bugün

tartus'daki liman ve kontrolü rusya'da olan ismi verilmeyen bir askeri hava alanı haricinde suriye'den çıkacaklarını belirtmişlerdir.
Ukrayna'ya yogunlasacaklar. Asil hedefleri avrupa. Bunu aylar once yazmistim.

(bkz: rusya nın avrupaya dalması)
Sivilleri öldürdü.
Ortalığı karıştırdı.
Kendi üssünü sağlama aldı.
Cebinde kalan bir taksi parasıyla da çekti gitti.
Amnsktgmn süper! gücü.
Ya maddi ya da danışıklı dövüş var. Çekilme karşılığında Ukrayna vaadi olabilir. Bir aya belli olacaktır.
Ekonomileri zaten kötü ellerindeki eski mühimmatı bitirdiler işte rusya çok güçlü bir ülke ama asla amerika değil dünyanın her yerinde ordusunun operasyon yapmasını ekonomisi kaldırmaz.
sanlı devletimizin baskentinde patlayan bombalardan korkan rusların geri vites yapmasıdır. putin ankara'da patlayan bombalara bakarak "ulen bunlar kendi insanını molekullerine ayırıyor bizim ustumuzde kimbilir ne fanteziler denerler" dıye dusunmus olmalı ki gotum gotum suriye'den birliklerini cekmeye basladı.
korkulan rus ordusunun aslında ekonomisi bitik parasız bir ordu olduğu bir kez daha gözler önüne serildi rusya babasının hayrına çıkmıyor ordan

paraları yok bitiyor ondan.
kesin biz haddini bildirdik de , ondan çekiliyor, di mi?

ha danalar ha.
Defolsunlar bir zahmet. Suriye üzerinde suriyeliler hariç herkesin söz hakkı var artık.
ya allah askina su adama dunya lideri falan demeyin pabucumun lideri o ciddi olamazsiniz ya.
0:00 3:41
rusların bir yere gittiği yok.

türkiye ile pyd/pkk barzo dallamasını karşı karşıya getirmek için manevra yapılıyor.

bir ay içinde bunu göreceksiniz. not edin.
mermisi biten rusya'nın yaptığı eylem. esad başka bir ülkeye sığınır rusya'dan boşalan yeri türkiye doldurur. esadlı bir suriye hayal edenler kendini darı ambarında sanıyordur daha doğrusu suriye diye bir ülke kalacağını düşünenler. türkiye varken kürtlere bırakırlar mı o bölgeyi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar