ki. biri ligde 3-4 atsın şunlara. belki de biz oluruz o.
Fenerbahçe'nin her maçına yorum yapan Cinconlular var; ama ben hiçbir Cincon maçına (Fenerbahçe ile oynamıyorsa tabiki) yorum yapmadım, yapmam. Benim söylediğimin bir istatistiği var: Puan ve galibiyet rekoru kırdığımız bir sene bu sene ve ne hikmetse Cincon da bu sene rekor kırıyor. 2010-2011 sezonunda çekiştiğimiz Trabzonspor'un, şampiyon olduğu seneler de dahil tarihinde hiç 82 puan var mı yok mu, ondan haber verin! Yatışlarınız ve satışlarınız hiç bitmediği halde, 10 senedir şampiyon olamamış Fener'e saydırmanız ilginç. Ha, bu demek değil ki biz 10 senedir şampiyon olamıyoruz; bari bu sene hakemlerle haksızca şampiyon olalım. Biz siz miyiz be kardeşim; ki ofsaytımsılarla şampiyon olalım? Herifler 10 numara top oynadı, hepimiz gördük. Karagümrük'ün golü mü iptal edildi, penaltısı mı verilmedi, haksız 10 kişi mi bırakıldı? Algıyı her daim siz yaparsınız. Bu sezon Fenerbahçe şampiyon olamaz, tahmin etmiyorum; ama Allah'ın izniyle Cinconu fena üfeleyeceğiz inşaallah. Şampiyonluk değil, Cincon'a kitlemek önemli. Kartal çıkar oynar adam gibi, bizi yener belki. Bu mümkün; fakat sizi yenen takım çıkmayacak, bu kesin. Lobiniz sağlam, ağlamanız yüğrük, mağduriyetiniz hep başka takımlar üzerinden. Haftaiçi Olimpiyakoslu da olursunuz artık.
Osayi rakibe kafa atıyor ve bunu ne orta hakem nede Var hakemi görebiliyor Kapatın abi şu ligi artık vallahi mide bırakmadınız.

görsel
rakibin 2 kırmızı kart gördüğü maç. yeni öğrendim. cidden bir şey diyemiyorum. galatasaray' ın rize maçında kaan ve torreira' nın bileğine dalanlara da, tadic' in 3 sert faulünde de çıksaydı keşke o kırmızı kartlar... adalet herkes içindir neticede.