bugün

ilk yarısı 2-1 beşiktaş'ın üstünlüğü ile bitti.

nobre; hem gol hem de çılgın attı, rekabet yaramış.
direkten dönen topu gol kadar güzeldi.

guti; majeste iki asistle yine üstüne düşeni yaptı.

quaresma; futbola yeni başlamış gibi bir iştahla oynuyor.
ömer üründül onu izlemeyi çok seviyor. yorulacak veya sakatlanacak diye ödü kopuyor, o kadar belli ki.

beşiktaş; ispanya ligi keyfini sunuyor.
guti'nin bir kez daha türkiye'nin en kaliteli futblcusu olduğunu kanıtlayarak oynadığı ve 2 asist yaptığı maç.
bu arada nobre'nin içine ibrahimovic kaçmış olduğu maç.
(bkz: nobre ye nolmuş)
yarını bekliyorum. sözlükteki renkli elemanları, renkli medyayı, renkli iş arkadaşlarımı vs. vs. bakalım yine takacak kulp bulabileceklermi.
beşiktaş ın çılgın atışı. aslında çığlıkla bir yerlere sesleniyor orda bir köy var uzakta diye.

ilk yarı itibariyle inanılmaz keyif aldım. gutinin harika asistini saymazsak beşiktaş öyle bir takım olmuş ki ileride acayip pres yapıyor.

ikinci yarı baya bir gol olur. açık alanda bu kartal coşar gider. televizyon başından ayrılmayınız efenim. zira memento aptallığına uğrayabilirsiniz. zevk aldım ulan.

not: tv şuan cızırtıdan siyah beyaz gösterse de renkliyiz renkli.
nobre'nin 'bjk'nin devre arasindaki flas transferi' seklinde oynadigi mac. almeida ve simao'nun da takima büyük katki saglayabilecegini göstermis mac ilk yarisi itibariyle.
tribünlerde '' kasap x manisaspor'a başarılar diler '' yazılı pankart varmıydı yoksa banamı öyle geldi ?
tabatanın onlarca maçtır beceremediğini, ''kazma'' dediğimiz, ''şopar'' la bu dediğimiz nobre yapmıştır. bildiğin forvet arkasıymış da haberimiz yokmuş.
hikmet karaman in taktik sıçtıgı maç, orta sahasız 4 forvete döndu an itibariyle.
schuster'in nobre-enrst ve quaresma-ersan değişiklikleriyle orta sahayı tutması gereken maç. böylelikle guti'yi ikinci forvet olarak kullanıp etkinliğini arttırabilir.

http://this11.com/boards/1294861312282890.jpg
hani beşiktaş düşmanı vs değilim maçıda 5 dk.dır izliyorum ama ibahim toraman arkadan adamın enseye yumruğu alenen geçirmesine sarı kart veren hakemin heri kalan 75 dk ka nasıl maçı yönetiğini çok merak ediyorum. ahada şimdi penlatı verdi adam daha yere düşmeden düdüğü çaldı adam ya ay çok matrak.
herkese bundan sonraki bütün beşiktaş maçlarında rahat rahat üst oynayabileceklerini söylememde dahada yardımcı olan maç.
3-2 lik skor tamamen karizmamız quaresma'nın eseri, çok bencil oynuyor.
o değilde ömer üründül neden beşiktaşı tutuyor? sanki milli maç yorumlar gibi maç yorumluyor adam. ben manisaspor taraftarı olsa trtyi yıkarım. ama dicenki sayıları kaç ve maddi güçleri nekdar. doğru toplumca paranın orospusu olmuşuz.
Aşkım Beşiktaşım'ın yine kalplerimizi yora yora da olsa kazanacağı ,kazanmak üzere olduğu maçtır.Totem yaptım izlemiyorum aslında!
Ömer Üründül'e kalsa Beşiktaş Q7 ile sözleşmeyi feshetmeli ya. Nasıl bir yorumdur. Taktı adama.
ömer üründül'ün resital yaptığı maç. adam tam bir futbol virtiözü ve quaresma aşığı.
beşiktaş her maç penaltı çalınması durumunun devam ettiği maç. bu kaçıncı penaltı oldu acaba.
beşiktaş iyi geliyor iyi.17 takımı da sıraya dizer.yeter ki sakatlar olmasın.malum, ligimizde puşt kazma çok ve ibnenin önde gideni hakem de.manisa maçı bile gösterdi ki,ligde futbol sıfır,hakem bozuntuları yüzünden sert futbol bi bokmuş gibi ön planda.

edit: kaçışı yok eksileyen dingil,sizi de dizeceğiz ipe.
quaresma ve guti arasındaki oyun zekası farkını açıkça gösteren maç.

işte bu yüzden guti yıllarca real madrid forması giyerken quaresma avrupa'da dikiş tutturamadı. yani mevzu yetenek değil, zeka.
Hakikaten saçma saçma yorum yaptı Mr.Üründül ya. Dakika 90 olmuş, Q7 için kendini yordu diyo. Yahu dakika 90 arkadaş. Zaten şöyle oyununu seve seve izlediğim tek adam o Bjk'de(Görsel manada). Ona da demediğini bırakmadı.

Sonra Manisa'ya bi ara baya bindirdi. Ortasahaydı şuydu buydu. Maçın sonlarına doğru üstüste 1-2 atak yapınca Manisa, Beşiktaş'ın savunmaya önlem alması lazım dedi. Teknik direktörün bunları görmesi lazım vs.

(bkz: katliam)
3-2 yendiğimiz ve ziraat türkiye kupasında puanımızı 6 ya çıkardığımız maç.
(bkz: formasındaki kutsal armayı öpen guti hernandez/#10481772)
saruhanlı kasap nuri nin manisaspor a kale arkasındaki pankartla başarılar dilediği maçtır.
(bkz: guti gutiyle güldü)
guti'nin farkını bir daha gördüğümüz maçtır.

Bu da Goller: . .com/manisaspor-2--3-besiktas-mac-ozeti-izle-12012011.html