bugün

uefa avrupa ligi rövanş maçıdır, fenerbahçeye başarılar.
fenerbahçe nin hayırlısıyla alacağı maç.
(bkz: dereyi görmeden paçaları sıvamak)
fenerbahçe taraftarı'nın, mancınık kullanarak, sahaya yabancı madde atmaya hazırlandığı maçtır.
Fenerbahçe seyircisiz oynadığı maça dışarıdan havai fişek atarak bu maç içinde seyircisiz oynama cezası almıştır.

(bkz: trajikomik)
bence adam gibi gidelim, guinness'e başvuralım arkadaş, dünyada rekordur, seyircisiz maçta seyircisiz maç cezası almak. iyide para veriyorlar hani zararın neresinden dönersen kardır.
plzen'in 2-0 kazanacağı mücadeledir.
plzenin galiba yenecegi mac. horvath icin fenerin yenmesini istiyorum o ayri bir aslan olarak.
aykut bey sayesinde yeneceğiz diyemediğimiz maç.
yine seyircisiz oynanayacak maçtır .
fenerbahçe'nin futbol dersi vereceği bir başka avrupa mücadelesi.
seyircili oynanacak rövanş maçıdır. bugün yapılan itiraz kabul edilecektir. dedi dersiniz!
zamanında sigma olomouc ve mtk budapeşte gibi adı sanı duyulmamış takımlar karşısında umulmadık sonuçlara imza atan fenerbahçe nin çok dikkatli olması gereken karşılaşma. benden uyarması..
üç beş maç kazanıp götü kalkan ve medyadan benim işime karışmayın diye tripler atan aykut kocaman ın olası kötü sonuç halinde fenerbahçe tribünlerinin yeri yerinden oynatacağı karşılaşma.
turu ilk maçta kotaracağımız rövanş. ben de buradayım.
son dakikalarını kanser olarak geçireceğimiz fakat tek farkla kazanarak rövanş öncesi ufak da olsa bir avantaj yakalayacağımız maç.
sow'un kobrayı salacağı maçtır.
Fenerbahçemizin öyle ya da böyle turu geçeceği maç. Yenerek geçeceğimizi düşünÜyorum.
galatasarayın ardından allahın izniyle fenerbahçemizinde çeyrek finale çıkacağı maç olacaktır.
fenerbahçe - victorias secret maçıdır. bu takıma çakmamak için erkek olmamak gerekir.
fenerbahçemizin üstünlüğüyle bitecek maçtır.
fenerbahçenin turu geçmesini umduğumuz maçtır.
sıra sende fener ülke puani cosucak.
bu akşam ki galatasaray galibiyeti ile başlayan türk gecesi inşallah fenerbahçe galibiyeti ile türk haftasına döner. galatasaraylıyım ancak bu maçta fenerli olacağım.
Bu defa iddaa da aklini toplar da fenerbahce'ye daha dusuk oran verir insallah. Onceki mac neydi lan dalga gecer gibi 3.00 oran nedir ya? Koskoca fenerbahce lan bu boru mu?