bugün

uzun vadede düşünülürse çok gereksiz bir davranıştır. bir günlük sıkıntıyı, yıllarca süren bir zulme çevirebilir. yapılan o hareketin sevgili tarafından bir ömür boyu kafaya kakılması ihtimaline karşılık kaçınılması gereken durumdur.

edit: konu bana kaldı.*
çok ekonomik bir eylemdir.
sevgili sıfatıyla hayatta yer eden kişinin yeterince benimsenmemesidir.
hediye almak bile koymaktadır.
beyinde dönen çarkların kötüye kullanılmasıdır.
yapan icin maddi anlamda akillica bir harekettir fakat dugusal anlamda karsi tarafi gocertir. yapan insan koyu bir antikapitalisttir zannimca. yoksa baska nasil bir aciklamasi olabilir.
(bkz: taksit atlat)
(bkz: en güzel bir şey)
(bkz: hepsi) (bkz: komik) (bkz: saçma)
(bkz: 14 şubat ı ucuza getirmenin yolları)
cebinde akrep olması muhtemel insan modelidir.
14 şubatın gelenek ve göreneklerine uymadığını göstermenin bir yoludur.
her sevgililer günü yapılması farz olan, cimri, bencil, sevgiliye harcayacak parayı çöpe atmak olarak düşünen, ilerigörüşlü ve akıllı insanın yapması gereken eylem. *
oldu canım başka... denilesi bir durum. ayrıca 15 şubat ta sevgilinin barışma ihtimalinin çok düşük olması muhtemeldir.
eski bir sevgililer günü hatırası...

maksat muhabbet: çok saol canım ya. ne kadar hoş bir hediye. ( klasik işe yaramaz kız hediyesi. sanatsal yönden oldukça güzel ancak hiçbir boka yaramayan bir süs)
kız:ne demek hayatım. sen daha güzellerine layıksında, bende artık layık olduğum hediyeyi görsem.
mm:hediyen karşında.
kız:?
mm: ben. sevgililer günümü seninle geçiriyorum. daha ne istiyosun.
kız: alllah belanı versin.
mm: hehehe..al işte hediyen burda. aç bakalım beğenecek misin?
kız:ya senn varya bitanesin yaaa. nerden buldun bunu?
mm: sır
kız: yani hediye almak konusunda ustasın yani. benden başka kime hediye aldın bugün? (fena sinirli)
mm: ne diyosun yaa?
kız: alev'e aldın dimi. o kız seni neden aradı az önce.
mm: salakmısın sen ya. kızın abisi benim en yakın kankam be. abisini soruyo bana.
kız: telefonunun ne işi var onda?
MM: SEN VARYA HAKKATEN SALAKSIN. AÇTIĞIN MUHABBETE BAK YAA..
KIZ: YA NE BiLiYiM YAA...( BU SEFERDE ÜZGÜN)
insan işte böyle birindeni 13 şubat'ta ayrılıp, 15 şubat'ta barışabilir. ilgili eski kız arkadaşımla ara sıra konuştuğumuzda, bu geçen konuşmalar mutlaka yad edilir.*
14 şubatı endüstriyel malzeme olarak kullananları protesto etmektir.
(bkz: çakal)
(bkz: anti 14 şubat team)